Mixelectronics S.A.

Opinie o Mixelectronics S.A.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Mixelectronics S.A. uległy zmianie?

olciak

Wchodziłam z ciekawosci na ich stronę internetową i widziałąm ,że wczesniej mieli rabaty i wyprzedaże na sprzet RTV i AGD, a teraz jak jest nie wiem, zastanwiałam się czy sprzęt jaki mają oplaca sie u nich kupic, może nie jest jakis drogi ale kosztuje wiec lepiej by pochodzil dobrze

donżua

W tej firmie nie zyska sie nic prócz nadzieji co miesiąc obiecują mega premie a średnio z 2 miesięcy dostałem 1100 zł poniżej najniżej krajowej więc odchodze z tego bałaganu bo to nawet wstyd pracować za takie wynagordzenie a wymagania kosmiczne: kasjer, doradzca, bank, towarzystwo ubezpieczeniowe, ochroniarz pilnujący towaru (odpowiedzialność materialna) konwojent pieniędzy, sprzątacz, magazynier, serwisant, najlepsza grudniowa pensja za mega obrót gigantyczną marże 1600 zł i zero jakiś dodatków świątecznych a godziny nadrobione spowodowane dużym ruchem - do odbioru

Szukasz pracy?

Płaca 1100 netto na żadną premię nie ma co liczyć, stale jakieś nakazy, przykazy, odniosłem wrażenie że decyduje tam kilka osób, których decyzje sa sprzeczne ze sobą, szczerze nie polecam, kiedyś była to firma dziś ledwo żyją,

Zostaw opinię o Mixelectronics S.A. - Skawina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mixelectronics S.A.