eko-blask

Lublin

Opinie o eko-blask

esos

No niestety, może to i tak nie wygląda, ale to nie jest łatwa sprawa @jjjj. Tym bardziej, że to bardzo porządne miejsce. Co prawda są szkolenia zapewnione, ale chyba nie wszyscy to ogarniają.

ROBERT

ja także muszę iść do sądu pracy, NIE WYPŁACILI PENCJI , koleżankom takż epolecam już mam informację że zapłaca za naciąganie

Inspekcja

zatrudniaja bez umowy, bede walczyła z takimi firmami, niedługo ide do Inspekcji pracy aby skończyli oszukiwać

BRAK DIET, BRAK CIAGLOSCI PRACY, SZEFOSTWO NIE POSIADAJACE WIEDZY BUDOWLANEJ(jeden z szefow)

KANONIK

SLABE ZAROBKI BRAK DIET DELEGACYJNYH

Zostaw opinię o eko-blask - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko-blask