Kancelaria Finansowa TMS

Kraków

Opinie o Kancelaria Finansowa TMS

kajko

na stronie na pewno znajdziecie to co Was interesuje

rofl

E skad ruszac? Jak firma nie ma biura? Chyba ze smietnika :D

centus

Uważny czytelnik wie o czym mowa, padło wiele przykładów. A Ty "Kancelarya" jeśli masz ochotę ryzykuj....

do kancelarya

czyżby CEO próbował ratować sytuację?

Obserwator
@do kancelarya 28.07.2015 13:13
czyżby CEO próbował ratować sytuację?

chyba tak... ale Tytanic też jest już na dnie i śpi z rybkami.

B.P.

Co to za firma w której pan Tusiński nie dość żę zapomniał jak na razie uregulować opłatę za wynajem mieszkanie(cztery miesiące)to w żaden sposób nie można się z nim skontaktować,firmy nia znam, współpracy z w/w panem nie polecam,sprawę oddaje do windykacji

heheszki
@B.P. 15.07.2015 14:23

Oj grubo widze. Ale tak sie konczy jak sie ludzi nie slucha. Np po co komu trzy auta na kredyt jak jezdzi tylko jednym na raz. Albo wydawanie 2000 pln na mozliwosc edycji nic nieznaczacego portalu. Ale o 20 pln to ze szprzataczka potrafil sie klocic. Oszust, klamca ale obwina wszystkich tylko nie siebie samego.

behemot
@B.P. 15.07.2015 14:23

a oddawaj

zdziwiony

Jeśli komuś się nie chce wierzyć to proszę bardzo spróbować swoich sił. Ciekawe kiedy i czy w ogóle coś komuś zapłacą. Żenada!!

paweł

Chyba ludzie którzy nie otrzymali wypłaty za pracę tracą przez to, wychodzi na to że firma ta to oszuści i tyle:) Jak można nie wypłacać ludziom za ich pracę- tym bardziej żę tam tylko można liczyć na prowizje (żadnej podstawy)

Elwir

Panie moderatorze prosze nie usuwac moich postow ktore w zaden sposob nie lamia regulaminu, nie sa naruszeniem zadnego prawa ani obrazliwe. Do Pana/Pani garmino: to uwierz. Dowodem na to ze ludziom nie placi i nie zaplacil niech bedzie fakt ze nie zaplacil tez firmie od strony internetowej ktora zamknela strone TMS.

Jeszczedwiesekundy

Już czerwiec - świeci słońce a kasa za luty idzie jak kolejka przed świętami w biedornce. Marzec strzelił, kwiecień zleciał, maj minął, a mnie przelew wciąż nie wpłynął.

Jeszczesekunda

Koleś do dziś zalega ludziom z wypłatami za luty! A co najlepsze, został zgłoszony do KNF. Tak się kończy wyzysk, kłamstwa i oszustwa.

kwiatlotosu

wszyscy logicznie myślący już tam nie pracują. Szef nie znający pracowników, zmieniający zasady wynagrodzenia w trakcie gry i nie przychodzący na spotkania- tak było. co będzie? Jeśli nie boicie się tracić czasu próbujcie.

xxx

Brak umów, Pit-ów, wypłat - to tylko kilka z rzeczy, które brakuję...

sknerus

Spoznienie to przywilej pieknych kobiet.Nie przystoi pracodawcy.Ludzie zapamietajcie,firma to nie wlasciciel ale pracownicy.Nie pozwolcie traktowac sie jak smieci.Za swoja prace zadajcie zaplaty.Pracodawco szanuj swych pracownikow.To dzieki nim jestes.Jesli ich braknie,zginiesz marnie.Miej serce i patrz w serce.To takie proste.

sknerus

xyz

Niestety nie polecam tam pracy. Pracodawca nie wywiązuję się ze swoich obowiązków.

atenuacja

Biuro fajne, ale na tym się kończy. Brak organizacji, punktualności choćby szefa, brak szacunku do pracowników oraz ich znajomości (nawet przy 10 osobach) a co najważniejsze brak wypłat. Za to są urocze różowe tabelki, CRM przez nikogo nie ogarnięty i sporo miejsca przy działających z prędkością żółwia komputerach, bo mało kto wytrzymuje tam dłużej.

rozbawnas

Zgadzam sie.Biuro mega fajne.Podstawe tez daja na papierze ;) I budzisz sie z reka w nocniku. Super program CRM ;)

Niemajaksamemupisac

Ekstra warunki pracy, fajne biuro. Kto nie wierzy niech przyjdzie i zobaczy. Bedzie mogl sobie sam wybrac biurko, sprzet, godziny pracy ( preferowane pozno-popludniowe ). Exhodus ostatnio byl wiec rekrutacja rusza drugi raz... ...w tym miesiacu ;)

xxxl

przynajmniej dają stałą podstawę, a nie na zasadzie że zostajesz z ręka w nocniku, 0 zł, a żyć trzeba :)

Rozczochrana

xxx - a pokaż mi firmę finansową działającą na zasadzie pośrednictwa w której płacą za niezrealizowanie planu :D. Rozbawiłaś mnie. Jak znasz taką, daj namiar.

xxx

Płacą za zrealizowany plan, nie ma planu nie ma kasy, Pan Dyrektor tylko dużo obiecuje na rozmowie kwalfikacyjnej, nic nie dając w zamian. Rotacja pracowników o czymś świadczy,

Dżołana

1398 za pierwszy miesiac dostalam gdzie byly jeszcze szkolenia w tym darmowe :) zapowiada sie niezle

odp
@Dżołana 03.12.2014 10:54

A jeśli mogę zapytać w jakim okresie pracowałaś? Czy to powiedzmy wypłata za listopad?

Dzanaska

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej jakieś dwa tygodnie temu. Przyznam szczerze, że miałam duże obawy przed nią. Po raz kolejny przekonałam się, że w internecie ludzie wiedząc, że mogą pisać wszystko co najgorsze i nic im za to nie grozi ( choć będąc po prawie ustawa o ochronie danych osobowych, art 23 i jego nowa interpretacja w sądach już powoli zaczyna eliminować wypisujących głupoty i nieprawdę, najzwyczajniej w życiu wydając wyroki skazujące na korzyść pokrzywdzonych, jeśli Ci wypisujący naruszyli dobra tej firmy/osoby ), piszą rzeczy niestworzone ! Rozmowa naprawdę miła, rzeczowa ale jednocześnie niesamowicie niestandardowa :). Lubię chodzić po rozmowach, aby non stop czegoś się uczyć i sprawdzać swoją wartość na rynku, ale tu poza kilkoma standardowymi pytaniami Pan manager pionu inwestycyjnego zaskoczył mnie pozytywnie kilkoma naprawdę rewelacyjnymi pytaniami :D. Aż się uśmiechałam sama do siebie jak stamtąd wychodziłam. Ludzie nie wierzcie w to co wypisują, po prostu z racji na samą rozmowę kwalifikacyjną warto spróbować ^^. Niestety myślałam, że w mojej bieżącej firmie uda się jakość obejść karę za odbyte szkolenia jeśli się szybko odchodzi, ale niestety się nie udało :(. Pozdrawiam Pana managera :D. Dziewczyna od origami ;).

Kasiula

typek rekrutacja trwa okrągły rok, ludzie się zatrudniają i odchodzą, gdy widzą jakie są warunki i płace. Chcesz zdobyć doświadczenie? składaj CV do Kancelarii. Chcesz zdobyć doświadczenie i zarabiać? szukaj poważnej firmy.

ZO

(usunięte przez administratora)nie polecam. szkoda czasu i zaangażowania

pracuś

płacą za zrealizowany plan, nie ma planu nie ma kasy. O premiach, bonusach należy zapomnieć.(usunięte przez administratora)

Ania

Absolutnie nie, odradzam( usunięte przez administratora ) marna płaca.

Dorothka

coś ty, nic nikomu nie płacisz, szkolenia są bezpólatne. Nie musisz się przygotowywać, wszystko będzie omówione tak byś zrozumiał. Zresztą po szkoleniach są jeszcze warsztaty i zawsze można do czegoś wrócić. Będzie dobrze ODWAGI Adamie i powodzenia hehe

Adam81

dzięki. Napisz mi jeszcze co ze szkoleniami - czy będę im coś musiał zapłacić jeśli odbędę szkolenia a nie podejme pracy? Do szkoleń trzeba się jakoś przygotować?

Adam81

Napisz mi jak wyglądała kwestia zarobków

Dorothka

Pracowałam w Kancelaria Finansowa TMS przez 9 miesięcy, było naprawdę nieźle teraz jestem w Alior i tez OK. Bardzo dużo się tam nauczyłam, praktycznie całe przygotowanie do zawodu bankowca zdobyłam właśnie w Kancelarii a nie na studiach. W tej firmie nauczą was teorii ale też puszczą na głęboką wodę do klienta – tak właśnie zdobywa się doświadczenie i praktykę. Szkolenia są extra. Pracując tam masz do dyspozycji kredyty hipoteczne i gotówkowe z 26 banków, są też inwestycje kapitałowe i obligacje z ING i Aegon. Daje to w sumie kilkadziesiąt produktów finansowych do wyboru. Dodatkowo dla pracowników jest: Pakiet Medyczny, telefon osobisty, tablet, laptop można było skorzystać z auta firmowego ;) Ludzie i atmosfera w pracy jest rewelacyjna. Na Limanowskiego pracuje chyba 17 osób Muszę przyznać szczerze że jest to zdecydowanie jedna z najlepszych firm doradczych w Krakowie pozdrooo

Adam81

Jestem zainteresowany pracą. Trochę info jest na ich stronie www.kancelaria-tms.pl, ale mnie przede wszystkim interesują opinie o Kancelarii.

Dorothka

Pytasz w kontekście podjęcia pracy czy chodzi Ci o jakość usług etc…?

Adam81

Witam, czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia z firmą Kancelaria Finansowa TMS z Krakowa ul. Limanowskiego 31? Jakie są wasze opinie? Podzielcie się na forum

oni

ubezp. 5 firm pozatym wspolpraca z wieloma bankami. Wynagrodzenie złozone z 3 części prowizyjnej, za wykonanie planu i wypłata za ilość wykonanych analiz.

on

Możesz koleżanko napisać coś więcej? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia,co to za prowizje i o jakiej podstawie mowa? Co do produktów to co dokładnie oferują klientom?

ona

Moja koleżanka jest pracownikiem i nie ma żadnych obiekcji jeśli chodzi o firme Tms. Zarówno atmosfera, umowy jak i wypłaty są wporzadku. Wynagrodzenie jest nie tylko prowizyjne jak w większości firm w branży ale również premiowe a także podstawa. Jestem w branży nie od dziś i szczerze się zasanawiam nad nawiązaniem współpracy ponieważ firma sprzedaje bardzo dobre produkty dla klientów a pracownikom oferuje możliwość naprawdę fajnego rozwoju.

Zostaw opinię o Kancelaria Finansowa TMS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansowa TMS