nztk-wola

Wola

Opinie o nztk-wola

anonimowy

O tak!!!!! ma w głębokim poważaniu pracowników.Jak robi firmową wigilię to nie wszyscy mają" zaszczyt''przebywać w jego towarzystwie.Są pracownicy i robole!!!

juki321 - 2009-09-20 17:12:17 prezes jest ok tylko ludzie są do [usunięte przez admina] pracowałem tam to wiem.Nie umią się zorganizować [usunięte przez admina] się na wzajem i on to wykorzystuje ma racje,a po za tym prezes nie lubi mięczaków i [usunięte przez admina] a tam połowa pracowników to ten typ ludzi.Więc nie pisz pierdół Masz całkowitą rację prezes jest "OK". Chyba byłeś maszynistą [usunięte przez moderatora], "wazelinką". Jeżeli pracowałeś, a już nie pracujesz to pewnie dostałeś kopa. Odnośnie prezesa to ma w dalekim poważaniu firmę i pracowników. Już kilka lat wcześniej przyczynił się do zamknięcia jednej z kopalń.

juki321

Zostaw opinię o nztk-wola - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nztk-wola