Bamet

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bamet

bartex

Może ktoś więcej wypowiedzieć się na temat tej firmy? Słyszałem różne opinie i chciałbym je jakoś skonfrontować. Podobno szef jest całkiem w porządku, ale kadra zarządzająca wyższego szczebla to już totalna porażka. Z góry dzięki za jakieś info

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
robol

Ogólnie mówiąc nie jest to zła firma Szef płaci za każdą przepracowaną godzinę warunki socjalne do przyjęcia ,atmosfera w firmie nie najgorsza tylko należy się wystrzegać niektórych tzw. starych wyjadaczy typu [usunięte przez moderatora] prędki ,oraz trochę nie na miejscu jest aby w tych czasach nie można było zrobić przelewu na konto tylko wypłata w kopercie do ręki pod stołem no i ubezpieczenie z najniższej . Pozdrawiam - robol!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Bamet?

    Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!