Teka Polska

Opinie o Teka Polska

Zrażony

Łatwiej znaleźć diewicę w burdelu niż drugiego tak nadętego jegomościa jak prezes Teki. Ego szczelnie wypełnia gabinet, lepiej kupić u konkurencji, tanie a Brda zdecydowanie przychylniejsi. Z danych w KRS jasno wynika, że słabo się ostatnimi czasy wiedzie. Zachowanie krezusa a portfel wypchany kwitkami z parkingu. Lepiej beton mieszać patykiem niż maszynami z Teka.

Zostaw opinię o Teka Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teka Polska