Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Ola

polecam, dobrze poukładana praca, kilometry 3000 tygodniowo, dobry kontakt, kasa przed terminem płatności!!! a nie jestem celebrytą

Tadeusz

(usunięte przez administratora) mnie bo nie wypłacił mi wszystkich pieniędzy . Tak się (usunięte przez administratora) dorabia i potem chwali jaki to on bogaty ze ma domek i żyje jak gość , ale cudzym kosztem . Wstyd . Ale karma wraca . Życzę mu bankructwa . (usunięte przez administratora) !!!

Przewoznik z Cybinki

Polecam one solution, jestem 3 lata i podczas Korony mieli bezprzerwy prace. Tych zazdrosnych komentarzy jakis psedo-przewoznikow co chceili by pokazac swoje racje - nie brakuje. Niech oni sie wzna za robote(usunięte przez administratora)

@Przewoznik z Cybinki

Ja u niego jeździłem pol roku taki bajerant jakich mało,nie polecam,brak słów na niego.

EWA

Pracowałam tam jako spedytorka i byłam wyśmiewana za mój wygląd . Właściciel bardzo płytki człowiek jest zwykłym cwaniakiem o zbyt wysokim ego . A ile firm transportowych tam się przewinęło to nie dam rady zapamiętać . A potem telefony gdzie jest kasa . Odradzam każdemu.

@EWA

Masz racje (usunięte przez administratora) i tyle mi do dnia dzisiejszego zalega z zapłata,długo u niego pracowalas

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Swoj

Panowie prosze was o cierpliwość 1 lub 2 października podam wam wszystkim na tacy ta firme jak jest a ci wszyscy pseudo pochlebcy zamkną gębę raz na zawsze

Jarek

Witam! Jestem przewoźnikiem firmy one solution logistics od ponad 5 lat i muszę przyznać, że z przykrością czytam niektóre komentarze. Doszedłem do wniosku, że wypowiadają się tu głównie przewoźnicy, którym najzwyczajniej w świecie nie wyszła jazda...ale nie tylko w one solution, oni nigdzie w żadnej spedycji dłużej nie jeździli jak miesiąc. Dlaczego każdy z Was obarcza firmę, tym, że mu nie wyszło? Może pora zacząć od oceny samego siebie? Może to w Tobie Drogi przewoźniku jest coś nie tak? Może nie ten kierowca? Brak informacji, wiedzy o prowadzeniu firmy? Brak kontroli nad pojazdem i czasami? Kierowca rządzi tobą a nie ty kierowcą? To on marudzi tobie, bo nie rozumie się ze spedytorką i tęskni za domem? Bo ma termin u lekarza? A może się spóźnia lub zrobił szkodę? Lub jeździ jak łachudra? Polecam one solution logistics!

Paldini
@Jarek

Powodzenia co do komentarza bez opisu

Driver
@Jarek

Człowieku zastanów się co wypisujesz ,ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz . Znam One Sulution od prawie 10 lat te wszystkie negatywy na jego temat to jest najszczersza prawda . Jeszcze tylko dodam żeby mieć pozytywne opinie to płaci ludziom pieniądze . Taki jest uczciwy .

Belek
@Jarek

Sebastian nie pisz takich głupot o sobie

Eskomets LLS

Don't work with this company, read comments on google maps. They don't pay invoices, count penalties.

Robert

Polecam wszystkim przewoźnikom one solution logistics! Firma weszła również w silosy! Poszukuje chętnych do współpracy również na lodówki oraz plandeki.

@Robert

A skąd wiesz ze na silosy i Chlodnie poszukują,firma ta to oszusci nie płacą, niech szukają transportu dla siebie w kosmos

Jens
@Robert

Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją by osoba 3cia robiła komuś reklamę w tak perfidny sposób. Z braku zainteresowania firmą widzę, pracownicy muszą się reklamować w komentarzach^^

Platini

Przestrzegam przyszłych i byłych i terazniejszych nad współpracą z ta spedycja (usunięte przez administratora) na km i kłamią A ten pseudo właściciel co nazwisko musiał zmienić uciekając do Niemiec łże jak pies i (usunięte przez administratora)

Bob C.

Przestańcie kłamać !!!! Krótko i na temat firma mieści się w bloku z mieszkania zrobione biuro. Postanowiłem zawitać wyjaśnić za co i dlaczego nie chcą zapłacić zaległych faktur. Na dole domofon jak powiedziałem kim jestem i o co chodzi nie zostałem wpuszczony no tak, ale nie podałem się ktoś z klatki wychodził dostałem się, a tam drzwi wzmocnione kamera nikt niepożądany nie wejdzie. Tak firma która jest ok nie robi i powinna być otwarta na klienta, ale tu jest inaczej. Kolejne kilka dni przyjezdzałem pod blok (biuro) rano pan S. Jak mnie widział nawet z auta nie wychodził tylko uciekał. Nie polecam prowadzę firmę wiele lat i z takim podejściem do człowieka nie spotkałem się. Duże NIE

Piotrek

Współpracuje z one solution i nie narzekam na brak roboty tylko wiadomo stawka żaden rarytas ale jak wynegocujesz 1,05E i brak skonta z nimi to masz lux

Prawda jak zwykle, gdzieś po środku... Latam pod one solution logistics od początku grudnia 2013 i nie jest źle, w systemie 3/1 wychodzi u mnie średnio 10-11k km, na trasie (przez te 3 tygodnie) 2-3 nocki zarwane tzn dolatuję do rozładunku ok. 2-3 w nocy, reszta spane normalnie. Bywa i dzień, dwa postoju. W moim przypadku nigdy nie miałem problemów ze spedytorem - zawsze służył pomocą, nawet jak był na urlopie!

One solution swietnie sobie radzi na rynku niemiecko-francuskim. Oczywiscie przy takiej skali przewoźników zawsze trafi sie ktos nie zadowolony. Ale tak jest w wiekszosci spedycji gdzie konkurencja jest duza. Nie kazdy kierowca sie w spedycji odnajduje. Nie spotkalem sie nigdy (a pracowałem w wielu spedycjach) ze spedycja idealna. Tak samo jak nie ma idealnego ładunku - zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje. Znam przewoźników którzy jezdrza dla one solution i chwala te firme. Znam przewoznikow ktorzy odeszli z One solution po jakims czasie tam wrocili z usmiechem na twarzy. Znam tez przewoźników którzy odeszli ze zdobytym tam doswiadczeniem i jezdrza w innych spedycjach i to procentuje! Zgadzam sie z tym ze w calym mechanizmie kiedy jezdziles w One solution moglo cos nie zadzialac, kiepski ładunek, trafiłeś na głupiego rozladowce i sie zraziles. Ale to troche tak jak kupic samochod marki np Mercedes ktory bedzie sie psul gdyz trafiles wadliwy egzemplarz, ale czy to oznacza ze wszystkie samochody tej marki sa do du..y? A moze nie powinienes jezdzic samochodem? A moze Ty zle uzywales tego samochodu. Temat rzeka... Podsumowujac, malo obiektywna ocena z twojej strony, na zasadzie ja bylem zawarty i gotowy ale nie wypalilo i to ich wina. Ale praca, obroty miesięczne oraz świetna obsługa nie podlega dyskusji. Reszta zalezy od Ciebie. Powodzenia w spedycji one solution logistics!

Zbigniew

Spedycja nie warta funta kłaków. Dałem się nabrać na współpracę i do dziś żałuje . Długo u nich nie byłem bo trasy byle jakie, długo się czeka, a na koniec nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy. Czekam na swoje pieniądze! Odradzam!! Spedycja w bloku w małej klitce.

polecam, nie wiem skąd te złe negatywne opinie, firma jak każda inna jezeli ktos dobrze jezdzi i nadaje sie do tego to i dobrze zarobi, hejt byl i zawsze bedzie, ja jezdziłem i nie narzekalem moze byly i jakies male opoznienia ale to co moje to dostalem. ja polecam bo nie bylo najgorzej, zarobki spok

Mietek

Masz racje mnie Trz tak obciążyli (usunięte przez administratora) z niego i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics