Cenka

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Cenka
3 4 6 1

Opinie o Cenka

Administrator

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Cenka? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

marian

albo firma nie istnieje, albo ludzie nie chcą pisać.. dziwne, ale strony internetowej Cenka też nie posiada. W sumie nie rozumiem o co chodzi, a chętnie się dowiem ;)

janusz

Zwalniają pracowników na podstawie anonimowych telefonów. Okropny bałagan w dokumentacji pracowniczej.Zus-u chyba nie płacą bo do dnia dzisiejszego (podjąłem pracę dwa lata temu) i nie mam potwierdzenia że kasa do ZUs-u poszła!!!

TOMALA

SUPER FIRMA SUPER SZEFOSTWO

Zostaw opinię o Cenka - Bydgoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cenka