douglas polska

Gdynia

Opinie o douglas polska

Anna

W perfumerii Douglas pracowałam kilka lat. Spokojnie mogę więc wypowiedzieć się na temat samej firmy, jak i warunków pracy, a przeszłam wszystkie szczeble awansu pracowniczego. Jeśli komuś zależy na rozwoju w tej firmie - jest to możliwe. Wystarczy chęć do pracy i ukierunkowany cel. Praca w Douglas do łatwych nie należy. Daje jednak sporo satysfakcji tym, którzy pracować chcą i chcą się rozwijać. "Czy się stoi, czy się leży..." - w Douglasie to nie przejdzie. Polecam pracodawcę również ze względu na terminowość w wypłatach pensji, dobry system motywacyjny (premie), pakiety dodatkowe (medyczne). Nie pracuję już w firmie, ale wspominam z sentymentem. I polecam, jeśli praca zmianowa, w weekendy i do 21:00 nie jest dla Was przeszkodą.

Zostaw opinię o douglas polska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie douglas polska