Gust Pol

Łódź

Gust Pol

Opinie o Gust Pol

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Gust Pol coś się w niej zmieniło?

zawiedziona

Pracowałam krótko ok 3 m-cy (na ul Brukowej) jeżeli bym została dłużej chyba nie zarobiłabym na psychiatrę

Gosc

TAM PRACOWAŁAM,BYŁO TO BARDZO DAWNO TEMU.CHOLERA,ZDĄŻYŁAM SIĘ ZESTARZEĆ OD TAMTEGO CZASU.PRACĘ W TEJ FIRMĘ WSPOMINAM Z SENTYMENTEM I BĘDĘ WSPOMINAĆ MIŁO DO KOŃCA MOICH DNI.WYMAGAJĄ ALE DOBRZE PŁACĄ.

Zoltan

Praca w tej firmie zakrawa o kpinę, robią z ludzi marionetki albo bezmyślne sterowane zombie, zero własnej inwencji liczy sie tylko zdanie P.[usunięte przez administratora] , i koniec, urojone problemy urojone,pomysły, brak konkretnych ruchów tylko szpan swoimi nowymi autami . WIOCHA!!!

Zostaw opinię o Gust Pol - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gust Pol