American Eagle Outfitters
2 36 50 5 1

Opinie o American Eagle Outfitters

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy American Eagle Outfitters jest takim przedsiębiorstwem?

Remek
 Opinia

Zastanawiam się dlaczego tak milczycie?

Opinia

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie American Eagle Outfitters?

Krys
 Opinia

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje? Czy są może jakieś inne powody?

Ola
@Krys 04.12.2017 08:45

Tej marki nie ma już w Polsce XD

Julita
 Opinia

Jak wygląda system premiowy w American Eagle Outfitters i czy jest jakaś możliwość rozwoju? Niektórym osobom, zależy na rozwijaniu się wewnątrz firmy, dlatego są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Polwx
 Opinia

Mi się wydaje, że warto próbować, bo przecież to naprawdę dobra firma, nie tylko nasze miasto o tym wie, wyżej widać, ze ludzie z innych przyjeżdzają specjalnie do pracy tutaj, na spokojnie, więc chyba ok

HamerykanskiOrzel
 Opinia

Bylem w Warszawie 2 tygodnie temu . Sklep w Galerii Mokotow nie istnieje. Obydwa sklepy byly prowadzone przez firme Alshaya (z Kuweitu), podobno AEO nie przedluzylo im licencji, wiec ktokolwiek tam pracowal, pracowal dla szejkow z bliskiego wschodu, a nie wujka Sama z dalekiego zachodu.

smutny

no i zamykają americany.. :(

smutny
 Opinia

Wszystkie czyli dwa. już są zamknięte

Śni mi sie
 Opinia

Wlasnie obudził mnie koszmar. Śniła mi sie praca w american eagle. Nigdy wiecej, Zle wspomnienia wracają aż zasnąć nie mogę.

Xoxo
 Opinia

nie zapominajmy ze americany w Polsce sa dwa, jeden w arkadii a drugi w galmoku. Tak jak ekipa w arkadii jest spoko tak faktycznie na temat Anki od zawsze były złe opinie. Natomiast nie zapominajmy o americanie w galmoku, ja pracowałam tam względnie długo (ok rok) musiałam odejść z powodów osobistych, ale wspominam prace bardzo dobrze. Mega ekipa, spoko managerowie. Wiadomo każdy ma czasem gorszy dzien, ale wspominam to prace jako najlepsza z dotychczasowych. Atmosfera i generalnie takie zgranie sprawiały ze z przyjemnością przychodziłam do pracy. Jak wam w arkadii nie pasuje to sie przenieście do moko, tam chyba szukają ludzi teraz tez a praca jak na ta branże to marzenie ! Czego wiecej mozna chcieć od stanowiska sprzedawcy :)

Rekrutacja
 Opinia

Naprawdę tam tak źle? Znów jest ogłoszenie na asystenta kierownika. Raz byłam na rozmowie ale wybrali kogoś innego, czy warto ponownie aplikować?

Anka
 Opinia

Jak ktos niechce pracowac to niech sie zwolni.

anka
 Opinia

A co w nich żałosnego?? Są ciężkie czasu jest za mało ludzi za mało do zrobienia zbyt dużo. Czasem sie udaje czasem nie i jest to praca dla odpornych na stres i lubiących ciężką niewdzięczną prace. Tak jak zresztą w kazdej marce odzieżowej wszędzie jest tak samo. A tak na marginesie ludzie szukają tu merytorycznych wypowiedzi w miare obiektywntch opinii a nie wiadra jadu..

tez mi tam cos tu
 Opinia

manager musi byc zawsze na kazdej zmianie, na dniach i na nocach, takie sa procedury firmy. nocki sa z reguly 2-3 w miesiacu zatem manager jest 2-3 razy, tyle razy ile nocek, wiec nie opowiadaj glupot i nie siej nieprawdy o managerze. wiadomo ze nie pracuja az tak fizycznie jak reszta ludzi ale to na nich spoczywa obowiazek odpowiedzialnosci i koordynacji pracy.

też mi tam coś
 Opinia

Na nocce musi być menager żebu zarządzać zazwyczaj jest to vm więc jeśli widziałas go dwa razy to znaczy że byłaś na dwóch nockach

Victoria
 Opinia

Słuchajcie a czy to prawda, ze na miejscu Americana w Arkadii maja otworzyć Victorie Secret???

Vm
 Opinia

A raporty, masz na mysli to ze trzeba zrobic zdjecia tego jak równo sie poskładało i wyslac do akceptacji. Bede sie upierać przy stanowisku skladaczki a nie VM. W aeo to stanowisko jest zbyt mało komercyjne, za mało wolnej ręki w decydowaniu o tym gdzie co leży, etatowe składanie.

vm
 Opinia

To nie stanowisko dekoratora tylko deski do składania. Będziesz składać składać składać ciuszki i odwzorowywac zdjęcia co do zagięcia na bluzce. Plus nocne zmiany, i składanie ale o tym juz chyba było.

Annnnaaaa
 Opinia

dajcie Nac czy warto brać udział w rekrutacji na dekoratora? Co i rusz dają ogłoszenie, taka rotacja na tym stanowisku???

obecny vm
@Annnnaaaa 13.09.2015 15:19

dekorator jest czescia zespolu VMów. ale jego praca to nie tylko skladanie na deske ale takze wspomaganie pracy Managera ds. VM raporty, przebudowy sklepu, kontakt w regionem itd itd. Fakt sa nocki ale to jak wszedzie i niewazne od stanowiska bo i kierownicy i zastepcy maja nocne zmiany ale to tylko 2-3 razy w miesiacu. A co do skladania i standardow - taki wlasnie jest standrard w AEO i taki jest VM tego sklepu. kazdy ma inne zasady

Likwidacja
 Opinia

Czesc Wlasnie tez to słyszałem. W sklepach nic nie wiedza, ale widać to po ilości towaru ktory dostają.

Biuro
 Opinia

A kto o zdrowych zmysłach chciałby pracowac w biurze Alshaya?

Zamykają sklepy
 Opinia

Potwierdzcie czy to prawda ze z końcem roku american eagle wycofuje sie z Polski?

Anka
 Opinia

Nikt inny niechcial? Z tego co wiem bardzo duzo managerów z tamtąd odeszło.

Noto
 Opinia

Słuchaj, ale tam juz nie pracuje żaden z managerów o których piszesz. Ekipa zmieniła sie ponad pol roku temu.

Kama
 Opinia

To co się tam teraz dzieje to jest katastrofa. Nie wiem jak w GM ale Arkadie odradzam. Ja jeszcze pracuje ale juz nie długo.

Opinia

tak to centrum handlowe pracuje sie w niedziele..

Opinia

na poczatku jest umowa zlecenie potem o ile się sprawdzisz umowa o pracę. Na zlecenie to jest 10zł za godzine (brutto) a na umowie jest 2000 czyli wychodzi gdzies z 1600 na reke. Pracuje ok 25 osob trudno dogadac sie ze wszystkimi ale ekipa jest naprawde fajna. Tak jak napisal ktos wyzej mozna sobie dostosowac grafik do swoich potrzeb. godziny pracy rozne albo na rano albo na popoludnie czesto od 10 do 18. jest ok

Opinia

Pracuję w aeo od roku i uważam, że atmosfera jest świetna. Co najważniejsze mój grafik dostosowywany jest do zajęć na uczelni, ekipa po prostu najlepsza!

Opinia

@kinga Twoja ostatnia uwaga jest mocno nie na miejscu nie wiem na jakiej podstawie wnisokujesz że "też się długo nie utrzymam" . W jednym miejscu przepracowałam ponad 4 lata a to że mam duże doświadczenie nie znaczy dokładnie to że je mam. Ale chcę się rozwijać i szukam marki w której jest to możlowie. A co do tajemnicy.. w każdej prawie firmie zarobki są utajnione a i tak wszyscy wiedzą ile zarabiają inni. Ja w inditexie miała na początek 1600 zł netto ale to wszystko zależy od umowy. I mnie dokładnie interesują takie dane czy tam jest umowa o pracę czy śmieciowa. I dlaczego skoro jak pisali inni jest duża rotacja nie ma możliwości awansu?

kinga
 Opinia

Możliwości awansu żadne, płaca taka jak wszędzie, dokładnie ile się zarabia - to tajemnica każdej firmy więc nie dziw się, że nikt tu ci dokładnie nie powie. A skoro pracowałaś w wielu sklepach to w tym na pewno długo się też nie utrzymasz, więc daruj sobie.

Zostaw opinię o American Eagle Outfitters - Warszawa