doradztwo podatkowe justyna kawecka

Katowice

doradztwo podatkowe justyna kawecka
1 2

Opinie o doradztwo podatkowe justyna kawecka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

Czy ktoś z obecnych na forum orientuje się, jak obecnie wygląda sytuacja w doradztwo podatkowe justyna kawecka? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Czy można liczyć oprócz wypłaty na dodatkowe profity? Zachęcam do wypowiedzi, gdyż są one cenną wskazówką dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

Mirosław Stoch

NIE MOGĘ DOPROSIĆ SIĘ ZWROTU PIENIĘDZY

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa doradztwo podatkowe justyna kawecka? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

doradztwo podatkowe justyna kawecka ma teraz aktualne oferty pracy w Katowice. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Filip Barański
@Administrator 21.02.2018 09:49

TO BEZCZELNE BABSKO I OSZUSTKA

absolwent asp

JEST WYRAFINOWANĄ ZŁODZIEJKĄ

jacek bromski

TO JEST OSZUSTKA

zdegustowana klientka

sytuacja jak u poprzednika... nic dodac nic ująć, żenada...

Doradztwo

Przez 3 miesiące od zakończenia współpracy nie potrafiłem od niej wydobyć dokumentów firmy. Trzymała faktury, deklaracje, - wszystko. Ciągle twierdziła że coś sprawdza. Kiedy przyszedłem po odbiór z Policją zamknęła się w biurze i udawała że jej nie ma. Na drugi dzień dopiero zadzwoniła że dokumenty są do odbioru. Nie bądźcie naiwni. Większość czasu spędza w skarbówce na tłumaczeniu się z własnych pomyłek i kreatywności w prowadzeniu spraw klientów...

Zostaw opinię o doradztwo podatkowe justyna kawecka - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie doradztwo podatkowe justyna kawecka