Opinie o ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK w Krotoszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK w Krotoszyn

Kapi Nowy wpis

Polecam kabiny firmy NAGLAK. Od kilkunastu lat montujemy kabiny w naszych ursusach i bizonach. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Martyna

Czy firma robi problemu kiedy ktoś idzie na l4?

Tomekeq
@Martyna

Firmy nie polecam. Istny obłęd a właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) Zmarnowane 6 miesięcy z życia. Marna atmosfera i zarobki.

Weronika
@Tomekeq

Dlaczego uważasz, że 6 miesięcy zmarnowane, kto tam wprowadzał taką negatywną atmosferę? :O to ile tam zarabiałeś ?

yoda
@Martyna

Tragiczny człowiek , notoryczny kłamczuch , niesolidny co innego mówi a co innego robi . Nie wywiązuje się z terminów

Zuzanna
@yoda

A masz jakąkolwiek podstawę do tego, co właśnie o nim napisałeś?

bubi Nowy wpis
@Tomekeq

Potwierdzam, to co się wyrabia w tej firmie w głowie się mieści, (usunięte przez administratora) na urlopach, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) a ludzie zastraszeni siedzą cicho.

Maciek Nowy wpis

Dzień dobry, ja szykuje się do praktyk w państwa firmie, piszę z pytaniem takim, jaką jest wypłata w 1,2, i 3kl praktyk?

Zuzanna Nowy wpis
@Maciek

Hej, a dasz znać jak ugadywałeś się już wstępnie na te praktyki do nich? Chyba, że po przygotowaniu dopiero będziesz?

Mag

Jakie zarobki

Maria
@Mag

Dobre pytanie. W tej sytuacji najlepiej byłoby, jakby do dyskusji włączył się jakiś pracownik Naglak i nam odpowiedział. No ale wysokość wynagrodzenia na pewno zależy (oczywiście między innymi) od obejmowanego stanowiska. Na jakie chciałeś aplikować?

Adrian
@Maria

No właśnie. Też jestem ciekawy jakie zarobki i atmosfera w firmie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
nick

zarobki w biurze w zależności od......? , na pewno nie zależą od pracy , którą się wykonuje

Jarek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

ktos

jakie zarobki w biurze ? atmosfera ?

Dobra firma to i nie ma narzekających! Podpowiedzcie czy biorą nowych?

permuson

Najwięcej szczekają i podjudzają lewusy, którzy do niczego się nie nadają, dlatego przepracowali po kilka miesięcy. Jakoś "starzy" pracownicy robią po kilka - kilkanaście lat i nie narzekają.. ale przyjdzie taki jeden z drugim małoł, który połowę dniówki przestuka w telefon, robota wogóle go nie interesuje, ale dajcie mu zaraz 4k. do łapy i z każdym kolejnym miesiącem więcej... A matoł jaki był, taki jest dalej..

terminator

Pracowalem tam jakis czas,nie polecam zarobki masakra jeszcze placone w ratach.

Obserwator Budynku

Dodam od siebie , że w tej firmie każdy pod każdym dołki kopie. Nie ma co się spoufalać(usunięte przez administratora) Trzymaja się w małych grupkach i tylko czekają żeby komuś się nóżka powinęła. zarówno pracownicy jak i kierownicy.

gość

Byłem zobaczyłem szału nie ma z kasą.

kimono

Jak w każdym zakładzie są ludzie i parapety jednak tam sa same parapety.Na laminatach z biegiem czasu wyszarpiesz te 2600 netto

adi kuchnia

pracowałem tam 7 mies na laminatach zarobki marne w dodatku rozlozone na raty praca z starym Jórkiem to droga przez meke ,lepiej siedziec na kuroniu

Zdolny

Szczególnie odradzam robiłem 1 rok 5ms bez zadnej podwyszki. Co nie powiesz roznosi sie po całym zakładzie, wykorzystywanie pracownika 1860 zł na miesiac.

znawca

z płacami to prawda z tego co wiem. Kumpel tam robi i ma zdanie umiarkowane ani dobrze ani też tragicznie. Robić trzeba wszędzie

Firma która żyje własnym życiem nikt nic nie wie nikt nic nie potrafi zorganizować. Zarobki jest się czym pochwalić jak zakupy na raty choć te mają tą przewagę nad wynagrodzeniem u [usunięte przez moderatora] że wiesz ile i kiedy musisz wydać bo ile zarobisz i kiedy te pieniądze zobaczysz to już wielka niewiadoma. Traktowanie pracowników poniżej wszelkiej krytyki to nie (usunięte przez administratora) zawsze możesz wyjść ale jeśli jesteś choć odrobinę bystry nigdy tam nie wchodź !!!

Witam. W tej firmie nigdy nie dostaniesz wypłaty na czas tylko same zaliczki. Młody natomiast potrafi ze stoperem mierzyć czas co i jak długo się robi. (usunięte przez administratora) Brakuje Państwowej Inspekcji Pracy. Reszty nie piszę bo można by było napisać książkę na temat tej firmy i to w paru tomach która stała by się światowym hitem......

Zostaw merytoryczną opinię o ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK - Krotoszyn

• Jak się pracuje w ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK?

Zobacz opinie na temat firmy ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ADAM NAGLAK PPHU NAGLAK
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Rolnicza 31
    63-700 Krotoszyn