Redage

Opinie o Redage

Jakim pracodawcą jest redage? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

pilsk

zapewniają opiekę medyczną oraz odprowadzają składki - nie martw się

Ela

Dobre zdanie o redage ma tylko jej właścicielka. W najbliższym czasie będzie musiała zmienić nazwę bo nikt nie chce u niej pracować :)

klaudiusz

ich kreacje - śmiech na sali:)

szczery

widocznie miales takie kiepskie ze cie wzieli

do szczery

A co, miałeś za słabe cv i cie nie chcieli? Frustracja to taka przykra przypadłość :)

szczery

mała, bardzo słaba firma, prowadzona przez niekompetentnych ludzi

Zostaw opinię o Redage - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redage