Meble Deko

Sękocin Stary

Opinie o Meble Deko

Aneta

@znowu mnie usuniecie? jak długo pracowałeś w Meble Deko? rozumiem, że w miejscu pracy nie odpowiadała Ci atmosfera. Mógłbyś dodać do swojej wypowiedzi kilka słów o formie zatrudnienia w oparciu, o którą współpracowałeś z tą firmą?

pracownica
@Aneta 22.12.2017 19:54

Pracuję w tej firmie od ponad 2 lat. Atmosfera mi odpowiada i mówiąc szczerze jestem zadowolona z pracy oraz wynagrodzeń. Forma zatrudnienia też jest uczciwa. Praca polega głównie na obsłudze klientów, pracy na komputerze i utrzymywaniu porządku i czystości na salonie. Polecam osobą młodym, otwartym i kreatywnym.

(usunięte przez administratora) nie polecam

Aneta

@znowu mie usuniecie? każda opinia na tym forum jest ważna nieważne czy jest negatywna czy pozytywna. Jeżeli zauważyłeś brak jakiejś swojej opinii lub kogoś innego to znaczy, że została zarchiwizowana przez administratora forum, ponieważ naruszyła postanowienia regulaminu. Możesz się z nim zapoznać wchodząc w podany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/regulamin Posty dodawane przez użytkowników nie mogą być obraźliwe, zawierać słów niecenzuralnych itp. Muszą rzetelnie opisywać firmę jako pracodawcę, aby osoby, które chciałyby się zatrudnić, np. w Meble Deko mogły w tym miejscu poczytać o interesujących je kwestiach na temat pracy w firmie.

Marta

Pracuję w tej firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich aspektów, wynagrodzenie-na czas, szkolenie-profesjonalne,pytania-masz kilka możliwości,zawsze można zadzwonić do szefowej lub spytać pomocny zespół.Obowiązki są w pracy jasno określone, jak je wykonasz możesz dowolnie spożytkować czas, nie każdy ma predyspozycje do tego aby pracować z Klientem, jeżeli ktoś nie czuje się na siłach nie powinien w ogóle startować na takie stanowisko jak sprzedawca i tyle w temacie. Osobiście bardzo polecam!:)

Milena

Pracuję w salonie Meble Deko od 2 lat, praca w miłej atmosferze, kontakt z ludźmi to coś co bardzo lubię, tak jak napisała koleżanka Magda po wykonaniu obowiązków mamy czas dla siebie:) Oczywiście grafik same ustalamy wiec z dniem wolnego również nie ma problemu. Umowa o pracę, kontakt z klientem, nagrody, konkursy, szkolenia, oraz miłe pomocne koleżanki to same plusy Polecam!

Obecny Pracownik

Warunki pracy, system pracy i wynagrodzenie w porządku. Profesjonalne szkolenie oraz fajna atmosfera. Polecam.

Magda

Pracuję w DEKO od ponad roku. Wynagrodzenie zawsze jest terminowo. Grafik jest elastyczny, nikt nie ingeruje w to jak go sobie ułożymy. Same decydujemy kiedy i ile pracujemy co jest dużym plusem. Po wykonaniu obowiązków mamy czas dla siebie, który możemy dowolnie spożytkować . Oprócz tego organizowane są konkursy z nagrodami oraz szkolenia w malowniczych lokalizacjach połączone z integracją pracowników.

Pracownica

Ja w tej firmie pracuję parę lat i nie mogę narzekać (gdyby miało być inaczej, to już by mnie tu nie było). Obowiązki oczywiście są, jak w każdej pracy przecież, wynagrodzenie w terminie, dodatkowe szkolenia, z grafikiem (wszelkie wolne, urlopy) nigdy nie było problemów.

Izydor

Ponieważ chciałbym pracować w firmie to rozpytywałem i wiem, że mają dobrą opinię jako pracodawca. A jeśli komuś nie odpowiada taka praca może ją zmienić i nie musi tak się męczyć piszą jakieś żale

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Meblach Deko. Przyjemna atmosfera pracy. Współpracownicy bardzo wyrozumiali i chętni do pomocy. W pracy można się ciągle rozwijać i nabywać nowych umiejętności - co jest ważne aby nie popaść w rutynę. Firma prowadzi bardzo profesjonalne szkolenia. Wypłata zawsze na czas. Naprawdę mogę polecić.

Olaa

Pracuję w meble deko od ponad pół roku i naprawdę nie mam na co narzekać! Wynagrodzenie zawsze na czas a jeżeli sprawy losowe się potoczą tak a nie inaczej, że pieniądze potrzebne są wcześniej szefowa nie robi żadnych problemów i chętnie pomoże. Atmosfera w pracy jest bardzo miła i wiadomo że nie zawsze jest super ale jak się robi wszystko co trzeba i wykazuje minimum wysiłku to nasza praca jest owocnie nagradzana. Moim zdaniem dużym plusem jest wielki nacisk na wyszkolenie pracownika i sprawianie, że jego wiedza będzie wystarczająca by zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Naprawdę bardzo się cieszę, że Deko zechciało mnie mieć w swojej ekipie.

Aneta

@Juliadalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jakie warunki zatrudnienia/benefity oferuje firma Meble Deko?

Julia

Pracuje w tej firmie od niedawna, ale jestem zadowolona. Praca przyjemna i pieniądze zawsze na czas . Z tego co wiem to inne dziewczyny z którymi pracuję też są zadowolone.

edfg

faktycznie nie ma teraz takich ofert pracy o jakich Wy tutaj piszecie więc nie wiem skąd są tutaj takie informacje na te ten temat w gole mi się wydaje ze od marca nic nowego od nich się nie pojawiło

obiektywny

Spowodowane jest to różnymi czynnikami, jedni muszą trochę popracować, żeby uznać czy im praca odpowiada czy nie. Normalne jest to, że w każdej pracy są dane wymagania, jeżeli ich się nie spełnia to pracodawca szuka kogoś kto je spełni. To jest normalna rzecz w każdej pracy. Jednym coś odpowiada innym nie. Jak komuś coś nie pasuje to się zwalnia i szuka innej pracy także jak dla mnie normalne jest to, że co jakiś czas firma poszukuje nowych pracowników. Oczywiste jest również to, że jednym dany charakter pracy odpowiada, a innym nie.. :) :)

obiektywny

Oni nie mają salonu w Krakowie, to są Salony Meblowe z wypoczynkami skórzanymi. Młody zespół, a w każdej firmie jest rotacja, po prostu jak mniejsza firma to bardziej się to w oczy rzuca. A z tego co mi wiadomo to niektóre dziewczyny pracują tam po kilka dobrych lat, także nie może być, aż tak źle :) Jak to mówią, wszędzie lepiej i dobrze tam gdzie Cię nie ma...

obiektywny

Zawsze jest szkolenie za nim pracownik zostaje sam na Salonie.... Jak nie jest się czegoś pewnym Szefowa lub dziewczyny z innych salonów zawsze służą pomocą. Polecam każdemu kto jest otwarty na kontakt z ludźmi i nie jest dla niego problemem nauka nowych rzeczy..

Karola

Zgadzam się z Olą.... Poza tym jak ktoś jest leniem i uważa, że wypłata należy mu się za obijanie się w pracy, to niech lepiej siedzi w domu i nie narzeka na każdego pracodawcę po kolei. Strasznie mnie denerwuje fakt, ze wypowiadają się tutaj osoby, które albo w ogóle nie pracowały u nas albo rezygnowały po 1 dniu bo wymagano od nich znajomości asortymentu co jest logiczne - jak coś sprzedajesz to musisz wiedzieć co masz w ofercie! Ja pracuje w Deko już od 1,5 roku i nie narzekam. Grafik ustalamy sobie same, wiem ile zarobię w danym miesiącu... Jak jest dobry miesiąc to z prowizji można wyciągnąć drugą wypłatę . Są organizowane konkursy, paczki świąteczne..... Na prawdę nie wiem na co tu narzekać? Co do szefowej to nie mogę złego słowa powiedzieć. Jasne że musi od nas wymagać bo inaczej byłby bałagan , ale uważam że jest miłą osobą i jeżeli jest się w stosunku do niej w porządku, to nie ma żadnych problemów z dogadaniem się z szefową w każdej kwestii. Pozdrawiam załogę DEKO oraz szefową :) P.S W DEKO PRACUJĄ ŚWIADOMI LUDZIE, MAJĄCY SWOJE WŁASNE ZDANIE, KTÓRE W POWYŻSZEJ OPINII ZOSTAŁO WYRAŻONE

obiektywny

W ogłoszeniu na dany salon jest zawsze dokładnie napisane ile się dostaje za godzinę pracy, obowiązki itd

ja nie polecam

zainteresowany
@:( 26.08.2016 12:55

a możesz powiedzieć dla czego ?

Kumpel

Na umowie o pracę najniższa krajowa na rękę wynosi około 1400 a na zleceniu w tej firmie trzeba się nieźle nagimnastykować żeby tyle wyciągnąć.

Ola

Wcale nie pracuję dłużej - taką miałam stawkę w ogłoszeniu.

Ola

Dokładnie, tyle ile było podane w ogłoszeniu.

Kumpel

Moja koleżanka pracuje w tej firmie i nie jest specjalnie zadowolona. Zarobki- średnie, premia za sprzedaż to jakieś kpiny bo są to kwoty groszowe. Odnośnie umowy o pracę to prędko się jej nie dostaje o ile się dostaje.. Atmosfera niby ok bo podobno pracują same dziewczyny ogólnie młody zespół. Ale co do kamer i przyjazdu szefowej jak w komentarzu wyżej to stuprocentowa racja. Jak dostaje informację że przyjedzie szefowa wpada w stres nie wie w co ręce włożyć bo wszystko wtedy musi być perfekcyjnie ustawione i nie może pojawić się ani jeden pyłek kurzu gdziekolwiek. Kamery- podobno rzeczywiście szefowa non stop je obserwuje i potrafi dzwonić zwracając uwagę o pierdoły. Mało tego, nie może rozmawiać przez swój własny telefon w pracy bo jeśli akurat w tym momencie szefowa chciałaby się z nią skontaktować to jest afera.. Jeśli wejdzie do sklepu ktoś znajomy to musi rozmawiać szeptem bo są podsłuchy.. Moim zdaniem za takie pieniądze nie warto..

osoba
@obiektywny 23.08.2016 16:40

Bardzo mądrze ktoś napisał

@nie polecam 02.09.2016 11:55

Nikt mi nie kazał kłamać, a już tym bardziej nikt mnie nie namawiał żebym cokolwiek tutaj napisała. Tylko mam skrajnie inne odczucia do Twoich i aż nie wierzę, że pracowałaś w tej samej firmie co ja obecnie... O przepytywaniu z cen i funkcji akurat byłam poinformowana na samym początku - w ogłoszeniu jak wół było napisane, że jest to praca dla osób z łatwością zapamiętywania, więc nie rozumiem dlaczego tak mocno Ci to przeszkadza ? To praktycznie jeden, największy wymóg - znanie asortymentu, który sprzedajesz plus dbanie o niego na ekspozycji. Tyle. Śmiać mi się chcę jak czytam, że stałaś na baczność w rządku, pełna stresu jak szefowa przyjechała, bo była u mnie w zeszłym tygodniu i przywiozła pizzę i pierwsze co to poprosiła żebym się częstowała. Nie było żadnego przepytywania i sprawdzania, a spędziłam z nią trochę ponad godzinę.

Ola

Jak się pracuje w firmie Deko Meble ? Mi bardzo dobrze. Pracuję od początku kwietnia tego roku i nie mam żadnych zarzutów. Trochę miałam obawy, że nie pogodzę pracy z wychowywaniem mojego dziecka, ale te bardzo szybko się rozwiały – grafik jest ustalany przez pracowników między sobą i jeśli jest tylko potrzeba, można go zmienić jeśli zapewni się za siebie zastępstwo. Ktoś wyżej napisał to jako minus ale czego się tu innego spodziewać jeśli w sklepie pracują dwie osoby ? Ktoś musi go otworzyć i zamknąć. Są dni w których po wypełnieniu obowiązków nie ma się żadnych innych dodatkowych zajęć – wtedy rzeczywiście jest czas wolny – są też dni w których ciężko jest spokojnie wypić kawę i w sumie te dni lubię najbardziej. Dzień pracy zlatuje momentalnie, szczególnie w weekendy. Może tu niektórych zdziwię czytając wypowiedzi powyżej - ale do pracy przychodzi się pracować. Tak naprawdę to od sprzedawcy w sklepie zależy jak będzie prosperowała cała firma, jesteśmy początkiem ogromnego ogniwa – dzięki nam inni też mają pracę i mogą dać jeść swoim dzieciom. Praca tego typu przyjdzie z łatwościom osobą, które są wygadane i otwarte. Nie polecam jej dziewczynom, które myślą, że salon sprząta się magicznie sam – nie. Robią to pracownicy – jest to dbałość o ekspozycję wpisana w ten zawód. W coraz większej ilość miejsc pracy są kamery, nawet w biurach, nie rozumiem oburzenia nimi. Jeśli ktoś pracuje i wypełnia swoje obowiązki to czego ma się bać ? Ktoś też wyżej zarzucał jako, że szefowa „siedzi na nich non stop” i obserwuje to co robią pracownicy... jest tak mocno zajętą kobietą, że jest to raczej nierealne, poza tym ma też swoje życie prywatne. Stresująca atmosfera ? Odkąd pracuje nie miałam jeszcze ani jednej stresującej sytuacji – może poza pierwszym podpisanym zamówieniem z klientem, ale to było bardziej przejęcie niż stres. Pani Monika cierpliwie potrafi tłumaczyć wszystko kilka razy, oddzwania na każdy telefon, dziewczyny z innych sklepów zawsze służą pomocą – zespół jest młody. Pierwszy raz mam kobietę za zwierzchnika i ta praca różni się diametralnie od moich poprzednich miejsc pracy, które także były związane ze sprzedażą mebli. Jest spokojnie i z każdym problemem czy wątpliwością można sobie poradzić. Jak dla mnie jest to praca w której można spokojnie zagrzać miejsce na dłużej, wiele dziewczyn ma umowy o pracę, trzeba po prostu na nią zasłużyć i wypracować sobie zaufanie.

nie polecam

Ja mogę szczerze odradzić pracę w tej firmie. Właścicielka salonu wprowadza stresującą atmosferę, dziewczyny pracujące w salonie jak tylko wiedzą, że ona przyjedzie to się trzęsą, czepia się o wszystko, a jak nie przyjeżdża do salonu, to siedzi cały czas na kamerach i patrzy co robisz, no i oczywiście jak coś się nie podoba to zaraz do Ciebie pisze lub dzwoni. Według mnie za duży stres jak na tak małe pieniądze.

Monika
@nie polecam 23.05.2016 20:16

Pracowała Pani u nas ze pisze takie głupoty? Może warto się podpisać. Taki wpisy to oczerniane i są karalne

Klaudia

Praca tak jak wspominałam przyjemna. Obsługujesz klientów, utrzymujesz porządek na sklepie oraz pracujesz na komputerze. Jak zrobisz wszystko co do Ciebie należy to masz czas dla siebie. Polecam :)

Klaudia

Ja również pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i nie narzekam. Wypłata zawsze na czas. Praca fajna, przyjemna.Trzeba wykonywać swoje obowiązki ale to jak w każdej pracy :) Mogę szczerze polecić.

pracownica

Bez przesady z tym narzekaniem na pracę w MEBLE DEKO...czasem każdy ma zły dzień więc zdarza się, dzień tzw. marudy, że wszystko przeszkadza, ale takie jest życie... po 1) NIGDY nie dostałam wypłaty w późniejszym terminie niż to zostało ustalone- zazwyczaj przelewy Szefowa robi wcześniej. po 2) faktycznie jeśli coś się dzieje- potrzebujesz kasy na już to nie ma problemu. Wystarczy 1 telefon i masz zaliczkę jeszcze w tym samym dniu. 3) Zarobki, może najwyższe nie są, ale bez przesady.... inni zarabiają mniej a harują jak woły.... Jak ktoś potrafi sprzedawać to wiadomo, że zarobi więcej :) po 4) obowiązki obowiązkami, trzeba je wykonać (czym byłaby praca bez obowiązków), ale jednak jest DUŻO WOLNEGO CZASU, który jak dziewczyny wyżej pisały- można wykorzystać w dowolny sposób. Tak więc nie jest źle ... ja bynajmniej pracuję w MEBLE DEKO już chwilę i myślę jeszcze tutaj zostać przez jakiś czas :)))

Kasia

Z ciekawości zajrzałam na stronkę.... i również dodam swoją opinię Pracowałam w firmie DEKO 2 lata/ weekendy (podczas studiowania) Stawka faktycznie 10-12zł za godzinę + premia. Jeśli ktoś znał asortyment i umiał doradzać klientowi- mógł otrzymać naprawdę duże premie W firmie organizowano konkursy. np. Kto zbierze w miesiąc najwięcej zamówień to wygrywa weekend w spa itp... Na święta zawsze o nas pamiętano i dostawaliśmy osobiście od szefowej paczki. A w żadnej firmie się z tym nie spotkałam. Praca wyglądała dokładnie tak jak została przedstawiona w ofercie. Obsługa klienta i dbanie o wygląd sklepu- obowiązki kończyłam już ok 12-13 czasem 14- resztę czasu mogłam zając sobie według uznania. Oczywiście w miedzy czasie obsługa klienta jeśli wszedł. Najciężej było mi się nauczyć o wszystkich meblach-jednak jest to wiedza wyspecjalizowana. Długo nie wchodziło mi to do głowy (chociaż to wymóg pracy) , a szefowa zamiast się wściekać szukała na spokojnie sposobu jak mi pomoc w nauce aż go znalazłyśmy. Pracowałam już w kilku miejscach. Teraz pracuje jako księgowa zgodnie z kierunkiem w jakim się uczyłam, ale szczerze mówiąc nigdzie nie pracowało mi się tak przyjemnie jak u nich. Zastanawiam się ile do powiedzenia mogą miec osoby które nigdy nie pracowały w deko albo chociażby nie były tam na rozmowie czy nie widziały szefostwa. Jeśli ktoś jest uczciwy w stosunku do swojego pracodawcy to on na pewno będzie tak samo podchodził do was. I takie podejście mają w tej firmie. Można z szefową załatwić wszystko (a nie jeden problem miałam przez ten czas) tylko trzeba po prostu być człowiekiem dla drugiej osoby. Odeszłam ponieważ potrzebowałam pracy na cały etat. Szefowa tak przywiązuje się do "pracowników" ze kilka razy pytała czy muszę odchodzić, proponowała podwyżkę. Nadal jestem w kontakcie z firmą, mimo ze minęło już ponad pól roku. Nie uznaje wypisywania głupot. Jeśli masz tyle czasu wolnego aby pisać o miejscu w którym nigdy nie byłaś/eś to znaczy ze najwyższa pora ruszyć swoją D.... do jakiejś pracy! Życzę więcej takich firm, na pewno w Polsce żyło by się nam lepiej! Pozdrawiam Pani Moniko! Kasia B. :)

były pracownik c.d.

z resztą widać poziom osób tam pracujących które mają wystawiać pozytywne komentarze - byle gdzie wklejają te same teksty - choćby i pod pytaniem ' jak się tam pracuje ? " są powklejane "wspaniale" opinie o meblach. Śmieszne

były pracownik

praca na dorobienie - nie na stała pracę i tak też wlascicielka Cie potraktuje. Nie bedzie umowy o pracę nie będzie mozliwości awansu jakiegokolwiek ani bardziej odpowiedzialnych zadan. Masz byc, spisywac zamowienia i najlepiej nie pytać za dużo.

Wszystkie, ale to wszystkie pozytywne opinie wystawiane są przez pracownice tam zatrudnione. Premia za weekend ? Błagam, (usunięte przez administratora)zł więcej za godzinę . (usunięte przez administratora) jak chcesz wziąć wolny dzień, to musisz załatwić sobie zastępstwo wśród dziewcząt tam pracujących, jak żadna nie może, to nici z dnia wolnego, MUSISZ być w pracy. Nie polecam.

Karolina

Ja pracuję w firmie od niespełna 2 i pół roku. I szalenie cieszę się, że mi się udało. Praca nie jest ciężka:ja wypełniając obowiązki od 13.00 mam czas wolny (chyba, że przyjdą klienci) i mam w umowie, że w tym czasie mogę robić co chcę(czytać książki,uczyć się, malować paznokcie czy gadać przez telefon).Szefowa w to nie ingeruje.Więc wydaje mi się, że to nie są ogromne wymagania. Premia w weekendy jest duża. Na szefową sklepu nie mogę narzekać: jest młoda,wyrozumiała, po prostu fair w stosunku do pracownika. Wypłata jest ZAWSZE na czas, jeśli pracownik chce wcześniej zaliczkę też nie ma z tym problemu. Rzadko kiedy można taką spotkać. Także zapraszam do współpracy:) Nie ma co czytać głupot osób, które do pracy nie zostały przyjęte, tylko osób,które pracują tam dużo dłużej i są bardzo zadowolone:)

Magda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i powiem jedno. Dajcie sobie spokój z pracą w tej firmie. Wymagania ogromne a 10 zł za godzine na umowę zalecenie, przy cenach tych mebli to śmiech na sali. A co do tych komentarzy to jakiś pracownik tej firmy bardzo się stara przy ich pisaniu ;) widać na kilometr.

miki

dziś przywieziono nam meble z salonu Deko.Jestem zaskoczona szybką realizacją zamówienia( 1,5 tygodnia)-miła i fachowa obsługa,meble wykonane bardzo starannie ,polecam

byrt

Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od Meble Deko, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. SKLEP MEBLOWY DEKO w Sękocinie Starym k/ warszawy DK7 (meble ze skóry) poszukuje kandydatów na stanowisko... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743905?keywords=&region=

gośc

Witam, miałam przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej (stanowisko sprzedawcy) jakiś czas temu w tej firmie. Rozmowa wyglądała w ten sposób, że na daną godzinę było umówionych kilka dziewczyn no i właścicielka wraz z pracownikiem tego salonu rekrutowały indywidualnie każdą z dziewczyn. Rozmowa zaczęła się standardowo- proszę powiedzieć coś o sobie itp. Później scenka, no i pytanie czy umiem kłamać :P

Lucyna

Mam nowe mieszkanie i szukałam niedużej sofy. Trafiłam w internecie na DEKO. I wybrałam się osobiście do Pszczyny, żeby obejrzeć meble. Nigdy w życiu nie byłam tak zaskoczona. Panie z obsługi były bardzo miłe (Pani - przepraszam chyba Justyna (nie jestem pewna imienia) i Pani Sandra). Meble miały być do 8 tygodni - były za 3. Panowie wnieśli itd. Znajomi są zaskoczeni czasem i fajnym wyglądem mebla - i oczywiście ceną. Polecam

na temat, litości....

Luśka

Ja również dokonałam zakupu w Deko Meble.Jestem bardzo zadowolona.Meble rzyjechały wcześniej niż się spodziewałam.Dostałam tylko telefon z informacją o szybszym dostarczeniu mebli, żeby móc się przygotować finansowo. Meble są bardzo wygodne,mięciutkie:) Widać,że to nie jest chińska produkcja, co próbowano mi cisnąć w innych sklepach.KOntakt z panią Moniką- bardzo dobry!Widać,że zna się na meblach. Jest bardzo konkretna.Polecam z wielką przyjemnością!:)

Kondzio

Witam! Kupiłem meble w zeszłym roku na Wielkanoc. Meble przyjechały na czas i do tej pory nie widzę żadnych usterek. Popieram opinię klientów. Obsługa jest bardzo miła. Potrafią doradzić i sprostać moim oczekiwaniom. Fajne jest to, że w zakupionym narożniku zrobiłem wiele zmian, prawie wszystkie zatwierdzono. Gorąco polecam meble tej firmy!

?

Zakupiłam meble i otrzymałam 3 dni temu, jestem zadowolona- a nie ukrywam ze oglądałam z każdej strony po przeczytaniu kilku opinii i złych doświadczeniach z poprzednimi meblami. Teraz już wiem ze większość opinii jest wyssanych z palca i tylko straszą klientów. ps. obsługiwała mnie p. Monika o której tu dość głośno i co najciekawsze była miła, doradzała,rozwiała nasze wszystkie wątpliwości co do mebli. Zaskoczyła nas jej profesjonalna wiedza na temat mebli. Szczerze polecam :)

Szczęsny

Zajmuję się trochę projektowaniem i zamówienie zrealizowano zgodnie z moimi wytycznymi. Polecam z czystym sumieniem.

Daria

Narożnik jaki zakupiłam jest bardzo wygodny, spanie bez zarzutu a jest używane codziennie. Szybki czas realizacji i niska cena. Polecam

Sylwia

Meble są wykonane perfekcyjnie, skóra najwyższej klasy, porządne sprężyny. Kupiłam jakiś czas temu kanapę i mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.

Mirek

Ze względu na duży wybór mieliśmy problem z żoną z podjęciem decyzji ale miła Pani fachowo nam doradziła i pomogła przy wyborze. Nie musielismy długo czekać i nawet nie trzeba było płacić dodatkowych kosztów za dostarczenie mebli.

Pułkownik

Warto zrobić zakupy w Deko, zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie. Do tego można dostać rabat a meble są wygodne i funkcjonalne.

Paweł

Meble były szybko gotowe, nie musiałem długo czekać. Bardzo ładnie się prezentują i są super wygodne.

Zostaw opinię o Meble Deko - Sękocin Stary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Deko