MAGA DAWIDY

MAGA DAWIDY

Opinie o MAGA DAWIDY

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w MAGA DAWIDY?

@Jan Czasowy. - a ile godzin miesięcznie trzeba tam przepracować, czy mówili coś o tym, bo w podobnej firmie proponowali mi pracę od 8 do 18 za trochę większą stawkę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ania
@anonim 07.07.2013 18:42

Sama Ukraina pracuje takie są pogłoski. Ciekawe czy legalnie.

Jan Czasowy

Jan Czasowy. - 2012-12-30 19:24:13 firmę odradzam. 1)zakładzik wyglądający jak średniowieczna 2)na spotkaniu rekrutacyjnym osoba niekompetentna ,dużo się nie dowiesz 3)szukają chyba ludzi po studiach do dźwigania skrzyń na magazynie za marne1400zł 4)po rozmowie z jednym gościem tam pracującym stwierdziłem,że muszą oszukiwać przy płacachad. punktu pierwszego- jak średniowieczna manufaktura.

Jan Czasowy.

Zostaw opinię o MAGA DAWIDY - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAGA DAWIDY