Migut Media SA

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 15 ocen.

Migut Media SA
1 15 6 1

Opinie o Migut Media SA

2forY

Szanowny Pan Właściciel ma też "Klub Sosnowy" ----> firmę "CKS S. A.", której miałam wątpliwą przyjemność być pracownikiem. Naprawdę odradzam, chyba że ktoś chce poznać, czym jest "krytyka na porządku dziennym" i dno warunków pracy.

Administrator

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Migut Media SA w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

crejsiii

Oj @szklana nie zgodzę się z Tobą. Mimo to nie ma tu takich problemów.

anonim

Migut Media SA zalega mi z wypłatą wynagrodzenia od niemal pół roku. Właśnie szykuję się do sprawy sądowej i egzekucji komorniczej.

jolka

Odradzam!!!

pracownik

Odradzam wszystkim pracy i prowadzenia jakichkolwiek interesów! Firma znana z niewypłacalności zarówno w wypłacie wynagrodzeń. Firma nawet nie płaci za materiały biurowe jak spinacze czy papier do drukarek. ODRADZAM!

e

Powszechnie znana z niepłacenia i niewywiązywania się z umów. Płatności odraczane miesiącami. Nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Migut Media SA - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migut Media SA