ANKO Aneta Kozdroń

Opinie o ANKO Aneta Kozdroń

Minia
użytkownik zarejestrowany

Generalnie to powiem wam, że jest świetna rzecz ta praca, nawet bardzo mocno można się w niej zakochać

monika1

praca ciężja malo wdzieczna, na sklepie goraco , nie zawsze bylo gdzie siedziec , brak podwyzek , brak umowy , nieatakcyjne warunki , zero premii , frafik ustalany z tygodnia na tydzien wiec nie mozna nic wczesniej sobie zaplanowac, Nie polecam.

Evka85
użytkownik zarejestrowany

Fajna praca, mało stresująca. Z szefową można zawsze się porozumieć. Podejście naprawdę ludzkie do pracownika, co oczywiście przekładało się na atmosferę w pracy:) współpracownicy wszyscy również serdeczni:)

Zostaw opinię o ANKO Aneta Kozdroń - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANKO Aneta Kozdroń