Opinie o Dayli Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dayli Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dayli Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dayli Polska w Kraków

Neon

Witam Was Dostałem ostatnio propozycje - zaproszenia na rozmowę w sprawie pracy właśnie w tej firmie DAYLI na stanowisku Specjalista DS IT. Oferta średnio rozbudowana. Gdyż muszę dojechać znaczny "kilometr" tego dnia, po przeczytaniu Państwa opinii zastanawiam się czy w ogóle tam się wybierać. Proszę o podpowiedź jak wygląda praca na w/w stanowisku moze ktoś wie i miał już z nią styczność stąd wolny wakat. Proszę o szybką odpowiedź gdyż na podjęcie decyzji nie zostało zbyt wiele czasu.

Ritaa

Nie polecam pracy w DAYLI. Mobbing, ciągły stres, śmieszne pieniądze, umowy śmieciówki, zastaraszanie karami, obowiązków tyle że NIE DA się wszytskiego zrobić gdyż pracowników i godzin jest za mało (okolo 100-120 h na miesiąc wiec przy stawce 7,3 nawet tysiąca złotych się nie wyciągnie, a pracuję się za dwóch przysięgam) brak szacunku dla pracownika, zmiany co chwilę że człowiek nie nadąża a ciągle słyszy się że się obija i się nie angażuję. Kiedyś bardzo lubiłam tę pracę ale to co TERAZ się tam dzieje to jest tragedia, trzymajcie się od DAYLI z dala.

elizaorzeszkowa

Pracowałam. Pracowników traktują jak śmieci. Kierowników mają za nic. Księgowe każą samemu księgować i porządkować dokumenty, żeby im wszystko na gotowe wysłać. Zabraniają siedzieć za komputerem, ale maile wysyłane są średnio 3 na godzinę, na które TRZEBA odpisać, ale zanim się odpisze to siedzi się przed komputerem X czasu, żeby się dowiedzieć co odpisać. Kierownicy regionalni - nie wiem jak wszyscy, ale większość ma Cię gdzieś. Pracujesz na to, żeby oni nie dostali ochrzanu od dyrektora. Jak dostaną, wyżywają się na Tobie, bo to Ty jesteś za to odpowiedzialna. Na stanowisku kierowniczym, jak za takie wymagania, obowiązki i odpowiedzialność, pieniądze są za małe. Żadne pieniądze nie wykupią stresu, bezsenności, nerwicy i dostępności telefonicznej o każdej porze dnia i nocy. DAYLI TO DNO. NIE POLECAM.

MILUSIA

Masz,racje zgadzam się w 100%.NIE POLECAM DAYLI!!!!!MOBBING,ciśnienie takie że szok za tak gó....e pieniadze. Psychika siada

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
xenia

Dostac to chyba tylko w pysk! Wyzysk, nie szanowanie pracowników,non stop coś się zmienia. Jednym zdaniem "jaka płaca taka praca" za 7.20 to się powinno... Nie dokończe wybaczcie. Nie polecam pracy w DAYLI

kira

Nie chodzi mi o Przemyśl i stawka to jednak po odliczeniu składek 7,40 zł.

ewka

nie polecam pracy w dayli. Umowa zlecenie, 7,4 na godz ( śmieszne pieniądze). Sami nie zaoferują nawet godziwego wynagrodzenia, a oczekują Bóg wie jakiego zaangażowania, dyspozycyjności i żebyś wciaskać ludzią produkty na siłę.

rico

kira czy nie mówisz przypadkiem o Przemyślu?? Bardzo ważne pytanie bo chce wysłać tam CV

kira

Region podkarpacie - Kasjer/sprzedawca - niecałe 8 zł na godzinę netto - umowa zlecenie (20 godzin tygodniowo) jednak HR wyraźnie zasugerował iż godzin jest o wiele więcej. Pracodawca !! hahaha

Rita

Nie polecam pracowałam tam!!!! Zastraszanie i wykorzystywanie człowieka za psie pieniądze. Szkoda zdrowia i nerwów. Za takie traktowanie człowieka można ich podac do sądu!

ewcia

moim zdaniem mają bardzo ważny powód skoro tego wymagają i podejrzewam że natury finansowej właśnie. A może ktoś napisać jakie są zarobki na stanowisku kasjer/sprzedawca wtedy wszystko stanie się bardziej jasne jak dla mnie :-) Doświadczenie poosiadam, jestem osobą pracowitą więc może coś się uda z pracą

goro
@ewcia

Dayli to chyba dość świeży produkt prawda? jeśli chodzi o drogerie handlowe to do tej pory kojarzyłem tylko kilka sklepów i żadnym z nich nie było Dayli. Toteż tym bardziej dziwi mnie to , że rozwijają się w naprawdę niezłym tempie. Może już niedługo będą całkiem poważną konkurencją dla tych największych

Milena

a bez orzeczenia też przyjmą? wiem, że bardziej się opłaca mieć pracownika z orzeczeniem, kasa większa za niego..

nyan cat

Dayli ma sporo ofert pracy na stanowisko kasjera/sprzedawcy i trzy na kierownika sklepu, oczywiście pisza, że umiejętność obsługi kasy fiskalnej i orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane.

Kaśka
@nyan cat

Kurcze co to się dzieje z tymi pracodawcami. W wymaganiach tylko piszą albo orzeczenie o niepełnosprawności albo status studenta ! A reszta to co?? Próbuję jednak za kierownika sklepu złożyć. Może chociaż doświadczenie na tym stanowisku podniesie moje szanse. A wiecie ile w Dayli proponują wynagrodzenia na tym stanowisku?

tyrone

Cos mi sie wydaje, że jednak chodziło o zaproszenie na rozmowe w ciemno, no i zgodze sie, takie rzeczy w dayli nie powinny zachodzić.

szamo

oj chodziło pewnie o problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie stawia to w najlepszym świetle pracodawcy :)

xx

Już sama rozmowa świadczy o pracowniku.Jeśli nie umie nawet dobrze czytać cv i nie ma szacunku!Nie polecam.

sss

pożyjemy zobaczymy...;)

ziz
@sss

dobże nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Dayli Polska - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dayli Polska?

Kandydaci do pracy w Dayli Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dayli Polska