Sports World International

Shirebrook

Opinie o Sports World International

tutsi

Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp.? Co do zmiany nazw @mania to chyba nie problem żaden

Sports World i Sport Direct jest to samo. Wcześniej było World :-) Co do zarobków to oczywiście ustawowe minimum. Co do reszty decyduje agencja pracy, która zajmuje się rekrutacją.

yanina

ja również mam spory problem ze znalezieniem konkretnego info o tej firmie w internmecie obecnie a smuteczek to wielki dla mnie bo jednak chciałbym u nich jak najpilniej znaleźć jakieś atrakcyjne zatrudnienie. no ale też nic nie wiem o jakich pieniążkach jest tutaj mowa więc jeśli możecie to proszę napiszcie jak sytuacja wygląda z tym

grześ

Hej, czy Sports World International ma coś wspólnego z Sports Direct International, bo jak próbowałem poszukać informacji o firmie, to google zwraca mi informacje tylko na temat tej drugiej i nie wiem, czy chodzi tu o nieprawidłowe pozycjonowanie, czy o co takiego. Widze, że firma nie ma tu zbyt wielu komentarzy, może coś jest nie tak?

HATER

Haha! Nie mogę tego czytać bo aż mnie oczy szczypią od tych bzdur. Kto ze znajomością języka angielskiego i z głową na karku (usunięte przez administratora)Dostajesz numer payroll i jesteś dla nich tylko takim numerem. Coś źle zrobisz, spóźnisz się minutę dostajesz strike. Z tego co słyszałem to i za daramo ludzie je dostają i to np 4 na raz i wylatują z pracy :D Dla mnie jeśli ktoś jest ambitny to wyjdzie stamtąd po godzinie pracy. A jeśli ktoś jest tłukiem to będzie tam pracował za najniższą krajową po 9h dziennie (usunięte przez administratora)mimo,że co 4h musi być płatna przerwa :) ale co tam :) fajnie jest :D

Edynburg

Witajcie!! Nie wiecie przypadkiem czy są jakieś przyjęcia na magazyn w Edynburgu? Pozdro.:)

zybex

Pracuje tam: przez półtora roku przez agencję i przez rok na kontrakcie. Nie pracuje na magazynie i osobiście uważam, że jest to najlepsza robota jaką miałem w życiu. Kasa zawsze na czas, dokładnie tyle ile wypracowałem. Fakt- trzeba ostro naginać ale trzeba też zauważyć, że SD daje więcej niż inne firmy w okolicy- dotowana stołówka, "workpalce pension", co dwa lata pula akcji o wartości nawet 60 tysięcy funtów na głowę (w moim dziale, na mazgazynie trochę mniej). Poza tym- firma jest mądrze zarządzana co sprawia, że praca zdaje się być bardzo stabilna- można sobie planować przyszłość. Tej nienawiści o której tu tak piszą- nie spotkałem. Może dlatego, że nie pracuje na magazynie. Jestem traktowany na równi z tubylcami, z szacunkiem, profesjonalnie. Osobiście - polecam. Jeśli jednak zaczynasz od magazynu to miej świadomość- na magazynie pracuję tzw białe śmiecie. Jeśli nie zainwestujesz w naukę języka, zdobycie jakichś pożądanych kwalifikacji to utkniesz tam na zawsze...

glantz
@zybex 10.11.2013 21:58

mia
@glantz 04.01.2014 23:59
w tym okresie(twoje dwa i pol roku) na stolowce to darmowy kubek wody zaczal kosztowac 10p.norma wzrosla sto procent....

Cześć, mam pytanie, czy są teraz jakieś przyjęcia? Angielski podstawowy. Czy lepiej iść do jakiejś agencji czy bezpośrednio do sklepu/na magazyn?

rafaello

pracuje tam juz ponad rok i jest ok praca nie jest ciezka tylko trzeba sie nachodzic a ogólnie jest ok . wypłate masz co tydzien w piatek na koncie .tylko trzeba byc normalnym pracownikiem a nie sciemniac jak 30 % ludzi tam pracujących

mc

Czy ktos moze podac wiecej informacji, co to jest za firma, jak wyglada praca i wogole wszystko co wie... Prosze o kontakt na nr gg 12172113

oleksa

Ja mam takie pytanie, a czy ktoś pracował w tej firmie w Holandii- może w ostatnim roku. I jest w stanie coś więcej powiedzieć jak tam się pracuje? z góry dzięki

kolega

Witam czy ktos posiada jakies informacje o wczorajszym tragicznym wypadku polakow wracajacych z pracy busem do notting [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ? Posiada ktos informacje kto przezyl? Bede bardzo wdzieczny. [*] znajomi z pracy

bartixs1

gg: 8664550 , e-mail: bartek.postawa@gmail.com

bartixs1

Witam, czy ma ktoś możliwość załatwienia pracy w Sports Direct, anglielski pełne podstawy.

anglik

Ten magazyn to syf kiła i mogiła i nie ma co owijać w bawełne ludzie tam są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden na drugiego gada atmosfera w pracy taka że sie wszystkiego odechciewa na wejsciu odradzam pracę tam lepiej juz na bezrobociu siedzieć

dorotka89

Witam wszystkich:) są znów przyjęcia do tej firmy. Dziś znalazłam ogłoszenie. Wybiera się ktoś może lub planuje? Bo ja byłam zainteresowana ale po przeczytaniu komentarzy zaczęłam się wahać. Zawsze z kimś raźniej:) więc jeśli ktoś też planuje tam jechać piszcie na gg 1827125 :)

witam. czy ktoś może powiedzieć czy są przyjęcia

ja również nie polecam. Najgorsze jest to,że nie doceniają dobrej pracy, ogólnie wszyscy tam sa bardzo złośliwi i kierują się prymitywnymi odruchami: złośliwośc, nienawiść, zemsta, PLOTKA. Okropność, [usunięte przez moderatora] (w większości) brrrr

Dokładnie masz 100% racji pracowałem tam 3 miesiące poszedłem tam bo było ciężko z robotą w okresie zimowym.Ale to co tam zobaczyłem powaliło na nogi [usunięte przez moderatora] , obłuda , i koszmar a to wszystko przez naszych kochanych braci i siostry z Polski.Nie polecam nikomu tej pracy bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w 100%!!!

Ja polubiłem pracę w Sport Direct i w najbliższym czasie zechcę tam powrócić. Zarobki takie sobie ale atmosfera jest super :-) trzeba tylko wiedzieć z kim trzymać. Niektóre taperki oczywiście zadzierają nosa i uważają innych za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no ale cóż trzeba wybaczyć brak kultury. Chociaż mam w Polsce dwie różne działalności gospodarcze to w S.D. czułem się jak na wakacjach :-)))

mała-vi

ile ma wynosic ,minimalna stawka to 5,93 i tyle wynosi.Aktualnie są przyjecia.Polecam ludzia o mocnych nerwach.

CZY KTOS MOZE NAPISAC Z OBECNIE PRACUJACYCH ILE WYNOSI STAWKA ZA GODZINE !!!!!!!!!!!

WITAM CZY MOZE KTOS MI NAPISAC COS WIECEJ NA TEMAT ZAROBKOW CZASU PRACY W TEJ FIRMIE BYLABYM BARDZO WDZIECZNA BO ROZGLADAM SIE ZA NOWA PRACA BARDZO PROSZE O WIADOMOSCI NA MAILA annstrzeze@wp.pl

anna

a moglbys napisac coa wiecej jesli pracowales tam odnosnie zarobkow mieszkania itd i czy faktycznie jest tak zle. podam numer gg 1423837 bardzo prosze o jakas informacje

aktualny pracownik

praca w w/w firmie jest hmmm, no da się wytrzymać, ale atmosfera między Polakami...,no to jakiś koszmar. No i każdy chciałby być dla innych kierownikiem i innym wydawać polecania i się mądrzyć hehe większośc ludzi w tej firmie tak ma. Kłótnie są na porządku dziennym, wieka wioska, gdzie wszyscy o wszystkich plotkują i wiedzą "więcej" o Tobie niż Ty sam

to prawda ta praca jest dobra jak sie nie zna języka i nie ma możliwości iść do innej pracy a chce sie zarobic, pracownicy są tu traktowani bardzo żle,a jak juz Polak dostanie się na jakies stanowisko to [usunięte przez moderatora].

ex worker

[usunięte przez moderatora] miejsce tylko i wyłącznie dobre jak ktoś nie zna języka...pracowałem w tej firmir 2 lata...nie polecam polak tam je..e polaka

Zostaw opinię o Sports World International - Shirebrook

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sports World International