wieesman

Legnica

Opinie o wieesman

cypisek

pracowałem tam troszkę powiem tylko tyle że jeśli lubisz wchodzić [usunięte przez admina] to jest to firma dla ciebie a zwłaszcza na piecach . Jeśli nie lubisz w chodzić w [usunięte przez admina] to omijajcie tą firmę z daleka. Kierownictwo na tym wydziale zgnoją cię w raz ze swoimi przydupasami..Kadra pusta jak bęben zwłaszcza [usunięte przez admina] na niczym się nie zna i nie wie o co w tym zakładzie biega. Co do małego knypka aaaaa szkoda pisać [usunięte przez moderatora] i tyle co mam do powiedzenia

Zostaw opinię o wieesman - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wieesman