marmed

Świdnik

Opinie o marmed

.jh
użytkownik zarejestrowany

@były pracownik wiesz że to sa mocne słowa. Masz jakieś dowowdy, albo możesz to poprzeć konkretnymi sytaucjami?> Zawsze warto zaargumentować swoją wypowiedź, żeby była konstruktywna dla innych użytkowników tego portalu. Więc powiedz dokąłdnie co było nie tak

były pracownik

OSZUŚCI nie dosc ze czlowiek robi im za darmo to jeszcze za 4 mc dostaje 1 tys zł zarobu jedna wiela ŚCIEMA

mega niezadowolona

jedli mówimy o marmedzie, krakowa, z aparatami to porażka, robią ludzi w konia. slyszałem że praca tam to też wątpliwa pryjemność

ona

Praca z profesjonalistami

niezadowolony

Firma wykorzystuje ludzi jako tanią siłę roboczą, nie szanuje pracownika przede wszystkim, zmienia pracowników jak rękawiczki!!!! Nie profesjonalna obsługa pacjentów bez odpowiedniego wykształcenia!!!NIE POLECAM!!!TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!

Marianna

"Zadowolony"... czy to nie jakaś samochwałka przypadkiem???

zadowolony

Świetna firma wspaniali ludzi polecam

Zostaw opinię o marmed - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marmed