Bio Verba Łukasz Gogulski

Słupca

Opinie o Bio Verba Łukasz Gogulski

jej

oryginalne Japońskie plastry detoksykujące ton jednak taka branża gdzie to wszystko i tak się gładko zwracA

Patryk

Sugerując się zdrowotnością ( a raczej jej defektem) u Polaków można wstępnie wyciągnąć wniosek że niektóre produkty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dziwi mnie tylko jedno, że nikt tutaj nic nie pisze o właściwych zarobkach i traktowaniu przez pracodawcę. Te wyniki jakie osiąga firma są dla niego satysfakcjonujące?

kreon

jesli chodzi o Bo Verbe i pracę tutaj to musisz najpierw określić jakie właściwie stanowisko pracy Cię interesuje. Co do samej firmy to widziałem ostatnio , że dostali nagrodę w dziedzine sprzedaży bezpośredniej wyrobów profilaktyczno – rehabilitacyjnych , także widać po tym , że firma na poziomie jeśli chodzi właśnie o sprzedaż

Szukasz pracy?

Aneta

Cała prawda o(usunięte przez administratora)i jego firmie słup (usunięte przez administratora)Warto, by ten Dyzma w sprzedaży bezpośredniej był znany szerszemu gronu. Cała jego "kariera" rozpoczęła się w Opalenicy, w firmie Remes. Początkowo został koordynatorem kierowców, próbował wkupić się w łaski, udając swojego człowieka. Już wówczas niektórzy słusznie przewidywali, że jego awans okaże się katastrofą. Tak się zresztą stało. (usunięte przez administratora)został tzw. "dyrektorem", ale za co odpowiadał, jakie miał kompetencje i co właściwie robił - Bóg raczy wiedzieć. Lubił sport, więc godzinami siedział w internecie, śledząc wyniki Lecha; non stop na pogadanki o " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; Maryni przychodzili do niego koledzy. A (usunięte przez administratora)czasem zajrzał do planów, raz na miesiąc poprowadził zebranie, nie wnosząc nic do firmy. Dopóki sprzedaż trwała i firmy funkcjonowała jako samograj, dopóty Patryczek był względnie szanowany. kryzys z roku 2010 totalnie obnażył brak jego kompetencji z zarządzania. W ciągu dwóch miesięcy do Pollany odeszła większość dobrych handlowców; Patryk nie tylko ich nie zatrzymał, ale nie miał żadnego planu działania, jak wyprowadzić firmę z kryzysu. Zresztą, to tak, jakby wymagać od prostego chłopa ze wsi, by naprawił zepsuty samolot. Koniec końców pogoniono (usunięte przez administratora)z Remesu, znalazł finalnie zatrudnienie w Farmie Snu, gdzie początkowo "zauroczył" (usunięte przez administratora). Idylla nie trwała długo, także tam szybko poznano się na jego prostackich manierach i braku kompetencji. Zwietrzył szansę w Eco i tu zaczepił się na kilkanaście miesięcy; dostał ambitne, adekwatne do swoich umiejętności zadanie: segregowanie na eventach przychodzących gości i rozmieszczanie ich w konkretnych salach. Taki typowy, nowoczesny woźny, dumny jak paw, że może pochodzić dla szpanu ze słuchawkami zatkniętymi w uszach od służbowej komórki. (usunięte przez administratora); finalnie, grożąc mu zwolnieniem, zmusza go, by jako słup, poświęcił swoją firmę JP do sprzedaży garnków. Oficjalnie więc firma (usunięte przez administratora)kupuje garnki od Eco, zatrudnia pracowników, wystawia lewe faktury. Koniec końców Matys upokarza publicznie (usunięte przez administratora), wyrzuca go z pracy i nie wypłaca ani gorsza. Zaczyna się więc jego pielgrzymka po firmach, celem poszukiwania nowej pracy. I tu apel do prezesów firm: uważajcie na niego! Rozwalił (usunięte przez administratora), rozwalał Farmę, działał na szkodę Eco. Czy chcecie, by taki człowiek zniszczył firmę i Wam? W następnej części, kolejne wesołe przygody bohaterów z firmy E.

nieMamWypłaty

[usunięte przez moderatora] !! wypłat nie ma drugi miesiąc, a jeszcze stoją nad tobą i karzą sprzedawać niewiadomo ile, co do poprzedniej wiadomosci , 5 % to stanowczo zbyt duzo, masz złe infoirmacje i sprzedaje sie 1 op. plastrow dziennie ( czasem nawet nie) NIE POLECAM a przede wszystkim odradzam pracy z Panią "PREZES" [usunięte przez moderatora]., ktora absolutnie nie nadaje sie do prowadzenia takiej firmy, "szkolenia" czyta z kartki , zero odpowiedzialnosci i brak jakiego kolwiek profesjonalizmu !! szkoda mi tylko tych osób, ktore się jeszcze z nią męczą, bo kasy i tak nie dostaną, z resztą mi też pani "PREZES" JESZCZE WISI TROCHE KASY :)) POZDROWIENIA DLA PAŃ "OPIEKUNEK" BO TYLKO ONE SĄ TAM NORRMALNE, chociaż czasem też chowają głowę w piasek, AHA JESZCZE JEDNA KWESTIA Pani [usunięte przez moderatora] strasznie klnie na pracowników, a jak ma zły humor to lepiej nie podchodzić bo wyzwie za byle co :)

Asia

Witam. Podobno w Dziale Sprzedaży dostaje się 5% prowizji od sprzedanych plastrów BioVerby. Czy ktoś może "pochwalić" się ile sztuk opakowań udaje się średnio sprzedać konsultantom na miesiąc, dzień lub godiznę? Osoba z rekrutacji stwierdziła, że 1 opakowanie na godzinę, to praktycznie każdy sprzedaje. Wtedy zarobki na godzinę wynosiłyby prawie 9zł do ręki, więc całkiem nieźle ;)

oOoO

hehehe, tak przyjmuja do tej firmy wszystko co ma rece i nogi...i najlepiej jak nie potrafisz myslec:)

uuu

a przyjmuja do pracy w bioverbie jescze?

Majorowa

Witam wszystkich, Co do wynagrodzeń i kryzysu to kogo to obchodzi ,jaki szef się przyznaje i mydli oczy ze nie ma kasy -wstyd i żenada.Nikogo to nie interesuje my tez mamy swoje zobowiązania, kredyty dzieci na wychowaniu. Co do problemów finansowych proponuje sprzedać jedną furę za milion złotych którymi się bujaja i od razu firma stanie na nogi.Tak w ogóle ostrzegam wszystkich firma się będzie przebranżawiać dziś jest w Komornikach/Słupca,a niebawem będzie w Szczepankowie robią takie krętactwa ze się w głowie nie mieści wszytko ma na celu uciec od podatków od wypłat od premii(premia na poczatek zapraszam właścicieli to nauczenia sie pojęcia premia od utargu 1,5% lub 2,5). Jeżeli chodzi o Sad Pracy to inf dla niedouczonych- z każda umowa masz prawo się tam udać tylko pamiętaj musisz mieć świadka !!!Ja tez się wybieram - bo kasy nie mam!!!

nieważne

wybacz mi ale kiedy słysze taki [usunięte przez moderatora] to mi się słabo robi Firma ma OBOWIĄZEK wywiązywać sie z wynagrodzeń ! Niektórzy mają kredyty.... a jak słysze takie frazesy rodem z prlu to mi sie niedobrze robi.

smutaska

We Wrzesińskiej firmie Bioverba powróciły premie, i znów dostaną te co prace olewają totalnie, a te co pracują uczciwie muszą obyć się smakiem.Pytanie czy wypłaty za czerwiec będą na czas , bo z tego co wiem to za maj, które nie dostały od razu w całości to jeszcze reszty nie mają.

Kierownik

Najlepszego z trj firmy zatrudnię od zaraz na stanowisku HANDLOWCA

Najlepiej obwiniać telemarketerki ...

tytus andronikus

Kochane telemarketerki musicie się uzbroić w cierpliwość.Straszenie sądem pracy nie jest na miejscu ponieważ nie jesteście zatrudnione na umowę o pracę tylko na umowę cywilno prawną i tylko na tej drodze możecie dochodzić swoich praw.Co do wypłat to firma chwilowo(miejmy nadzieję) przechodzi głęboki kryzys płynności finansowej.Odbudowanie zależy od waszego głębokiego wkładu i zaangażowania , aby jak najwięcej zaprosić osób na pokaz bo to jedyna droga, a by zwiększyć sprzedaż.Jesteście sercem firmy więc jak przestanie bić ......to...... Cóż można powiedzieć .........może lepiej zamilknąć......a po burzy znowu zaświeci słońce.............pozdrawiam

Konsultantka telefoniczna

BIO VERBA haha gdybym wiedziła że na wypłatę będe musiała czekac jeszcze 2 tyg po terminie to nigdy bym tam nie poszła... jeszcze kierownictwo nie odbiera telefonów, pewnie w gębie języka im zabrakło. i Wiadomość dla firmy : niedziwcie sie ze jestescie wytykani [usunięte przez moderatora] a te wypłaty nie są jakies ogromne żę trzeba czekac aż tyle żeby je dostac tylko od 400 do 600 zł.

anonim33

ja również do dzisiaj nie otrzymałam wypłaty , Jeżeli w tym tygodniu nie wpłynie to sprawa trafi od razu do sądu

lalala

do SĄDU BO COŚ ZA WOLNO TE PRZELEWY IDĄ

mala

i do tej pory nie ma szydera totalna juz ....;-(

Anonim

Wypłaty 20 czerwca a do dziś ich nie ma...

mania

zenada co robia z ludzi ktorzy tam pracuja i pracowali obiecanki cacanki a glupiemu radosc jesli nie bedzie wyplat do 28 czerwca to sprawa trafi do sadu pracy.

wielka

anonim - 2012-06-26 21:44:05 krótko pracuję w tej firmie i stwierdzam że mają ludzi za nic myślą że pracują za darmo a wypłaty która powinna być 20 do dziś niema za co ci ludzie mają żyć to nikogo nie interesuje a szef ma to gdzieśta firma schodzi na jedne wielkie dno nie traktują zadnego z pracownikow jak normalnych ludzi tylko jak chołote a całe szefostwo powinni nauczyc sie poprawnego wyrazania słow kore do nas pracownikow kieruja niech nikt tam nie idzie pracowac bo bedzie zabawka w rekach szaleńców

migulotto

hahaha ten komentarz ostatni [usunięte przez moderatora] mnie!! zwolnili ci i co masz problem a firma jest i bedzie!!

Radny

Napisze krótko ale treściwie do wszystkich którzy tam pracują-kochani szukajcie nowej pracy-to juz koniec BIO-VERBY-ostatnie zwolnienia połowy personelu o czymś świadczą,a wasz boss chce tylko uniknąć odpraw-ale jedno wiem ,że firma jest już zamykana,a wam tylko mydlą oczy!!!

Madzia

Hey:) mam pytanie nie wiecie gdzie porzebuja we wrzesni do pracy dwie terlemarketerki?

rrrrr

jest ok

Alla

Witam, większość postów dotyczny pracy w telemarketnigu, napiszcie proszę jak jest w innych działach - w administracji w Słupcy na przykład? Z góry dzik za odp.

masakra, opiekunki olewające, małopłatna praca ale prosta iprzyjemna.

ja

Miła atmosfera, w porządku ekipa :) Opiekunki wspaniałe, pomocne. Zachęcam do pracy w miesiącach maj-wrzesień :) A reszta roku... Hmmm. Jeśli komuś się nudzi i chce popracować za ( usunięte przez administratora )) zawsze coś.

aaaaa

A tak po prawdzie w telemarketingu nie ma wykształconych osób. Jedynie studentki które pracują tymczasowo. Nie wiem jak we Wrześni ale Słupca to uuuuu Chciałem tylko was zachęcic do efektywniejszej pracy. Zgadzam się w 100procentach z poprzednim handlowcem. pozdrawiam

była pracownica

i nam sie za wszytsko obrywa..nawet za cos co nie jest w naszych obowiazkach..

aaa

sam spróbuj dzwonic choc przez jeden dzien,prawda jest taka ze na nas telemarketerkach wszystko zaczyna sie i kończy

były pracownik

pracowałam dość długo w firmie i narzekac mozna tylko na szefostwo, atmosfera była fajna, niektore opiekunki też, ekipa na pokoju tez swietna wiec to wszystko jak najbardziej na plus:) ale jezeli chodzi o wynagrodzenie i szefostwo to szkoda gadac..

aa

wy chyba ( usunięte przez administratora ) po trzech nieudanych pokazach wylatujecie i do nas przychodzicie pracowac

omg

Wy jesteście wszystkie w tej bioverbie [usunięte przez admina]jakies. Nie macie zbyt wysokiego wynagrodzenia-to fakt, ale ZA CO chcecie zbierac kokosy? za( usunięte przez administratora )macie conajmniej najnizsza krajowa-dlaczego tam nie sprobujecie? Bo tam trzeba pracowac a nie sciemniac! Ot wszystko

wywrotek

witam mam zamiar wybrać się do bio verby we wrześni, napiszcie szczerze czy warto i czy jakieś skladki na ubezpieczenie się płaci w razie chorobowego coś...pozdrawiam

????????

atmosfera świetna ,alemiały byc zmiany i ucichło tzn miało byc płacone na godzine

fifarafa

Bio Verba jest( usunięte przez administratora ) Nigdzie nikt nie pójdzie Ci tak na ręke jak tam! Nigdzie nie ma takiej wyluzowanej wiary! Pozdro dla wszystkich handlowców!!!

pracownik:)

jestesmy dorosli i to my sami powinnismy przestrzegac regul..a ze ktos dzwoni jak chce to tylko swiadczy o jego dyscyplinie i wychowaniu..nie jestesmy w przedszkolu lub w szkole zeby bylo trzeba nas pilnowac... co nie ktorzy poprostu nie maja samodyscypliny i nie dorosli do zycia doroslego..

lllll

praca w call center jest beznadziejna i kazdy dzwoni jak chce.

pracownik:)

dlaczego katastrofa?

samowolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hhhhhhhhhhhhhhhhhhh

super firma

maloplatna

Pracowniczka

Czy ja pisze,że zwalniasz kogoś?

xyz

pracowniczka-( usunięte przez administratora ).. no to sie usmialam...lepszych sciem nie slyszalam..tylko ciekawe ze wieksza czesc firmy uwaza z( usunięte przez administratora ).i moje slowa potwierdzi nie jedna osoba z firmy..

były pracownik

Kazdy ma swoje zdanie ale ja bym tam za zadne pieniądze nie wrócił...

Zostaw opinię o Bio Verba Łukasz Gogulski - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Verba Łukasz Gogulski