Migut Media SA

Opinie o Migut Media SA

crejsiii

Oj @szklana nie zgodzę się z Tobą. Mimo to nie ma tu takich problemów.

Migut Media SA zalega mi z wypłatą wynagrodzenia od niemal pół roku. Właśnie szykuję się do sprawy sądowej i egzekucji komorniczej.

jolka

Odradzam!!!

Odradzam wszystkim pracy i prowadzenia jakichkolwiek interesów! Firma znana z niewypłacalności zarówno w wypłacie wynagrodzeń. Firma nawet nie płaci za materiały biurowe jak spinacze czy papier do drukarek. ODRADZAM!

e

Powszechnie znana z niepłacenia i niewywiązywania się z umów. Płatności odraczane miesiącami. Nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Migut Media SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migut Media SA