Opinie o Www.Pracadokitu.Com w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Www.Pracadokitu.Com. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Www.Pracadokitu.Com o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Www.Pracadokitu.Com w Tychy

asdsadfsa Nowy wpis

zostałem zbanowany zanim wystawiłem jakikolwiek komentarz xD jak to możliwe ktoś wie?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się www.pracadokitu.com na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Tychy i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

anonymous Nowy wpis

chyba znowu wlasciciel nie placi za serwer bo chwilowo zniknal ten portal odkrylem nowy (usunięte przez administratora) ale tam jest miszmasz tzn wszystkie wpisy z roznych portali min z tego i nie wiadomo o co chodzi gdyz nie ma ciaglosci i sa watki poprzeplatane ktos mial dobry pomysl ale jak zwykle nie wyszlo

hiszpan Nowy wpis

pracadokitu to kit zostałem zbanowany pomimo ze nikogo tam nie obrażałem ani nic w tym stylu wyrażałem prawdziwe opinie - widocznie komuś to nie pasowało w regulaminie stoi ze admin możne usuwać nawet cale grupy niepokornych wg własnego widzimisię myślałem ze tam jest inaczej ale się pomyliłem są pazerni na kasę - widocznie reklamy już im nie wystarcza bo za bitcoiny można usuwać wpisy jedna wielka porażka

koko

Sam pomysł strony internetowej jest bardzo dobry, ciekaw jestem czy też zatrudniają osoby tak z ulicy, na pewno ktoś by się @? przydał, np od PHP, tam zarobki ponad 3000

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Www.Pracadokitu.Com? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
anna

Witam, Mam pytanie. Czy udało się komuś załatwić w jakiś sposób usuniecie szkalujących komentarzy z serwisu www.pracadokitu.pl Proszę o kontakt osoby które odniosły w ten kwestii jakiś sukces, ewentualnie o informacje w jaki sposób można realnie sprawić by usunięto kłamliwe i pomawiające komentarze. Czy jest na to jakiś sposób? Uprzejmie proszę o pilny kontakt i pomoc w w/w sprawie na mój adres: anna.wisniewska.pl@gmail.com Będę wdzięczna za każdą wiadomość. Pozdr/A

olo

myślę, że admin PracaDoKitu.com powinien chronić godność osoby a konkretnie nazwiska osób. No bo czasem jest tak, że to nie firma (wlaściciel) jest nieodpowiedni a pracownik tej firmy. To kto wtedy jest winien?

PrzeciwPomowieniom

Ktoś tu wrabia (usunięte przez administratora) Perfidnie jego dane podaje nie tylko na tym portalu, administrator GoWork powinien to usunąć.

pracadokitu.com

Luzik. Mój szef rok temu dał sprawę o pomówienia do sądu i sąd zarządził odnalezienie admina strony PracaDoKitu.com w Królestwie Szwecji.Bo tam była lokalizacja serwera. Skoro się teraz admin odnalazł w Polsce to sprawy o pomówienia pójdą o wiele szybciej.

Prokuratura zajmuje się www.pracadokitu.com i admi

Potwierdzam, że Michał Makaruk jest fachowcem nie tylko w pozycjonowaniu. Zwróciłem się do niego aby usunął oszczercze wpisy ze strony www (usunięte przez administratora) com której jest właścicielem i administratorem, a on zamiast usunąć te wpisy do czego jest zobowiązany zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zarządał ode mnie zapłaty kwoty 15 000zł. Jeszcze tego samego dnia zgłosiłem tą sprawę do Prokuratury jako próbę wyłudzenia ode mnie pieniędzy. Nie polecam Michała Makaruka nikomu, po tym co zrobił mam o nim najgorsze zdanie.

Michał Makruk admin www.pracadokitu.com

Stona www (usunięte przez administratora) com ma wysoką pozycję w wyszukiwarce google ponieważ jest właściciel i administrator strony www (usunięte przez administratora) com czyli Michał Makaruk jest fachowcem w pozycjonowaniu, jest współautorem razem z Bartoszem Danowskim takiego bestsellera jak "Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi?" poza tym Pan Michał Makruk prowadzi szkolenia z pozycjonowania w całej polsce, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę google takie frazy jak "michał makaruk szkolenia sem" Michał Makaruk to na pewno fachowiec w pozycjonowaniu i nie tylko w tym ...

Michał Makaruk - Admin - www.pracadokitu.com

Witam wszytkich, jestem administratorem i właścicielem serwisu www (usunięte przez administratora) com Osoby lub firmy które chcą usunać ze strony www (usunięte przez administratora) com zamieszczone tam wpisy o opiniach muszą wysłać wniosek na poniższy adres: WEBISEM Michał Makaruk (admin www (usunięte przez administratora) com) Adres: ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5, 90-226 Łódź lub proszę o kontakt telefoniczny na nr 500 308 618

poszukiwany Makaruk

Strona www (usunięte przez administratora) com utrzymuje się tylko z datków osób tam pomówionych, Administrator tej strony jak dotąd nie wymyślił niczego lepszego tylko za każdy usunięty wpis życzy sobie kilka tysięcy pln.

user pracadokitu.com

Administratorem i Tworca portalu www (usunięte przez administratora) com jest Pan Michal Makaruk. Michał Makaruk publikuje strone przez kolege z turcji ale jak sie okazalo turek byl w zamian za kilka dolarow i postraszeniu bardzo sklonny podac dane i IP admina. Jak ktos szuka tego pana to ma juz ulatwione zadanie. Na forum.optymalizacja.com ktore jest wlasnoscia Pana Makaruka zaczeto kilka lat temu promowac ten portal z fikcyjnego konta pana Makaruka. Wszystko jest w sieci wiec ze sprawdzeniem nikt nie powinien miec problemow. Portal zostal zalozony w celach wymuszen pieniedzy od firm w zamian za usuniecie wpisow o rzekomych oszustwach. Niektore firmy placily a niektorzy bezskutecznie szukali administratora, a administrator stacjonuje w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5

administrator pracadokitu.com

Właścicielami i Administratorami strony www (usunięte przez administratora) com są bracia tj. Michał Makaruk - tel. 500 308 618 oraz Jakub Makaruk z Łodzi. Michał Makaruk prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą: WEBISEM Michał Makaruk NIP 725-141-56-18 REGON 100558986 Adres siedziby: ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5, 90-226 Łódź Adres do doręczeń: ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5, 90-226 Łódź Pełnomocnik przedsiębiorcy Agnieszka Kopczyńska Numer NIP 7322064908 Adres do doręczeń: ul. Łagiewnicka 54/56 lok. A214, 91-463 Łódź Jakub Makaruk prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą: JoteM Jakub Makaruk NIP 7251415630 REGON 473108018 Adres siedziby: ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5, 90-226 Łódź Adres dodatkowy wykonywanej działalności: al. Karola Anstadta 12/14, 91-409 Łódz Adres do doręczeń: ul. Rewolucji 1905 r. 73 lok. 5, 90-226 Łódź Pełnomocnik przedsiębiorcy Agnieszka Kopczyńska Numer NIP 7322064908 Adres do doręczeń: ul. Łagiewnicka 54/56 lok. A214, 91-463 Łódź Michał Makaruk jest również administratorem razem z bratem Jakubem Makaruk takich serwisów jak www.dodajoszusta.pl , www.dodajoszusta.com oraz www.optymalizacja.com, www.forum.optymalizacja.com

pracadokitu.com

Wszystkie firmy oraz osoby pomówione w serwisie www.pracadokitu.com oraz kolejno okropnie skrzywdzone przez administratorów tego serwisu tj. Michała Makaruk oraz Jakuba Makaruk, powyżej mają pełne dane kontaktowe do tych osób, oczywiście do pozwów sądowych. Takich administratorów jak (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) należy ścigać karnie oraz niezwłocznie pozamykać w więzieniu na długo, ponieważ są zagrożeniem dla społeczeństwa.

pracadokitu.com

wiadomość dla wszystkich którzy chcą usunąć niepochlebne wpisy na stronie pracodokitu.com Aby usunąć takie wpisy lub aby one były niewidoczne dla wyszukiwarki google należy złożyć wniosek na stronie google. Jest tam specjalna zakładka która pozwala na złożenie elektronicznego wniosku o usunięcie wpisu. należy powołać się na europejskie prawo do ochrony dóbr osobistych. Pamiętajcie, że wpisy ze strony (usunięte przez administratora) com można usunąć ze strony google.

pracadokitu.com

no nawet strona internetowa (usunięte przez administratora) com jest nieaktualizowana więc widac jak dbają o aktualności. porażka!!! a podobno internauci zgadali się na forum i chcą ten portal podobno zablokować. wiele osób pisało tam nieprawdę, pomawiało inne osoby i robiła się chryja. czy to prawda?

www.pracadokitu.com

witajcie, czy to prawda, że działalność admina w stronie (usunięte przez administratora) com można zgłosić na policję jako wykroczenie?

www.pracadokitu.com

witam, czy macie jakiś namiar na administratora strony (usunięte przez administratora) com?

no tak, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (dalej u.ś.u.d.e.) na stronie, osoby, która świadczy takie usługi mają się znaleźć dane dotyczące: jej adresów elektronicznych: imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania i adresu albo nazwy lub firmy oraz siedziby i adresu, Niepodanie tych danych jest wykroczeniem w rozumieniu art. 25 u.ś.u.d.e.i podlega karze grzywny od 20 zł do 5000 zł. można to zgłosić na policje

Zostaw merytoryczną opinię o Www.Pracadokitu.Com - Tychy

Www.Pracadokitu.Com