Starówka sp.z o.o

Opinie o Starówka sp.z o.o

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
@Janek

Pewnie, wszystko jest legalne!!!!!! ja tam jestem zadowolony

Johny

Dziwią mnie te wypowiedzi, które czytam na forum. Jeżeli ktoś decyduje się na pracę w prefabrykacji musi liczyć się z ciężką pracą. Praca jako zbrojarz-betoniarz jest z reguły ciężka. Jeżeli chcecie pracować po 8 h to szukajcie innego zajęcia i nie marudźcie. Osobiście byłem i polecam firmę. Zatrudnienie legalne, firma odprowadza wszystkie składki do ZUS.

P

POTWIERDZAM POZYTYWNA OPINIĘ NA TEMAT TEJ FIMY I PRACY W MEMMINGEN. 1500 EURO - TYLKO DLA TYCH, KTÓRZY BEZNADZIEJNIE PRACUJĄ. WYPŁATY SĄ WYŻSZE.

Chomik

Bardzo porządna Firma,pracowałem k.Memmingerbergu było super-polecam

A* Nowy wpis

Absolutnie nie zgadzam się z wypowiedzią Mańka że kierownik musi się "na hlać" nigdy absolutnie nigdy jak znam kierownika nie pozwoliłby sobie na takie nieprofesjonalne zachowanie. Także Panowie starajmy się pisać prawdę, a nie oczerniać ludzi bo nie chciało się Wam pracować albo po prostu nie nadawaliście się do tak ciężkiej pracy.

Maniu Nowy wpis

Pedro zgadzam się z twoja opinia . Kierownik zleci coś brygadziscie po pracy to on wysługuje się innymi chociaż mu to kazał zrobić . Ale on nie ma czasu bo musi się na hlac i zdarzyć wytrzeźwieć

Pedro Nowy wpis

Żenada . Omijać szerokim łukiem. Tam ktoś jedzie jak nie nadaje się w innych firmach i wtedy jest (usunięte przez administratora) przez kierownika i brygadzistę. Wykorzystywany nawet do innych prac po za werkiem i to po godzinach pracy

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Johny

totalnie nie zgadzam się z ta opinią!! W Syke jest naprawdę spoko, ale jeśli ktoś ma ochotę mieć nogi na stole w robocie, to potem ma takie zdanie. Człowieku skoro nie chcesz pracować ciężko to po co decydujesz się na pracę na taki m stanowisku!!!!!!!!!!!!!!

@Johny

Pozdrawiam wszystkich złodziei "kierowników" z każdego kontraktu z pod szyldu firmy Starowka .Ps. brak wiedzy włodarzy firmy . Pozdrawiam

A.

TAKĄ OPINIĘ WYSTAWIA CZŁOWIEK, KTÓRY MYŚLAŁ, ŻE PRACA ZBROJARZA-BETONIARZA TO PRACA LEKKA Z NOGAMI NA STOLE. PRACUJĘ W FIRMIE JUŻ OD WIELU LAT I NIGDY NIE SPÓŹNILI SIĘ Z WYPŁATĄ, KIEROWNIK JEST RZETELNY, ALE NIE NIAŃCZY LESERÓW

Dawtona
@A.

Dziekuje za wypowiedz,widze juz jaki klimat u was panuje

A jakieś diety dostawaliscie

Dla_Armagedona

Tak piszą ludzie, którzy w pracy na stanowisku zbrojarz-betoniarz wytrzymali tydzień, ponieważ myśleli, że za nic nierobienie należy się zapłata. Piszesz bzdury, ponieważ w sobotę na tym kontrakcie nie pracujemy i nie mieszkamy w hotelu, tylko w mieszkaniach w kamienicy No, ale Pan myślał, że jest to wyjazd all-inclusive . Praca zbrojarz-betoniarz to praca ciężka i ten kto wie nie pisze taki bzdur.

Armagedon

Tam nikt nie wie co to dieta... A juz na pewno nie kierownik. Tam skroją z czego się da i jeszcze pytają co Ci nie pasuje przeciez tyle zarabiasz

Armagedon
@Dla_Armagedona

Chlopie... przepracowałem na zbrojarve dużo. Wiem co to znaczy. Nikt w Memmingen nie mieszka w domkach chyba, ze mówisz o Syke. Tam podobnie jest trochę inaczej ale nie będę się wypowiadał bo nie byłem. Skoro tak dobrze tam to dlaczego jest taka rotacja ?

@Armagedon

ROTACJA? TAK, CZASEM JEST ROTACJA, GDY DO PRACY PRZYJEŻDZAJĄ TACY LUDZIE JAK TY.

@Armagedon

Ciekawe stwierdzenie, że nikt nie wie co to dieta...człowieku pracować się nie chciało i teraz się narzeka. Musisz znowu trochę wyjechać do Szwecji, Norwegii gdzie popracujesz znowu tydzień...powodzenia może w końcu trafisz na kontrakt Twoich marzeń, gdzie praca zbrojarza i betoniarza jest lekka, przyjemna i gdzie będziesz mieszkać w hotelu 5 gwiazdkowym z darmową obsługą.

@Dla_Armagedona

LUDZIE PODRÓŻNICY, KTÓRZY ZWIEDZAJĄ KONTRAKTY W RÓŻNYCH KRAJACH I POTEM OCZERNIAJĄ JE W SIECI.

@Armagedon

NIKT NIE PISAŁ O DOMKACH, CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM.

Jasiek

Myślę, że tylko zadowolenie z pracy może powstrzymać pracowników od zaglądania na to forum pracownicze, tak jest?

Pedro

Co słychać w firmie? Tak długo nikt nie pisał. Dobrze się pracuje? Podpowiedzcie coś nowemu chętnemu!

@Pedro

Ellien

Za niedlugo jade do syke. Jestem osoba ciezko pracujaca od 14 roku zycia kieruje za pytanie o wiarygodnosc wyplat i godzin oraz. Gdzie w syke w razie problemow szukac pomocy np inspekcja pracy. Czy cos w tym stylu. Oczywiscie dobrze by bylo gdyby osoby w urzedzie lub danym miejscu umialy jezyk angielski bo niemiecki mialem nie caly rok w gimnazjum. A wiekszosc czasu styklalem sie z osobami angielsko jezycznemi. Oraz czy ktos moze mi doradzic na co uwazac w tej firmie. Gdyz ostroznosci nigdy nie za wiele a nie raz mnie oszukano za wszelaka pomoc z gory dziekuje

Gnievko

Ja pracowałem w Memmingen jako zbrojarz od 2011 do 2016 .Praca przeważnie od 6-18 czasami dłużej . Każdy ma taką samą umowę (600 kg / dziennie) jak się przyłożyć da się radę nawet do 17:30 przy trudniejszych elementach bywało dłużej . Moje zarobki od 1500-1900 euro. Warunki na hotelu znośne (ok 30 m2 na 2, 3 osoby , 2 kuchnie 3 pralki) na 30-40 osób). Zasady są 2: Zabezpieczyć produkcję i zrobić swoje kilogramy Kto się z tego wywiąże to zarobi a nie ściemniacze , którzy łażą po hali i patrzą co chwile na zegarek kiedy fajrant.

Monia

No ja też uważam, że jeśli chodzi o umowy to jest ok

OSZUKANY

jakie ? benefity ....niech zapłacą to co się należy ( premie ,benefity,rozliczenie godzin efektywnych) kto jje widział?

corka oszukanego

Potwierdzam w 100%. Firma wyzyskujaca pracownika w stopniu niewyobrazalnym. Praca od switu do nocy za free, z "darmowym" mieszkaniem dla alkoholikow.

Praksela

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj !

italiano

to wszystko co obiecuje ta firma to kompletna bzdura,pracujesz po 12,14 godzin płacą ci za 8 ,obiecują 1500e a płaca wedle widzi misie kierownika ,soboty pracujesz za darmo pracujesz od 6.00 do 19.00 ale tez 22.00 w tym 2 pauzy 30 , 45 a tak na prawdę kończysz jak zgaszą światło na hali, zabraniają palić a konkretnie robisz i palisz to jest obóz pracy, hotel to totalna porażka zaszczane materace jedna pralka na 20 ludzi

SŁAWEK

ILE MOZNA W TEJ FIRMIE ZAROBIĆ??

Janek

czy ta firma Starówka to jest jakaś porządna firma?

@Janek

Pewnie, wszystko jest legalne!!!!!! ja tam jestem zadowolony

ADAM

ALE MOŻNA CZASEM SIE NAPRACOWAĆ I (usunięte przez administratora) ZAROBIC. JAK TO JEST U NICH?

Zostaw merytoryczną opinię o Starówka sp.z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Starówka sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Starówka sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starówka sp.z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starówka sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Starówka sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starówka sp.z o.o