Opinie o ECKERT AS Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ECKERT AS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT AS Sp. z o.o. w Legnica

Administrator Nowy wpis

Firma ECKERT AS Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Księgowa. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Olek Nowy wpis

Witam, czy ktoś się orientuje jakie są widełki na stanowisku szkoleniowca CAD ? Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam

Jakie zarobki? Nowy wpis

Jakie "widełki" w zarobkach po kilku latach pracy w firmie na stanowisku operatora?

Agnieszka

Zastanawiasz się jak wygląda proces rekrutacyjny w ECKERT AS Sp. z o.o.? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - https://www.eckert.com.pl/pl/kariera#job638 Znajdziesz tutaj informacje o tym, jak krok po kroku wygląda ten proces.

Hilfe
@Agnieszka

Pani Agnieszko, podana strona to przysłowiowe mydlenie oczu. W tej firmie nie ma szkoleń wewnętrznych (praca na zasadzie przyszedłeś to rób, powinieneś umieć), nie mówiąc już o szkoleniach zewnętrznych i - uśmiałem się - zagranicznych. Owszem, zdarzyło się dawno temu w Ekercie jakieś szkolenie- ale zawsze wiązało się to z lojalką na tysiące złotych. Kilka szkoleń i jesteś bankrut w przypadku odejścia z firmy. Druga sprawa to atmosfera w pracy (albo jej brak). Jesteś odpowiedzialny za wszystko i wszystkich. Prezes celowo skłóca między sobą pracowników, żeby mieć większą kontrolę nad wszystkimi (donosicielstwo kwitnie). Jeżeli dołożymy do tego fatalną pensję (+ kolejne mydlenie oczu o podwyżkach w odległej przyszłości) i dodatkowe lojalki na start (też na kosmiczne kwoty X-dziesiąt tys. zł) to mamy wzór pracownika-niewolnika firmy Eckert. Podsumowując firma dla desperatów albo masochistów. Jeśli masz kredyt albo rodzinę na utrzymaniu- NIE POLECAM, bo Szeryf o to pyta i wyszukuje takie osoby (łatwiej nimi manipulować). Żeby nie było, że cie nie ostrzegali. A maszyny niska półka- taki tani fiat, albo nawet łada, ale to inna para kaloszy, nie o tym dzisiaj.

Romo
@Hilfe

Odzwierciedla to również moje doświadczeni.

@Romo

Czyli Ty także masz niezbyt dobre zdanie na temat pracodawcy, jakim jest firma ECKERT AS. Czytałam, że to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, dlatego tym bardziej trudno jest się pogodzić z Waszymi opiniami, ale je oczywiście szanuję. @Romo, nadal tam pracujesz, czy już postanowiłeś pożegnać się z firmą?

Romo Nowy wpis
@Agnieszka

Rodzinna firma? To raczej propaganda. Eckert zbudował firmę wykorzystując bez skrupułów ludzi. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECKERT AS Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektromechanik?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Roman

Moim zdaniem ciężko będzie znaleźć gorszą firmę na Dolnym Śląsku. Szef spędził lata w Niemczech, ale był tam nikim. W Polsce miał więcej szczęścia niż rozumu, tworząc firmę. W jego gabinecie znajdziesz masę zdjęć, ale zgadnij co jest głównym motywem? Pan Eckert? Znasz ten fenomen z psychopatologii? Pani „dyrektor” to była sekretarka prezesa. Jest zazdrosna o każdą młodą kobietę w firmie, bo wie sama, jak ona osiągnęła aktualną pozycję. W tej firmie brakuje organizacji, szacunku, zrozumienia, umiejętności pod każdym względem i motywacji. Jeżeli masz to nieszczęście i już tam pracujesz: Nie wierz żadne obietnice! Żądaj zawsze potwierdzenia na piśmie!

Łysy

Co tu taka cisza na forum? Polepszyło się po ostatniej reorganizacji, czy dostaliście zakaz wypowiadania się?

Bartek

Taki spokój na forum? macie dobrą pracę i dlatego nie ma chętnych żeby tu zostawić kilka wskazówek?

Agnieszka

@Hilfe według Ciebie trudno o pozytywne strony pracy w ECKERT AS Sp. z o.o. Co w takim razie zmieniłbyś w firmie? Jakie zmiany być wprowadził? Czekamy na Twoją opinię.

Adonis

Ciebie

Co jaki okres czasu w ECKERT AS Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Adonis

Codziennie.

Wkurzony

Serwis do ... Kierownictwo to banda pajaców przebranych za ludzi. W dużym skrócie jak lubisz lizać (usunięte przez administratora) prezesowi i dyrektorce to miłej pracy

Agnieszka

@Hilfe, a co możesz zaliczyć do plusów pracy w tym miejscu?

Hilfe
@Agnieszka

Po zastanowieniu niełatwo jest cokolwiek pozytywnego napisać. Obecnie firma powiedziałbym zwija się z rynku zamiast się rozwijać. Według mnie nawet sam prezes stracił motywację do pracy i inwestowania w firmę.

kurka

kokosy ale to oczywiście zależy na jakim stanowisku tyle wynagrodzenie twoje wynosi - a jakim siedzisz?

bart

i co te gołe 2500 to jakies kokosy?!

bart

własnie tej atmosfery w tej firmie brakuje

Bartus

wyglada to tak że częsc twojej pensji to tak naprawde premia premia bywa potrącona jak pracodawcy nie spodoba sie co robisz

admin

Masz najnowsze wiadomości o firmie Eckert AS Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT AS Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ECKERT AS Sp. z o.o.