Opinie o Ap-Drzwi sp.j. Andrzej Pawlik Daniel Pawlik I Kamil Pawlik w Kobylice

Ap-Drzwi sp.j. Andrzej Pawlik Daniel Pawlik I Kamil Pawlik
3 6 6 5 1
smok Nowy wpis

to mnie trochę zastanawia.. bo już nie chodzi o podejście firmy czy złą produkcję. Widocznie też jest coś nie tak z zatrudnianymi pracownikami, skoro nikt do tej pory nie zwrócił na to najmniejszej uwagi. @apik napisz coś więcej o warunkach zatrudnienia, jeśli wiesz

door Nowy wpis

Nie kupujcie drzwi firmy ap-drzwi sprzedawanych pod marką Weissner - drzwi kiepskiej jakości, a firma nie poczuwa się do naprawy wadliwego towaru, nie odpowiada również naTkorespondencję.

Tak2Nie

drzwi Nowy wpis
@door

Witam, prosze o kontakt w sprawie reklamacji drzwi , tez mam z nimi problem. Moj mail to studiooch.projekty@gmail.com Pozdrawiam

doors Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednią opinią. Wyegzekwowanie napraw w ramach gwarancji graniczy z cudem. Termin realizacji to ok 4 miesięcy.(usunięte przez administratora)

obiektywny

Ta firma to jakaś tragedia, [usunięte przez administratora] , nie rozpatrują reklamacji, nikogo poza 1 niekompetentą Panią [usunięte przez administratora] . nie można zastać

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
adolf

Siema co sądzicie o pracy w tej firmie???

TakNie

Zostaw opinię o Ap-Drzwi sp.j. Andrzej Pawlik Daniel Pawlik I Kamil Pawlik - Kobylice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie