Rudy Consulting

Wrocław

Rudy Consulting

Opinie o Rudy Consulting

kasia

Aplikowalam na stanowidko sekretarki i od razu moja kandydatura zostala odrzucona przez fakt iz mamdziecko. A pzeciez to ze mam dziecko powoduje iz jestem odpowiedzialna i powaznie traktuje prace w dodatku dobrze zorganizowana i lojalna. Zalujcie!!!!

Szczypior

Nigdy nie byłam pewna co do swojej ścieżki kariery, którą chcę iść, ale od zawsze uważałam, że nie nadaję się do windykacji i sprzedaży. Do RC trafiłam przypadkiem, właściwie z przekory. I pracuję już chochoo, mam fajne wyniki, doceniają moje zaangażowanie. Jest OK. Zarobki zarobkami, ale zawsze i wszędzie może być lepiej. Wiadomo, że czym innym są moje oczekiwania /pobożne życzenia/ co do wynagrodzenia, a co innego kwota, którą powinnam zarabiać, by spokojnie żyć (bez megaszaleństw oczywiście). Jeżeli ktoś się godzi na proponowane wynagrodzenie, to nie powinno to stanowić kwestii dyskusji na forum- jako argument za "marną robotą"). Z resztą wiadomo, że kwota proponowana podczas rozmowy jest kwotą wyjściową i wraz z zaangażowaniem pracownika jest windowana ( w górę off cors;). Co do podziału na "nowych" i "starych"- wiadomo, że taki podział będzie. Wszędzie jest, ale wyłącznie jeśli chodzi o nazewnictwo i na początku pracy (to naturalne i nie musi oznaczać wcale negatywnego nastawienia "starych" do "nowych"). W RC pracują naprawdę otwarci ludzie, ale dużo zależy również od nastawienia owych "nowych". Jeśli ktoś się boi, cyka, skrada, to będzie mu trudniej wejść w grupę gdziekolwiekby się znalazł (czyt. RC to nie jakieś szczególne środowisko), więc pozwól się poznać. Po prostu.

Zostaw opinię o Rudy Consulting - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudy Consulting