Opinie o BRE BANK w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BRE BANK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRE BANK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRE BANK w Szczecin

rozczarowana

Pracuję w BRE jako analityk ponad rok. Zmieniając pracę kierowałam się dobrą opinią banku na rynku. Początek pracy wyglądał obiecująco, ale już pierwsze miesiące okazały się całkowitą porażką. To co obiecali nie miało nic wspólnego z rzeczywistością. W pierwszych trzech miesiącach pracy powinno się przejść szkolenie, które kończy się egzaminem. Rzeczywistość - dostajesz dostęp do systemu (a jest on tak rozbudowany, że ludzie pracujący po kilka lat nie znają wszystkich jego zawiłości), przy tym zero szkoleń, ale masz do dyspozycji podręcznik  (który musisz sobie sam „wygrzebać” gdzieś z platformy banku). Na żadną pomoc od ludzi nie możesz liczyć ( jakieś niejasne kolesiostwo z przełożonym). Po dwóch tygodniach dostajesz papiery do przerobienia i menadżer oczekuje efektów twojej pracy. Nosisz sterty papierów do domu (regulaminy, ZPZ) bo nie masz kiedy zapoznać się z nimi w pracy a chcesz spełnić oczekiwania menagera. Na szkolenie wysyłają cię w końcu po czterech miesiącach, które trwa w sumie pięć dni !!!!! (z miesięczną przerwą między szkoleniami). Znowu nosisz papiery. Zero prywatności. Po zdaniu egzaminu wymagania wzrastają i jak się okazuje nie ma to nic wspólnego ze stanowiskiem na które się zatrudniałaś!!! Obecnie –ciągła presja i praca w ogromnym stresie. Dewiza „wyróżniają nas ludzie” trafna – większość (zwłaszcza ci z długim stażem) bufony, karierowicze, mściwi i zawistni. Nie liczcie na wsparcie i pomoc z ich strony. Jesteście pozostawieni sami sobie. Ja się rozczarowałam ta firma. Wiec może moje doświadczenia pomogą komuś w podjęciu decyzji o współpracy z BRE.

Zostaw merytoryczną opinię o BRE BANK - Szczecin

BRE BANK