Opinie o Projektanci Kariery Dawid Seifert w Opole ul. Wojciecha Drzymały 20 lok. 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Projektanci Kariery Dawid Seifert. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Projektanci Kariery Dawid Seifert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projektanci Kariery Dawid Seifert w Opole ul. Wojciecha Drzymały 20 lok. 1

Anonim Nowy wpis

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda kwestia pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac w tej firmie ? Jaka atmosfera, warunki i ogolne wrazenia ;)

Jak wygląda kwestia awansu w Projektanci Kariery Dawid Seifert? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista Ds. Rekrutacji?

J. Nowy wpis

Jest to najgorsza z możliwych agencji pracy. Widocznie kombinują z pensjami pracowników, część płaćą przelewem, część wyłącznie gotówką, kłamią, że można pracować po 12 godzin, a w końcu wychodzi, że tylko 8, stawka jest żałosna. Warto też dodać dla obcokrajowców - wezmą od waz 1 tyś złotych za "wyrobienie karty pobytu". Tylko że bądźcie gotowi do tego, że zapłacicie za nic - nikt wam nie powie o żadnym piśmie z urzędu, nikt nie będzie pomagał w trakcie postepowania, co niby obiecują. Tylko że zamiast 450 za kartę i i jakąś kwotę za zdjęcia i ksero, zapłacicie prawie 3 razy więcej. Czyli za sam załącznik nr 1 od pracodawcy, który im nic nie kosztuje. Mieszkania firmowe sa do (usunięte przez administratora) Jak chcecie mieszkać z gruzinami, i innymi przedstawicielami marodowośći Azji - prosze bardzo. Imprezy, policja, i koordytator który bierze od nich łapówki za milczenie. Będziecie absolutnie całkowicie bezprawnymi osobami. Nikt w biurze nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie, dotyczące pracy, dokumentów. Jak wam wyrobią UDT to nie oddadza na rękę, i jak będziecie chcieli odejść to nie otrzymacie papieru, chociaż to z waszej pensji wezmą sporą kwotę na ten kurs. Nawet PIT-a głupiego nie wyślą, jak im się o tym nie przypomni 3 razy, a przezież to podstawowy obowiązek pracodawcy. Już milcze o tym, żeby pomóc to obliczyć. Nie polecam. Planuję złożyć skargę do Urzędu wojewódskiego odnośnie kombinacji z kartami pobytu oraz do Inspekcji pracy.

Marcel Nowy wpis

Podpowie mi ktoś jaka atmosfera jest w pracy? Czy w obecnej sytuacji firma prowadzi rekrutacje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Projektanci Kariery Dawid Seifert, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko MOBILNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Ryszard

@Janusz Chyba po to żeby chwalić firmę i stawiać jako wzór?

Olgierd

Jak łatwo jest oczernić, tylko zastanawiam się czy są dowody na takie zarzuty?

firma jest nieuczciwa, uważać na nią.

Paulina

Ostatnio nie pojawiły się żadne nowe opinie dotyczące pracy w Projektanci Kariery Dawid Seifert. Ostatnie pochodzą sprzed ponad roku! Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Warto jest aplikować do pracy w tym miejscu lub poprzez tę firmę? Na ich stronie internetowej znalazłam ciekawe oferty płatnych staży - zobaczcie: http://projektancikariery.pl/oferty_pracy/platne-staze-2/

kiki

żenada i tyle

justyna

Panie Alanie, rekrutacja do projektu jest ciągła, ponieważ wiele osób dzięki udziale w projekcie znajduje pracę i tym samym pojawiają się nowe miejsca dla stażystów. Ma Pan rację, że bezrobocie jest wysokie, niemniej jednak, żeby wziąć udział w projekcie trzeba byc osobą bezrobotną, która utraciła pracę z winy pracodawcy w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub też znajdującą się na okresie wypowiedzenia, a takich osób jest ju zdecydowanie mniej. Pozdrawiam

Alan

Witam, chciałbym napisać na tym forum o projekcie realizowanym przez tą firmę a mianowicie Koło Ratunkowe - szybki powrót na rynek pracy. Firma ta ogłasza, że ich projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Projekt rozpoczął się w listopadzie zeszłego roku i dotyczy naboru 40 osób bezrobotnych. Skoro tak jest to dlaczego ogłaszają wciąż nowe spotkania rekrutacyjne i od listopada 2014 roku nie potrafią zebrać 40 osób. Według Urzędu Statystycznego w lutym 2015 roku w woj. opolskim było zarejestrowanych 44524 osoby bezrobotne, a oni nie potrafią nazbierać 40 osób. Otóż wskaźniki bezrobocia w woj. opolskim są przekłamane i nie odpowiadają rzeczywistości. Nie wiem czy ludzie którzy tworzą takie projekty wiedzą o tym, iż bezrobocie w woj. opolskim wzrasta na zimę i w lutym osiąga punkt kulminacyjny. Jest to spowodowane tym, iż nasi drodzy bezrobotni z tego województwa zjeżdżają z Niemiec przezimować i rejestrują się w urzędzie aby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Przychodzi marzec to znów wyjeżdżają na zbiory i prace polowe oraz budowy do Niemiec. Ludzie którzy tworzą tego typu projekty myślą, że ich drodzy bezrobotni z tego województwa będą pracować na wózku widłowym w Polsce na staż za 1300 zł netto. Życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Projektanci Kariery Dawid Seifert - Opole

• Jak się pracuje w Projektanci Kariery Dawid Seifert?

Zobacz opinie na temat firmy Projektanci Kariery Dawid Seifert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projektanci Kariery Dawid Seifert
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Projektanci Kariery Dawid Seifert