Gallup

Ruda Śląska

Gallup

Opinie o Gallup

ass

podzielam opinię niżej...firma nie jest godna polecenia...panuje tzw.wyścig szczurów i chcieliby mieć samych idealnych pracusiów,którzy najlepiej jakby pracowali po 10h dziennie, oczywiście dobrze by było we wszystkie soboty za te ich marne 8h(mówimy oczywiście o kwocie brutto) o wszystko trzeba się upominać, kierownicy ZAWSZE mają rację, mało tego za każdy błąd słono się płaci, czepiają się o byle co.!!!Naturalnie są lepsi(pupilki) i gorsi(normalni)Dodatkowo jeśli chodzi o zespół kadrowy-masakra!!!!są tak niekompetentni!!!!tyle się mylą,(na Twoją niekorzyść)znałam firmy gdzie na prawde była 2 razy większa ilość pracowników i 1 kadrowa-zawsze wypłata była na czas i przede wszystkim prawidłowa, zaświadczenia cokolwiek ....ehhh szkoda gadać...ja osobiście odradzam!!!!SZKODA NERWÓW I CZASU!!!!pozdro:)

Zostaw opinię o Gallup - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gallup