Opinie o Ipson Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ipson Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ipson Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipson Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest wkład kierownictwa Ipson Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź Nowy wpis

Właściciele dbają o dobre relacje kadry kierowniczej z pracownikami. Niewygodne dla siebie decyzje załatwiają rękami kierowników. I wydaje im się że to najlepszy sposób budowania dobrej atmosfery. Patrząc na tą firmę uśmiać się można ????????????????????

Czajnik Nowy wpis

Ta firma to pic na wodę fotomontaż, jestem w szoku jeżeli ta firma jeszcze egzystuje..

Yyy Nowy wpis
@Czajnik

Jak sie wyszlo w jednej koszili i spodniach to trzeba ciągnąć ????

Wiktor

@xxx co masz dokładnie na myśli?

Czy w Ipson Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Xxx

Bardzo napieta rodzinka tnie koszty ale nie zaczyna od siebie jak zwykle pracownicy

Magazynier

Spotkanie z panem kierownikiem.Prezes nie miał czasu.

Brak pytań,oprowadzenie po magazynie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Iga

@So a o jakich zmianach piszesz? Na lepsze coś ?

So

Dobrej zmiany tu sie nie doczekamy. Ale inne zmiany sa. Tu trzeba popracować zeby te zmiany zrozumieć????????????????????????

LukaBazooka

Witam. Coś się zmieniło w firmie czy nadal to samo? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, rozważam podjęcie pracy w tej firmie

Wiecie czy Ipson Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xxx??

Wybranym

@Xxx??

Od czego zależy czy dostaniesz do dyspozycji firmowy komputer? Jak wygląda sama praca w Ipson i jakie wymagania stawia przed pracownikiem szefostwo? Mam nadzieję, że powiesz mi coś na ten temat.

Sowa

Nie ma

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Na jaka umowę można liczyć?

Iwona

@@.wp.plrozumiem, że to jak wygląda praca w Ipson nie było w Twoim przypadku zgodne z tym, co dowiedziałeś się podczas rozmowy kwalifikacyjnej do firmy. Obecnie nie jesteś już pracownikiem firmy? Rozumiem, że od strony kierownika w Twoją stronę były postawione niesłuszne zarzuty? Takie sytuacje zawsze warto zgłaszać firmie.

@wp.pl
@Iwona

jak sie zglaszalo ze samochod jest przeladowany to slyszalem ze warto sie zastanowic nad zmiana pracy tak proponowal logistyk,a braki za ktore kierowca musi placic to jest zgodne jezeli nie masz pojecia co wieziesz dopiero u klijenta sprawdzanie z faktura i mina brakuje piszesz raport i slyszysz ze magazyn wszystko dal zgodnie i tym sposobem kierowca zlodziej sorry to nie ta bajka.

@@wp.pl

Kierowca nigdy nie będzie wiedział co wiezie bo dostaje tylko zapakowane kartony.Także kolego nie miałeś wglądu do tego co wieziesz.Podpisuje się papiery że niby wszystko ok,ale żeby tak było sam musiałbyś to sprawdzić.Także jak nie jesteś pewny,to nie podpisuj i już.Z drugiej strony towar jest sprawdzany przez zmianowych,także nie powinno być braków,chyba że nie było na magazynie,to co innego.

EM.
@Marcin

Dla mnie ta cala rodzina w zarzadzie to nie ludzie.

Jarek

Napiszcie coś więcej o pracy na magazynie -godz. pracy, atmosfera, możliwość awansu, wynagrodzenie, podejście do pracownika.

Jerzy
@Jarek

Nikt nie ma nic do powiedzenia ?

@.wp.pl

Przewoznik obiecuje zlote gory na starcie ,idealne godziny pracy i wpadasz w kierat zaczynasz o 4 nad ranem do 18 godz.Laduja bez opamietania po dwadziescia punktow i 400 km.Po odejsciu od pracodawcy(przewoznika szanownego p.Michala) masz problemy z wyplata ,uslyszalem ze kradlem paliwo towar z samochodu za ktory byles obciazony a braki byly non stop i byl winny zawsze kierowca ktory nie mial pojecia co wiezie do klijenta tak sie prostuje braki magazynowe Twoim kosztem.Jezeli brakuje Wam kawy w domu to proponuje prace u p.Michala on Wam adrenalime podniesie.Pozdrawiam

@wp.pl

Iwona

@damian czy dalej szukasz pracy w firmie Ipson Sp. z o.o.? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko między innymi Specjalisty przetwarzania danych. Bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy.

damian

@elo teraz niestety nie widzę, żeby Ipson prowadził jakąkolwiek rekrutacje, a szkoda, bo czekam już od jakiegoś czasu na oferty.

zak

Co do ogłoszeń o pracę to radzę uważać bo co innego jest na papierze a wypłata wygląda inaczej ( zawsze poniżej oczekiwań pracownika). Prezes to stary erotoman ( uwaga dla pań), a pani które jest szefem działu medycznego uwielbia lizusów i osoby które kablują i powie prawdę wtedy kiedy się pomyli,w całej firmie premiowane jest włazidupstwo, zawsze są kłopoty z towarem i z terminowością dostaw,magazynierzy co chwilę się zmieniają ( bo nikt normalny długo nie wytrzyma mobbingu) a kierowcy są zmuszani do częs)tych korekt trasy.Brak socjalu ( tylko woda,kawa i herbata we własnym zakresie i nie można korzystać z mikrofali bo prezesowi śmierdzi jedzenie, w wc jest brud i ogólny syf). ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, zarobki dziadowskie i chora atmosfera!!!

Gielek

Pracowałem tam i jakoś nie zauważyłem żeby kierownik udawał głupka.Odnośnie logistyka i strzelania z ucha,to się zgadzam z tym tematem.Ale nie problem złapać go pod wpływem,bardzo często się zapomina i nie bierze pod uwagę że ktoś z szefostwa może przyjechać w późniejszych godzinach.Poza tym codziennie badałbym go alkomatem.

X

Kierownik magazynu udaje głupka a jest bardzo przebiegły, zawsze musi wiedziec co sie dzieje po to tylko zeby donieść prezesowi i zaplusowac . Od dluzszego czasu chce sie pozbyc logistyka za jego pijaństwo zeby objąć piecze na magazynie ale tamten lepiej strzela z ucha i sie trzyma stołka

Biurowiec

Logistyk donosi od kiedy jest tam zatrudniony, dlatego sie tam tak dlugo trzyma. I zawsze znajdzie winnego (jak go złapiesz za reke to powie ze to nie jego reka)

Zostaw merytoryczną opinię o Ipson Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ipson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ipson Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ipson Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ipson Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Matuszewska 14
    03-876 Warszawa