ADP Polska

Opinie o ADP Polska

bielszczanka

Nie polecam, typowe korpo, które Cię wyciśnie jak cytrynę. Dla nich jesteś tylko trybikiem.... bez szacunku i poszanowania dla pracownika.... jeśli masz chociaż trochę własnej wartości to oni to zmienią - i już nie będziesz miał....... wmówią Ci, że nawet o kulach powinieneś przyjść do pracy..... smutne ale niektórzy przychodzą ;-(

Kwiatuszek

Pracowałam tam około dwóch lat i nie wspominam jej dobrze. Atmosfera beznadziejna, siedzenie po godzinach za free i zarobki-porażka! Nie polecam pracy w tej firmie. Jedynym plusem był fakt, że kasa przychodziła zawsze w terminie na konto. I tyle. Plusy: -terminowo dostarczane wynagrodzenie Minusy: -niskie płace -fatalna atmosfera w pracy -bardzo duża ilość nadgodzin(oczywiście darmowych) -szef-tyran patrzący tylko na to, żeby klient był zadowolony -poniżanie pracowników Koszmar!

Zostaw opinię o ADP Polska - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADP Polska