MAGA DAWIDY

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

MAGA DAWIDY
3 2 6 1

Opinie o MAGA DAWIDY

Administrator

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w MAGA DAWIDY?

anonim

@Jan Czasowy. - a ile godzin miesięcznie trzeba tam przepracować, czy mówili coś o tym, bo w podobnej firmie proponowali mi pracę od 8 do 18 za trochę większą stawkę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ania
@anonim 07.07.2013 18:42

Sama Ukraina pracuje takie są pogłoski. Ciekawe czy legalnie.

Jan Czasowy

Jan Czasowy. - 2012-12-30 19:24:13 firmę odradzam. 1)zakładzik wyglądający jak średniowieczna 2)na spotkaniu rekrutacyjnym osoba niekompetentna ,dużo się nie dowiesz 3)szukają chyba ludzi po studiach do dźwigania skrzyń na magazynie za marne1400zł 4)po rozmowie z jednym gościem tam pracującym stwierdziłem,że muszą oszukiwać przy płacachad. punktu pierwszego- jak średniowieczna manufaktura.

Jan Czasowy.

firmę odradzam. 1)zakładzik wyglądający jak średniowieczna 2)na spotkaniu rekrutacyjnym osoba niekompetentna ,dużo się nie dowiesz 3)szukają chyba ludzi po studiach do dźwigania skrzyń na magazynie za marne1400zł 4)po rozmowie z jednym gościem tam pracującym stwierdziłem,że muszą oszukiwać przy płacach

Zostaw opinię o MAGA DAWIDY - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAGA DAWIDY