OML Morando Polska Sp.Zo.o.

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o OML Morando Polska Sp.Zo.o.

Ona

Ile tam sie zarabia na produkcji? Chodzi mi.o kobiety ktore pracuja juz ok 1,5 roku

jasiek

o co konkretnie pytasz @burok, firma OML Morando w dalszym ciągu można znaleźć na ulicy Armii Krajowej 5 Czerwionka - Leszczyny. W czym masz problem??

KOŃ

UWAG kierownik jest nienormalny sam siebie przedstawia jako ch,, ale trzeba będzie założyć związki zawodowe to sie matołek uspokoi i zacznie zachować może normalnie i dbać o pracowników a nie mobing stosować

Qubbas

Slyszalem ze jest nabor bo we wrzesniu otwieraja nowa hale.moglby ktos cos powiedziec o pracy tam? jakie zarobki? slyszalem ze na akkord sie robi

nowik

praca na 3 zmiany? ile podstawy?[usunięte przez moderatora]

Kawał Groszku

znacie kawał o Groszku? GROSZ KUrna mi na nerwach :D, apropo współpracy polecam Jest tam jeden mankament, Przełozony z podwładnym jesli są rodziną nie powinni pracowac na jednej zmianie, co raczej jest nie do konca w zgodzie z przepisami, no widocznie tu jest inaczej. Jeden dyryguje drugi nic nie robi ewentualnie kabluje i pije kawke przy zgaszonym swiatle w jadalni i tak to tam wygląda. Ogólnie Polecam;)

Zostaw opinię o OML Morando Polska Sp.Zo.o. - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OML Morando Polska Sp.Zo.o.