Adam Uliński - Ulińscy
2 10 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Ile jest zmian w Adam Uliński - Ulińscy?

Alicja Nowy wpis

A co możecie napisać o Adam Uliński - Ulińscy pod kątem pracodawcy? Jakie macie doświadczenia z pracą w tym miejscu? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Czy w firmie od ostatnich komentarzy zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić przyszłych kandydatów?

Wolny Nowy wpis
@Alicja

Dziewczyno, unikaj tego człowieka jak ognia!

Michal Nowy wpis

Jesli to ta sama firma ktore robila okna w Łodzi to serdecznie NIE polecam. Okna sa zle obsadzone i wieje przez nie! Chetnych niedowiarkow zapraszam do mnie zeby nie bylo ze jesem goloslowny ! Mieszkam w ociplonym bloku a 5cio komorowe okna wieja miedzy oknem a sciana i pod parapetami ! NIE POLECAM

szkoda

Pewnie tak, bo zoabcz, że nawet nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Każdemu warunki pracy odpowiadają więc nie jest tak źle. Świetnie, że dają każdemu umowy o pracę bo nie ukrywam, że o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, bo dorzucają do tego opdowiednie socjale.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A wypłacalni są?

A wypłacalni są?

Karolcia

A jakie warunki pracy i zarobki tam są? Praca jednozmianowa?

poszkodowany

30 października odbyło się czytanie wyroku w sprawie z p. Ulińskim. Jak tylko otrzymam ów wyrok, prześlę jego treść. Pozdrawiam.

poszkodowany

Nie jestem z konkurencji. Zainteresowanym chętnie udostępnię historię mojej przygody z ową firmą Ulińscy wraz z nagraniami rozmów z Adamem Ulińskim, który przyznaje, że mnie oszukał ("bo ktoś go oszukał"), że jest przygotowany na spotkanie na drodze sądowej, bo ma w tym wprawe i że ma już 3 komorników na karku, z którymi wie jak sobie radzić... jak również kopie akt sprawy przed sądem, który w swojej niemocy doradza mi zawarcie ugody, bo nic nie jest w stanie zrobić, by zmusić tego człowieka do oddania mi zaliczki, którą wziął za pracę, której nie wykonał. Mało tego, z warunków tej ugody, którą sam zaproponował nie jest w stanie się wywiązać. CYRK ! panie Adamie zrobię co w mojej mocy, by dotrzeć do jak najszerszej grupy ludzi, by pokazać co pan robi. Jesteś pan oszustem i krętaczem! Nie pozdrawiam.

Oszukany

Próbowałem skontaktować się z (usunięte przez administratora) przez ponad miesiąc. W końcu przyjechał do mnie by powiadomić mnie, że nie ma pieniędzy, które wziąl na wykonanie usługi bo "przejadł" i nie jest w stanie mi ich oddać, dodając beztrosko, że jest przygotowany na to, by tą sprawę rozstrzygnąć w sądzie. Jeśli zlecacie temu człowiekowi jakiekolwiek usługi nie dawajcie żadnych zaliczek póki nie wywiąże się z umowy. Jak wcześniej pisałem, oszukał mnie na meblach, a wcześniej na okna czekałem ponad miesiąc po upływie daty zakończenia prac. Mało tego, okna, które zrobił zostawiają wiele do życzenia. Są nieszczelne i przy ulewnym deszczu mam powódź w domu. Przy okazji ich montażu uszkodzili kaloryfer pod oknem. Żeby tego było mało, pracownik Pana (usunięte przez administratora) montując parapet uszkodził podłogi i porysował ściany. Kompletna porażka.

Chochoł
@Oszukany

Kłamiesz. U mnie Ulińscy poprawia;li po f-mie Makarski. ''Murarze'' tej f-my okna wykańczali zaprawą gipsową. Niektóre były krzywo zamontowane. Makarski reklamacji NIE przyjmował. Mam kopie pism. Ulińscy założyli okna na połowie Retkini (w 2006r.). Twoje ''biadolenie'' to jest próba dyskredytacji F-my Ulińscy. Jesteś z konkurencji.

Antek

Mirka co u nich zamawiałaś i czy wywiązali się z umowy. mam zamiar kupić u mich okna do całego domu. Chwalą się ze są jedną z najstarszych firm w łodzi. działąją od 1999r.

Oszukany

Jestem zbulwersowany postępowaniem P(usunięte przez administratora). Podjął się wykonania kuchni i szaf w zabudowie, wziął 80% zaliczki, rozpoczął pracę, datę zakończenia wyznaczył na końcówkę stycznia. Jest maj. Poza kilkoma deskami, porysowaną podłogą i ścianami nic się nie zmieniło. Telefonów nie odbiera, kontaktu unika.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Chochoł
@Oszukany

Konkurencja zawsze oczernia innych. Tu, braci Ulińskich.

Zostaw opinię o Adam Uliński - Ulińscy - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie