Parex Lublin

Lublin

Opinie o Parex Lublin

rzulf

Parex jest o tyle fajna firma ze mozesz miec swoje zdanie- zawsze i w kazdej kwestii. Obowiazuje tam tez zasada 2- kazdy ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to co mowisz bo nie ma czasu na Twoje pierdoly Ta firma funkcjonuje z dnia na dzien, liczy sie tylko zeby kapucha wpadla wlascicielowi w lapki. Pracownicy haruja za najnizsza krajowo, jest za malo personelu i czesto siedza po godzinach. Jeszcze jak tos zachoruje to zaczyna sie pieklo. Wiekszosc samochodow to zlom. Sprzet biurowy lepszy oddawalem do utylizacji. W biurze ciagle jest zimno, nawet w lecie czlowieka telepie. Kibel masakra. Prezes zachowuje sie jak cwaniak, ktory mysli ze moze wszystko, a tak naprawde nie potrafi prowadzic wlasnego biznesu. Pracodawca powinien zarzadzac firma tak zeby wypracowac jak najwiekszy zysk co przelozyloby sie na wynagrodzenia. Parex zarzadza sie sam... Wiecej pisac mi sie juz nie chce. Chcesz sie tam zatrudnic albo isc na staz? Zapomnij.

haps
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy coś się zmieniło, poza zmianą godzin otwarcia sklepu :) ciekawe jak warunki zatrudnienia na ten moment

anomin

Garaż, zimnica, niskie pensje, okropne warunki i nikomu nic nie przeszkadza, dobrze, ze chociaz szefunio zadowolony. Nie polecam nikomu przy zdrowym umysle.

użytkownik zarejestrowany

cała prawda w wypowiedzi pierwszej.

Żale zwolnionego ?

Anonim

(usunięte przez administratora)Przedstawicielki zarabiaja grosze kierowcy minimalne pensje. wc w oplakanym stanie, zimno w srodku to jakis garaz. przestrzegam wszystkich(usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Parex Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parex Lublin