Agencja Reklamowa Maciaszczyk

Poznań

Opinie o Agencja Reklamowa Maciaszczyk

G

Solidna, rodzinna firma. Duża kultura organizacji. Firma zorientowana na sukces, ale w ludzki sposób. Z przyjemnością polecam. Dobrze wspominam

bartek

I tak powinno byc, to duzy plus ze strony pracodawcy ,że odpowiednio dba o sowich pracowników i przede wszystkim przestrzega zasad umowy jakie zawarł z pracownikiem o terminowosci wypłat

Sebastian

Zlecałam im dość duży projekt graficzny, wywiązali się w terminie, nigdy nie było problemu z kontaktem. Fajni ludzie tam pracują, polecam.

Enea

Firma jest OK, właściciele też w porządku. Wypłaty terminowe, przyjazna atmosfera, miło wspominam pracę w tej Agencji. Polecam!

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Maciaszczyk - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Maciaszczyk