Opinie o Ap-Drzwi sp.j. Andrzej Pawlik Daniel Pawlik I Kamil Pawlik w Kobylice

counter
3 6 7 5 1
Helena Nowy wpis

Chciałabym dowiedzieć się, jak radzi sobie firma Ap-Drzwi na obecnym rynku. Przyjmują ludzi do pracy? Czy zwinęli interes?

smok Nowy wpis

to mnie trochę zastanawia.. bo już nie chodzi o podejście firmy czy złą produkcję. Widocznie też jest coś nie tak z zatrudnianymi pracownikami, skoro nikt do tej pory nie zwrócił na to najmniejszej uwagi. @apik napisz coś więcej o warunkach zatrudnienia, jeśli wiesz

door Nowy wpis

Nie kupujcie drzwi firmy ap-drzwi sprzedawanych pod marką Weissner - drzwi kiepskiej jakości, a firma nie poczuwa się do naprawy wadliwego towaru, nie odpowiada również naTkorespondencję.

Tak2Nie

drzwi Nowy wpis
@door

Witam, prosze o kontakt w sprawie reklamacji drzwi , tez mam z nimi problem. Moj mail to studiooch.projekty@gmail.com Pozdrawiam

doors

Zgadzam się z poprzednią opinią. Wyegzekwowanie napraw w ramach gwarancji graniczy z cudem. Termin realizacji to ok 4 miesięcy.(usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

obiektywny

Ta firma to jakaś tragedia, [usunięte przez administratora] , nie rozpatrują reklamacji, nikogo poza 1 niekompetentą Panią [usunięte przez administratora] . nie można zastać

adolf

Siema co sądzicie o pracy w tej firmie???

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Ap-Drzwi sp.j. Andrzej Pawlik Daniel Pawlik I Kamil Pawlik - Kobylice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad