KMX” w D.H. SEKA w Częstochowie

Częstochowa

KMX” w D.H. SEKA w Częstochowie

Opinie o KMX” w D.H. SEKA w Częstochowie

klien marta

Najgorsza z najgorszych. Standard Obslugi klienta na poziomie zerowym. Byłam z mama. Mama kupoila sukienkę, przy czym jak odeszła od kasy zorientowała się ze nie dostała paragonu a przy okazji doczytala na metce, ze sukienka do prania tylko chemicznego. Chciała ja oddać, bo i tak panie nie wydrukowany paragonu. I tu zaczeła się masakra. Opryskliwosc, niegrzeczne zachowanie, poniżej godności uwagi w stosunku do mojej mamy, starszej osoby. Nigdy tam nic nie kupie a opinie przekaże dalej.

kate
@klien marta 09.05.2014 22:53

Bardzo lubię ten sklep i zawsze coś tam dla siebie znajdę. A panie tam pracujące są bardzo miłe, zawsze pomogą oraz doradzą. Serdecznie polecam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o KMX” w D.H. SEKA w Częstochowie - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMX” w D.H. SEKA w Częstochowie