Comtron

Włocławek

Opinie o Comtron

adaś

ale ja mam pytanie nieco z innej beczki - czy ta firma jeszcze w jakikolwiek sposób istneije? w krsie co prawda wyglądają ana aktywnych ale w internecie cisza

Paweł

NIE POLECAM współpracy z tą firmą. Szef owszem, że do kitu, ale i pracownicy niewiele tam wiedzą. Można mieć dość pracy z ludźmi, którzy nic nie potrafią zrobić. Popracowałem tam trochę. Nie dość, że szef beznadziejny to obsada na prawdę nie lepsza ;) Strzeżcie się długowłosego (włosy jasne) chłopaka w okularach. Jest bezczelny, zero z nim kontaktu, tylko płaszczy się przed szefem.... NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Comtron - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comtron