Pro-Flex S.A.

Opinie o Pro-Flex S.A.

Aktualność
Zapraszamy do odwiedzenia profilu pracodawcy firmy Pro-Flex S.A. i merytorycznej dyskusji. Każdy głos i komentarz traktujemy poważnie. Wszystkie opinie są dla nas cenną wskazówką, by stać się jeszcze lepszym pracodawcą. Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Przyszłym pracownikom chcemy zaoferować ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjacielską atmosferę, możliwość rozwoju i wsparcie zgranego, lubiącego się zespołu.

Ten grafik komputerowy z ogłoszenia ma u nich płacone od projektu czy jest podstawa? Jakoś nie mogę do tego dojść po samym przeczytaniu ogłoszenia a znalazłem to forum akurat i pomyslałem, że dopytam.

Nowy wpis

Uprzejmie informujemy, że wynagrodzenie jest stałe, niezależnie od liczby projektów.

Drukarz flexo Nowy wpis

Firma jest profesjonalna, dla wiele wzór prowadzenia drukarni. Takie są moje odczucia.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Pro-Flex S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Aktualność
Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier-Kierowca. Szczegóły na stronie internetowej Kariera Pro-Flex S.A.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy kierować je na adres praca@pro-flex.pl.
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pro-Flex S.A. na stanowisko Grafik komputerowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pro-Flex S.A.? Chętnie zatrudniają?

Proszę przesłać dokumenty na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Natalia

Czy oferta pracy na operatora maszyn drukujących jest w dalszym ciągu aktualna? Piszą na stronie, że są dwa wolne wakaty, a mąż chce aplikować. W ofercie jest info o wymaganiach i obowiązkach, a ktoś wie jakie zarobki proponują na tym stanowisku i czy jest szansa na dofinansowanie do opieki medycznej?

@Natalia

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Zuzanna

Firma na swojej stronie ma ogłoszenie na pomocników produkcji, ktoś jest w stanie powiedzieć czy to ciężka praca fizycznie? Pracują tam kobiety na tym stanowisku? No i jeszcze by mnie interesowało czy praca jest zmianowa?

@Zuzanna

Dziękujemy za przesłanie pytanie. Ogłoszenie jest skierowane do mężczyzn, bo na stanowisku pomocnika produkcji trzeba przenosić materiały, które ważą więcej niż 12 kg. Jest to waga przekraczająca dopuszczalny ciężar dla kobiet zgodnie z przepisami BHP.

Czy w Pro-Flex S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Firma posiada system premiowy na stanowiskach administracyjnych i produkcyjnych, a wysokość premii zależy od konkretnego stanowiska.  Dodatkowo oferujemy pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę i Kartę Multisport.

Honorata

na hali produkcyjnej przy tych opakowaniach jest wystarczająco ciepło by dało się pracować w okresie zimowym ?

@Honorata

Dzień dobry, hala produkcyjna jest zimą ogrzewana. Nie jest zimno. Nikt nie narzeka na temperatury. Można nawet zakładać koszulkę z krótkim rękawem.

Bozena

to sie zrobila fajna firma

Magdalena
@Bozena

A jakie zmiany pozachodziły że fajnie jest?

Czy w Pro-Flex S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Szkolenia planowane są na dany rok. Pracownicy uczestniczą w szkoleniach zgodnie z potrzebami i takie działania są prowadzone w dziale produkcji, sprzedaży i administracji.

Aktualność
Pracownicy Pro-Flex S.A. wspierają akcję „Plecaczek dla dzieciaczka”

Firma Pro-Flex S.A. włączyła się do pomocy ukraińskim dzieciom. Nasi pracownicy mają wielkie serca i świetne pomysły. Pomagamy, jak umiemy najlepiej. 5️⃣0️⃣ plecaczków wypełnionych przydatnymi akcesoriami znalazło już swoich właścicieli.

Trudno pozostać obojętnym na sytuację, w której znaleźli się uchodźcy. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasi pracownicy z dużym zaangażowaniem dołączyli do akcji „Plecaczek dla dzieciaczka”.

– Kochani, wszyscy jesteśmy wstrząśnięci sytuacją na Ukrainie. Nasze serca pękają za każdym razem, gdy widzimy obrazy z tej okrutnej, bezsensownej wojny. Tysiące ludzi uciekają w nieznane, zostawiając za sobą swój dom, przyjaciół, plany i marzenia. W tym tłumie idą dzieci, przestraszone, smutne, zmęczone. To ich los najbardziej nie daje mi spokoju. Chciałabym dołączyć do akcji Plecaczek. Ma ona na celu wyposażenie ukraińskich dzieci w małe plecaczki z niespodzianką w środku. A właściwie przede wszystkim ma na celu wywołanie na ich buziach uśmiechu. – napisała kilka dni po wybuchu wojny w mediach społecznościowych Anna Majewska, koordynatorka krakowskiego Plecaczka.

Apel spotkał się z ogromnym odzewem wolontariuszy z całej Polski. Pracownicy Pro-Flex.S.A. również włączyli się w akcję. Każdy z plecaczków zawierał między innymi: butelkę wody niegazowanej z dziubkiem, soczek w kartoniku ze słomką, mus w tubce, batonik, małe opakowanie kredek, kolorowankę, misia, 1 paczkę chusteczek higienicznych, 1 opakowanie mokrych chusteczek, kolorowankę. Dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w akcję i pani Wiolecie Błażejewskiej za koordynację.

Nasze plecaczki trafiły bezpośrednio na granicę polsko-ukraińską i do podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej w Ożarowie Mazowieckim.

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.pro-flex.pl/pomoc-dla-ukrainy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pro-Flex S.A.?

Zachęcamy do aplikowania na aktualne ogłoszenia osoby zaangażowane, potrafiące pracować w grupie. Zależy nam na osobach, które chcą się uczyć. Szczegółowe wymagania są zazwyczaj zawarte w opisie ogłoszenia, ale na wielu stanowiskach szkolimy pracowników od podstaw. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

Aktualność
Ogłoszenia na stanowisko laborant i magazynier są nadal aktualne. Zapraszamy do przesyłania dokumentów rekrutacyjnych na adres rekrutacja@pro-flex.pl.

W Ożarów Mazowiecki Pro-Flex S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Laborant. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Rekrutacja w naszej firmie przebiega według kilku jasno określonych kryteriów. Najpierw zbieramy zgłoszenia wszystkich kandydatów, następnie spośród nich wybieramy kilka najbardziej odpowiadających nam aplikacji. Oprócz kwalifikacji zawodowych stawiamy na osoby zaangażowane, otwarte, odpowiedzialne. Ważna dla nas jest też umiejętność współpracy w grupie, chęć uczenia się i rozwoju. W naszej firmie jest wdrożony kodeks etyczny, więc osoby u nas pracujące powinny się z naszymi wartościami utożsamiać. Kandydaci zaproszeni na rozmowę najczęściej spotykają się już ze swoim przyszłym bezpośrednim przełożonym. Jest to czas na poznanie się bliżej. Kandydat ma okazję przedstawić swoje doświadczenie, kwalifikacje, dodatkowe kompetencje, o których nie zawsze wspominał w życiorysie, czy liście motywacyjnym. Z naszej strony to czas na omówienie obowiązków, przedstawienie profilu działalności firmy i odpowiedź na ewentualne pytania kandydata. Decyzja o zatrudnieniu zapada najczęściej w ciągu 2-3 tygodni.

Przykładamy dużą wagę do atmosfery w naszej firmie. Dbamy o relacje między pracownikami. Posiadamy „Kodeks etyczny”. Sytuacje sporne rozwiązujemy w zarodku. Staramy się stworzyć każdemu pracownikowi możliwości rozwoju zawodowego. Jasno formułujemy zadania. Dbamy o rzetelną ocenę pracy. Co roku organizujemy paczki dla dzieci. Świętujemy razem Tłusty czwartek, Boże Narodzenie. Po uzgodnieniu z przełożonym umożliwiamy na stanowiskach administracyjnych pracę zdalną lub w systemie hybrydowym. Większość naszych pracowników jest u nas od lat, co naszym zdaniem świadczy o tym, że dobrze się u nas pracuje.

Mieszkaniec Ożarowa

Jak wypłata na niższych szczeblach? Moza chociaż liczyć na takie godne minimum obywatela UE jak równowartość 1000 Euro? Po tablicach widzę ze ludzie z daleka przyjeżdzają i sie chyba kalkuluje. Czy jest umowa na czas nieokreślony żebym mogl wziąć sobie kredyt na niedroga nieruchomość na około 10 lat? Mieszkam dosłownie 300m stąd i jestem na etapie chłodnej kalkulacji gdzie opłaca mi sie podjąć prace i czy w ogóle się opłaca.

@Mieszkaniec Ożarowa

Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@pro-flex.pl. Po zaproszeniu na spotkanie najlepiej samodzielnie podjąć decyzję o podjęciu zatrudnienia. Można zarobić dużo więcej, na stanowiskach w działach produkcyjnym i handlowych pracownicy otrzymują premie uzależnione od osiąganych wyników, szkolimy pracowników, więc chętni mogą się rozwijać i zwiększać swoje wynagrodzenie. Wysokość wynagrodzenia zależy więc od chęci do nauki, motywacji i wyników.

Ona

Dzięcioł dobry chlopak hi hi

Niki

Witam. Jak pracuje sie w tej firmie w obsłudze klienta? Dostałam ofertę pracy, ale jest tu tyle negatywnych opinii, ze juz sama nie wiem co mam o tym myśleć

@Niki

Przeczytaj z uwagą opinie HETMANA (15.10.2019) ,,j.Jeśli przez myśl przyjdzie Ci praca w Pro-flexie walnij się w głowę i uciekaj w przeciwnym kierunku" i wszystko w temacie .

@Niki

W ogródku sąsiada trawa zawsze będzie bardziej zielona, najlepiej spróbować i wyrobić sobie opinie samemu. Okres wypowiedzenia przysługuje nie tylko pracodawcy, ale i pracownikowi.

@WND

To próbuj ...tylko po co głupi pytasz???Skoro chcesz spróbować ,,trawy zielonej" ???

@WND

A ja Was totalnie nie rozumiem. Chyba sugerujecie, aby nie aplikować do pracy w tej firmie, ale totalnie nie wiem, dlaczego. Mało płaca? Źle traktują pracowników?

@Marcin

Fakt, widać że ,,totalnie " nie rozumiesz.Ten portal powstał przecież po to aby pracownicy (byli lub obecni) mogli wyrażać swoją opinię na temat : kadry,warunków pracy ,płacy w tej firmie. WSZYSTKO TO JEST TUTAJ OPISANE ! Skoro 95% to opinie negatywne to wnioski nasuwają się same ! I Czego tu nie rozumieć ??? No chyba poza opinią ,,szczęsliwego " pracownika PRO-FOXU (NICK) :),który stracił tam już chyba kontakt z rzeczywistoscią .

Joj

Ach ten kiełownik młoziuk. Anioł jak z "alternatywy 4". Znajacy się na wulkanizacji, domów budowaniu, grafików układaniu. Kiedyś farbiarzem był najlepszym jak sam mówi. Kolory dopracowywał bez urządzeń, bo ich nie potrzebował. Jak powiedział że jest dobrze, to było... jak było Czasem nawet dobrze Uraczon przez boga pantonow szczęściem gdy Adolf uznał iż czas pójść w świat i nawracać na wiarę firmy z nazw złożonych ze spółgłosek (jego panowanie trwało do dnia gdy gwardia pretoria wyprowadziła go z terenu igrzysk - obecnie zwanych pracą), no. A kiełownik Młoziuk trwa. Ciekawe Jakie to życie wiedzieć że pracujesz, ale w innej drukarni nikt cię nie przyjmie bo uznaje cię za kiełownik młoziuka Trzymajmy kciuki towarzysze Bo wiem od Panow at że koniec jego bliski No bo, przydatność kiełownik młoziuka nigdy nie była zbyt wielka. Kilka przeliczeń i okazało się że kiełownika młoziuka może zastąpić Janusz O Huberta bądźcie spokojni On jest najlepszym fachmanem na rynku Więc zostanie z Wami/nami jeszcze długo

Pewne ?
@Joj

Ot popieram, zwłaszcza że SZANOWNA GÓRA uważa że za na miejsce każdego robolka czeka autokar pracowników z za wschodniej granicy która będzie robic za minimum... tylko czemu tylu ludzi odeszło i nie ma nikogo w ich miejsce a maszyny stoją i jest wielki bałagan??? Ktoś coś wyjaśnić może?

Xenon
@Pewne ?

Najlepsza była akcja jak przyjechali pracownicy z Ukrainy i odjechali bo stwierdzili że nie będą pracować w takich warunkach. Co dalej? Chińczycy;-)

Też nie chciałem
@Xenon

Pomyśl sobie. Pracownik z Ukrainy musi tutaj się utrzymać, zapłacić za mieszkanie, jedzenie, ubrać się. Przede wszystkim musi coś wysłać na Ukrainę, utrzymać rodzinę oraz odłożyć. Oni obecnie nie pracują w mniejszych miastach za mniej niż 4000, a co dopiero Wawa. No, chyba że jest totalny nierób, wtedy ma na przeżycie. Co do Cińczyków, to dawno minęły czasy kiedy pracowaliza miskę ryżu... Za ochłapy nikt nie pracuje. A tutaj? oni udają że płacą, a robole udają że pracują. Jak długo taki bałagan potrwa??? Od jak dawnanikt nie chce tutaj przyjść?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Flex S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Pro-Flex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Flex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Flex S.A.?

Pro-Flex S.A.