PHU UNIQUE PERFORMANCE

Swarzędz

Opinie o PHU UNIQUE PERFORMANCE

kimko

rara, z tego co wiem to zatrudniają ludzi na umowę zlecenie. Może po jakimś czasie jest większa szansa na to aby przyznali normalnie umowę. Bodajże będą jakieś oferty w momencie gdy będą nowe zlecenia dla firmy. Teraz się nie zapowiada, chociaż bezpośrednio trzeba się kontaktować

OSZUKANY

Najgorszy ze znanych mi wykonawców mebli kuchennych. Zamówiłem meble w połowie 2009 roku i do dzisiejszego dnia mam jedynie stelaż. Wpłacona zaliczka oczywiście przepadła. Urwał sie również wszelki kontakt z firmą Uniqe-performance. Teraz widzę, że Pan [usunięte przez administratora] razem ze swoim wspólnikiem zmienili numery telefonów i w najlepsze szukają innych klientów aby ich oszukać. Jeżeli ktośtak traktuje klientów to pewnie pracownikó nie traktuje lepiej. Radze każdemu zatrudnionemu sprawdzać przesyłane składki do zus i zaliczki na podatek dochodowy do US.

Nie wiem jak to wyglada z pracownikami. Ale bardzo ladnie wykonali mi kuchnie i panel do telewizora

jar

Również nie polecam. Nadal mają warsztat na Modrzejewskiej 37?

Anita

Ale meble robią całkiem, całkiem

Janusz

ja się znam na stolarce więc mnie się dobrze pracuje !!!

oszukany

Jest tragedia. Zresztą poczytajcie o nich trochę, jeżeli chcesz tracić czas, pieniądze(nie płacą) i nerwy, bo szef potrafi rzucać przedmiotami to jest miejsce dla ciebie

Zostaw opinię o PHU UNIQUE PERFORMANCE - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU UNIQUE PERFORMANCE