Kancelaria Adwokacka Filip Sztukiel

Szczecinek

Opinie o Kancelaria Adwokacka Filip Sztukiel

Adaś

Polecam. Trafna ocena trudnej sprawy. Profesjonalna obsługa i osiągnięty skutek w 100 %. Bardzo rozsądne wynagrodzenie.

Tomek

Tragedia! Nie potrafi dać konkretnej odpowiedzi na pytania, stwierdza, że sam tego nie wie po czym bierze pieniądze za poradę- żenada!

chetni

myślę, że to odpowiednie miejsce na podjęcie praktyk, ponieważ nie jesteś od parzenia kawy, tylko faktycznie przygotowujesz jakieś papiery i masz szansę na podglądanie najlepszych "od kuchni" :)

zenmak

Kancelaria profesjonalna!!! B.dobra obsługa i reprezentowanie klienta w sądzie.Adwokat potrafi znaleźć przepisy pomocne klientowi i je wykorzystać.

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Filip Sztukiel - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Filip Sztukiel