Wola Gołkowska

Opinie o Nocsa.net

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Nocsa.net jako pracodawcy.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Nocsa.net? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

@Administrator 21.02.2018 13:53

Ja również pracuję w Woli od jakiegoś czasu i nie mam żadnych problemów. Staram się wykonywać swoje zadania tak, jak należy a pracodawca to docenia.

AG

Komentarze umieszczone poniżej są niezgodne z prawdą. Współpracuję z tą firmą wiele już lat i nie zdarzyły się żadne sytuacje, które są opisywane przez Państwa. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto wybierając się do pracy myśli, że będzie jak na wakacjach przez co nie realizuje swoich obowiązków i narzeka na wszystko co dzieje się wokół.

Blebleble

Firma ze zmarnowanym potencjałem. Pojawienie się policji lub jakikolwiek urzędników pod bramą firmy powoduje, że osoba robiąca tam za managera ucieka w popłochu. Opóźnienia w płatnościach to norma. Jeśli nie wpadłeś-aś w oko managerowi to płatności ci opóźni lub nie zapłaci wcale. Jeśli jesteś ambitny, kreatywny i masz jakąś fachową wiedzę, to ta firma nie jest dla ciebie (manager nie lubi konkurencji i nowych pupili Big Bossa).

arkham

Witam, niestety ale odradzam współpracę z tą firmą w charakterze pracownika. Oferują skandaliczne warunki a obietnice otrzymane podczas rozmowy kwalifikacyjnej można włożyć między bajki. Główny przełożony posiada wyłącznie wiedzę w zakresie IT. Na pozostały kwestiach zwyczajnie się nie zna. Wszelkie pomysły i inicjatywy są odgórnie złe, bezsensowne i za drogie. Często zdarzają się problemy z wynagrodzeniem a opóźnienia w wypłacaniu to dla nich standard. Wymyślają wyimaginowane kary dla pracowników aby tylko obciąć im wynagrodzenie. Podejście do pracownika na poziomie zerowym. Podsumowując - radzę nie podejmować współpracy.

Nicka

Byłam, Byłem Bylismy na rozmowie. Taki zbieg okolicznosci że się znam z osobami ktore rownież były zaproszone na rozmowe. Praca ... bez umowy lecz z 20% zysku od sprzedaży. Cięzko bedzie udowodnic że się pracowało w tej firmie a co za tym idzie upomnienie o pieniążki ze sprzedaży. Mam nadzieje że przyjmą "jelenia" na czarno i w końcu urząd pracy się zajmie pracodawcą. U "łysego" było widać "słome" z butów, cham i prostak.

Aaaaa
@Nicka 08.07.2015 15:17

Prawda. Lepiej unikać.

gość

Żadna firma nie jest idealna ale żeby aż takie głupoty wymyślać, że firma nie wypłaca należnych pieniędzy!! Do osób które zamierzają mieć jakikolwiek kontakt z firmą: JEŚLI JESTEŚ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENTNY/A TO NIE BĘDZIESZ WIERZYŁ/A W BEZPODSTAWNE KOMENTARZE ZAMIESZCZONE W INTERNECIE TYLKO SAM/A SIĘ PRZEKONASZ JAK JEST NAPRAWDĘ.

użytkownik1

Witam. Nie zgadzam się z przedmówcą. Współpracuję z tą firmą i nie miałem nigdy żadnych problemów - Żeby od kogoś czegoś oczekiwać trzeba samemu być w porządku.

Poszkodowany

Witam. Jeśli to czytasz to prawdopodobnie masz cos,miałes, lub bedziesz miał wspólnego z ta firmą. Szczerze odradzam!!!!!!! Oszukuja wszystki pracowników, nie wypłacają im pieniędzy.Wynajmują podwykonawców i nie wypłacaja naleznj im kwoty!!!! Imajac sie tym ze NIBY ZOSTALO COS USZKODZONE. I przez to nie otzymja wynagrodzenia. Szczrez odradzam jakich kolwiek kontaktów z ta firma!!!!

wieloryb
@Poszkodowany 14.01.2015 23:56

przepraszam a jaki jest dokladny adres tej firmy? ulica?

Zostaw opinię o Nocsa.net - Wola Gołkowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nocsa.net