Opinie o Apotex (Firma Zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apotex (Firma Zamknięta). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apotex (Firma Zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apotex (Firma Zamknięta) w Warszawa

poszukujący

Cześć. Widzę pojawiło się ogłoszenie na Konsultanta Medycznego lub Key Account Specialist w moim województwie. Mam kilka pytań: 1. Jak wygląda praca? 20 wizyt dziennie jak FMCG? 2. Jaka podstawa netto? 3. Czy plany są realne do wyrobienia? 4. Jaka jest premia i co się na nią składa? 5. Jakie są auta? czy mają GPS? Czy można z nich korzystać prywatnie? Dzięki za odpowiedzi :)

Log
@poszukujący

Standard wizyt podobny jak w całej branży, znacznie mniej niż 20. Plany są realne o ile chce Ci się pracować. Samochody to golf 7. Tankujesz za swoje / jeździsz swoje / proste i uczciwe.

Żywo zainteresowany
@Log

Może i proste i uczciwe ale jednak w wiekszosci firm w branży jest ten benefit w postaci użytkowania prywatnego. A już zwłaszcza w tyg. Napiszesz może ile wizyt Ma key account (takie teraz widzę ogłoszenie) ? Jak pracuje się z preparatami ? Dużo rabatowanych rxów czy większość urzedowki ? Z supli raczej gazel farmacji nie ma(co wcale nie musi być wadą);) tereny pokrywają się z medycznymi, jest współpraca ? Czy obslugujesz wszystkich na terenie czy tylko sieci do jakiejś liczby aptek(w zasadzie na pewno pytanie do jakiej)? W kontekście wprowadzenia obowiązkowego podawania stawek podstawy w ogłoszeniach o prace mógłby tez ktoś napisać chociaż dolny próg żeby była jakaś orientacja. Wiadomo ze stawka do negocjacji jeśli ma się pod nie argumenty. Od czego w firmie zależy to czy dostaniesz golfa/passata ?:) Bo jednak pasek to już fajne auto:) Z góry dziękuje za pomoc.

@Żywo zainteresowany

Podstawa max 3500 netto. Apotex to mała firma (ok 200 osob) skomplikowany system premiowy (koszyki).warto zwrócić uwagę że często pojawiają się ogłoszenie - duża rotacja.

AM

Musisz być bardzo kiepskim pracownikiem skoro ktoś proponuje Ci tak niską stawkę.

@AM

Serio??? Zapewne jesteś gejzerem biznesu farmaceutycznego i dostałeś 4000 netto :):) Wyższych progów na start tu nie ma.

Gosia

Jaka Pani Ewa ? Przecież rządzi Maciej i Gosia. Apotex to świetna firma przyjazna zaangażowanym pracownikom. Każdy kto ciężko pracuje zostaje doceniany.

Natt
@Gosia

Apotex się sprzedał i ich już w firmie nie ma. Jest nowy zarząd po przejęciu firm.

Konrad

To co było w firmie parę lat temu można włożyć do archiwum. Ważne, że teraz jest dobrze!!

Petersonek

Cześć. Pojawiło się ogłoszenie na podkarpacie na KAS-a. Możecie napisać jakie warunki, co z poprzednią PF, jakie auta ile wizyt dziennie ? Dziękuję

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apotex (Firma Zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kicia897

Slabo prawde mowiac bo ani premii ani jakos super podstawy niema. Leki co kwartal inne. Masa suplementow. Nie polecam.

OK
@Kicia897

Słaba to Ty jesteś i Twoja wypowoedź nie mająca nic wspólnego z rzeczywostością.

Rep

pracuję z lekarzami Poz i pediatrami , Rep ze mnie o stażu 12 lat , pytałam o opinię lekarzy , jest fatalna , odradzają tam pracę

Ali
@Rep

A skąd lekarz może wiedzieć jak im się pracuje. Bzdury wyssane z palca.

Leo
@Rep

Pracujesz 12 lat w branży i musisz lekarzy pytać? A Może 12 lat starasz się o przyjęcie do Apotexu i stąd ta frustracja oraz bzdury które wypisujesz?

Mallorca

W apotexie pracuje się bardzo dobrze , panuje przyjazna atmosfera przedstawiciel vs dm,ff itp. . Co prawda dużo pracy w aptekach ale są do tego odpowiednie narzędzia . Flota vw golf lub pasat , telefon plus komputer . Szkolenia w większości w kraju, zdarzają się również i zagraniczne. Każdemu kto uczciwie podchodzi do tematu polecam z czystym sumieniem!

Jan

Na jaką podstawę można liczyć? Netto

Witam. Czy przedstawiciel medyczny promuje zarówno rx jak i otc? Czy tylko jedno? Jak wygląda rotacja w firmie?

Wiki

Ja słyszałam, że firma ma dobre notowania. Może ktoś podpowie czy aktualnie prowadzą rekrutację? Warto aplikować?

Iks

Apotex to cudowna firma, nastawiona na pracownika co rzadko spotyka się w tej branzy.... To jest typowa korporacja.... Tu liczy się człowiek a kadra zarządzająca bardzo dobrze motywuje do pracy. Klimat jest niesamowity i polecam każdemu. Jedyny minus to zbyt niskie premie i sama podstawa. Jeżeli to zmienią to będzie ideal

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Agata

@zadowolony z odejścia, a czy sposób przyznawania premii i tak dalej jest szczegółowo zapisany w umowie? Czy mógłbyś powiedzieć, jaka atmosfera panowała w firmie? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Apotex w Warszawie i mógłby napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? Jak oceniacie go na tle innych, podobnych firm z branży?

Wiślak

Witam, po rekrutacji mogę stwierdzić, że linia pediatryczna- kolejny probiotyk plus vit D do poz i pediatrów więc bardzo ciężko. Plus jeszcze wizyty u gastrologa, alergologa, reumatologa i Bóg wie kogo jeszcze. Kto trochę zna branże wie jak pracuje się z probiotykami, 10 wizyt plus 4 apteczne... sporo biorąc pod uwagę , że wizyty muszą być pewnie wykonywane z odpowiednim standardem. Plus, że małe tereny. Praca u lekarzy i sprzedaż do aptek o która martwisz się sam... nie ma wsparcia farma sam chodzisz i musisz wciskać kolejny wspaniały suplement. Czyli pensja jedna a pracujesz jako medyczny i farmaceutyczny...Zostawiam to Wam do oceny...

anha
@Wiślak

Też byłam ostatnio na rozmowie w tej linii. Sporo tych wizyt a pencja maskara.

Kicia

werf

a czytales może co na ten temat w ich olgloszeniu ?

Przyszy niedoszły pracownik

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej. Do zalet mogę zaliczyć profesjonalny wygląd firmy oraz ich reprezentantów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o organizacji spotkania w terenie i Warszawie spotkanie opóźniło się o 2 h. Spotkanie z kierownikiem regionalnym przebiegało bez merytorycznych konkretów. Przypominało luźną rozmowę. Spotkanie w Warszawie było skierowane na detale ( Pracownik działu HR) i scenki, które trzeba było odgrywać. Plusy: profesjonalny wizerunek formy miła obsługa recepcji Minusy: Brak organizacji procesu rekrutacyjnego, Brak przygotowanych pytań rekrutacyjnych, co utrudnia rozmowę rekrutacyjną, Opieszałość w działaniu Powielające się ogłoszenia o pracę ( na to samo stanowisko)

marcin

niepoważna rozmowa rekrutacyjna, hurtownia ludzi

kinga
@marcin

Mógłbys cos blizej ??bo mnie zaprosili na rozmowe??

kinga

Co to znaczy "ciekawa" opcja ?? Jakie warunki pracy??Mozesz cos blizej

Nie mam nic z tym wspólnego

A niby skąd może to wiedzieć ? Urwałeś się z choinki?

Apotex (Firma Zamknięta)
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Apotex (Firma Zamknięta)