EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski

Rzgów

Opinie o EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski

Kandydat

Czy EL SERWIS potrzebuje aktualnie ludzi do pracy? Podpowiedzcie ponieważ nie mogę znaleźć!

zadowolona mama

Witam.mój syn odpowiedział na ogłoszenie i został przyjęty.Pan Mierzejewski konkretny szef i fachowiec i nie owija w bawełnę w trakcie rekrutacji.mój syn jest mega zadowolony z pracy.nie obija się i ciężko pracuje ale motywacja finansowa jest a przede wszystkim młodym ludziom daje szanse na zdobycie doświadczenia co inne firmy w większości nie proponują.a wiadomo że sama szkoła nie wystarczy.praca nie dla nygusów więc jeśli ktoś chce dobrzej szkoły to polecam EL-SERWIS,pozdrawiam

Michał

Polecam każdemu, uczą i chcą nauczyć jeśli tylko ma się otwartą głowę, kosztorysowanie, automatyka, energetyka zawodowa, można poznać wszystko. Ufają pracownikom i stawiają na ich samodzielność. Kadra, elektrycy, kierownictwo oraz dziewczyny jak w dobrze nasamarowanej maszynie.

Rafał Rzęsista

Moja przygoda z Tą firmą miała miejsce ponad 10 lat ( jeszcze Gospodarz nie Rzgów) Nie wiem jak jest teraz ale Szef jest jednym z niewielu uczciwych jakich miałem. Polecam. Wtedy panowała prawie rodzinna atmosfera. A kierownikiem był Grześ (fajny kolo ale trochę zbyt ambitny)

Maja

@ŁukaszKrozumiem, że Ty jesteś zadowolony z pracy w EL SERWIS. Jesteś jeszcze pracownikiem firmy? Chętnie też usłyszmy jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

gh

@raj ale o której pracy mówisz że świetna? pytam, bo od dawna nie widzialam rekrutacji do nich na jakies stanowisko, dlatego ciekawi mnie co ci sie tak spoodobalo

ŁukaszK

Kolega chyba przepracował tam miesiąc dlatego żale ma do całego świata. Jak ktoś chce pracować i zdobywać doświadczenie to firma dla niego. Obiboków i nygusów tutaj nie szukają bo firma pozycję wypracowała fachowym podejściem do tematu. Co do biura jest rotacja bo przychodzi ktoś pracować jako inżynier i zderza się z rzeczywistością. Okazuje się że to nie pierdzenie w stołek, a odpowiedzialna praca polegająca na realizacji inwestycji od "A" do "Z".

były pracownik

Mimo, że rozliczają się w terminach i zgodnie z umową to trzeba uważać bo traktują pracownika jak towar. Potrafią zatrudnić na miesiąc i zwolnić. W biurze jest taka rotacja, że nie warto nawet zapamiętywać imion ludzi. Co miesiąc inny inżynier

Łukasz

Bardzo solidna firma. Prężnie rozwija się w każdej dziedzinie z zagadnień elektryki. Kierownictwo poukładane, profesjonalnie podchodzące do tematu. Pieniądze zawsze na czas, prezes nie oszukuje na godzinach. Ponadto duże możliwości rozwoju zawodowego zarówno dla każdego, wystarczy chęć nauki i sumienne podejście do pracy. Przepracowałem tutaj ponad 4 lata i pracowałbym zapewne dalej gdyby nie inne plany życiowe. Gorąco polecam.

xxx

Jak komuś nie odpowiadają warunki może odejść nikt go na siłę nie trzyma. Jeżeli ktoś chce zarabiać w miarę rozsądne pieniądze i poszerzać swoją wiedzę z zakresu energetyki i automatyki gorąco polecam.

Perlo36

Dementuje przeczytane tutaj pomówienia. Nie ma tu żadnych taryf ulgowych dla nikogo. Po prosty typowa twarda w miarę poukładana energetyka. Kierownik wie co robi, inż. budowy to też nie osoba przypadkowa. Przepracowałem tam trochę czasu i wiele cennej wiedzy wyniosłem i miałem się od kogo uczyć. Co do wynagrodzeń to dostaje się tyle ile jest się wartym i co ważne zawsze na czas. Większość w takich firmach reguluje jednak w dużej mierze rynek - zrób tanio i dobrze a my kiedyś zapłacimy, bo mamy na to sposoby. Stąd też takie zachowania - wszystko trzymać w ryzach i nie dopuścić do rozluźnienia i spadku efektywności.

Zostaw opinię o EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski - Rzgów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL SERWIS inż. Jarosław Mirzejewski