Saint-Gobain Polska

Poznań

Opinie o Saint-Gobain Polska

Ola

Byla dobra zmiana w Katowicach,Warszawie,Gdyni to czas na zmiany w Krakowie. Warto zajrzeć do regionu od środka i popytać klientów o Pana MB.

Krzys

Panie DR AL pokaż koledze z Warszawy że masz j... i miej odwagę powiedzieć jak wyglada Twój dzień pracy a pracujesz tak jak przyzwala MJ. Tak naprawdę przejales bardzo dobrze ulozony region i nic z tym nie zrobiłeś . To sa nasze relacje nasi Klienci i nasza wiedza a Ty bez niej zginiedz.

Piotr

Nie no, po prostu Żenada, jak można tak bezczelnie strzelać wazelinę. Aż śmieszna ta popełnia. IDIOTYCZNE DZIAŁANIE YEORETYKA HANDLU

DTH
@Piotr 15.11.2017 21:52
Wazelinko, chyba totolotka. Nie pisz takich farmazonów bo na kilometr jedzie prowokacją

Czuć frustrację. Nasza hurtownia kolejny miesiąc robi budżet. Prowokacja?

Antygej
@DTH 15.11.2017 16:57
Ja mam wyniki a Ty

Masz wyniki to super ale w Tadmarze nigdy premii nie bylo za ssanie. Moze coś sie zmienilo. Jak tak to gratuluje!!! Masz duże szanse osiagnać szczyt :)

Viola

A Klienci nazywają go Yeti. Ciekawe dlaczego

Eva
@Viola 10.11.2017 17:48
A Klienci nazywają go Yeti. Ciekawe dlaczego

Jutro jedzie się bawić z zarządem a nam mówi że mamy ciąć koszty zwalniać zwiększyć sprzedaż i marzę.

Oddzial Wawa
@Eva 15.11.2017 20:35

MJ to cienias który w normalnym życiu by zaginął i on zdaje sobie z tego sprawę bo otacza sìę dupkami i klakierami. Ciekawe czy jakbysmy sie styknęli na Pradze w W-wie miałby jaja? Ale sami sobie na to odpowiedzcie bo myślę że każdy z nas zna odpowiedż. Pozdro dla prawdziwych Warszawiaków!!!

Agi

Nam kolega AL mówił że gdyby mógł to by nie jechał bo przyjeżdża sama wazelina a on się tym brzydzi:-)

DTH

Wreszcie konkretne działania z uporzadkowaniem magazynu P. Pracuję w firmie od 2 lat i nie potrafiłem zrozumieć tego bałaganu z magazynami. Nie korzystałem z magazynu P a i tak robiłem swoje cele z górka. P. Mariuszu niech Pan się nie poddaje tym którzy twierdzą że przez to tracą sprzedaż i w naszym regionie nie jestem jedyny który Pana popiera.

DT
@DTH 13.11.2017 17:44

DTH ile MK tobie płaci?

Tom

To DR Yeti mamy więcej. Pan MB następca Pana PO z regionu południa ma taką opinię u klientów. Ma swoich 5 klientów i to wszystko do których jeździ. To i tak więcej niż jego poprzednik PO. Ten miał zero. Koledzy z Wrocławia mówią że nic się nie zmieniło

Krzys

Może niech im zamontować GPS. Była by ciekawa lektura dla przełożonego jak i gdzie pracuje dyrektor z Konina.

Kasi

Słyszałam że szukają DR

Aga
@Kasi 08.11.2017 07:35
Słyszałam że szukają DR

Najwyzszy czas bo to opierdalacze i łysy z nimi nie nawalczy. On jest łysy ale mam nadzieję, że nie glupkowaty :)

Nowy

Do jakiej hurtowni na południu jest rekrutacja na kierownika hurtowni? Nie podano miejscowości.

Julita

Możecie powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju jakie dała Wam praca w Saint-Gobain Polska? Na stronie internetowej firmy znalazłam informację na temat tego, że podchodzi ona indywidualnie do rozwoju swojego pracownika. Może on mieć formę programów rozwojowych, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowania nauki języków obcych, dofinansowania studiów podyplomowych oraz mobilności w ramach ponad 60 krajów świata, w których działa firma. Jak wyglądało to w Waszym przypadku?

Leszek
@Julita 20.10.2017 15:18

Julita jeśli chodzi o Tadmar to bzdura Hipokryzja i zakłamaniery.

Mazi
@Julita 20.10.2017 15:18

Jak można mówić o rozwoju jeżeli w tej firmie awansuje tylko ten kto lepiej dtsije wazeline do przełożonego/nej lub trzyma z tzw. elitą z centrali. Ja juz mam to za sobą ale uważam, że czas został zmarnowany. Nie wspomnę, że przełożeni nagminnie podszyeają się pod cudze pomysłu bo sami są wypaleni i nic już wykrzesać nie zdołają. Totalna lipa i zakłamanie. Jeżeli masz dwie twarze dasz sobie radę, jeżeli nie i liczysz, że cos osiagniesz to daj sobie spokój - strata czasu.

Xxxx

No DL(PP) rozwala właśnie system,myśli że cyferki zadowolą klienta.Gratulacje , byle tak dalej , a napewno bedzie "lepiej". Niestety człowiek to nie arkusz kalkulacyjny . Nie ma takiej formuły żeby wydajność była idealna ,a towar sam się dostarczył do klienta .MJ nie chce widzieć tego co robi jego podwładny.Centralo ogranij się vez ludzi wykwalifikowanych i z doświdczeniem daleko nie zajdziecie. Powdzenia bo na sukcesy nie macie co liczyć,oraz klientów. Przebudźcie sie

Fanpizdzika
@Fanpizdzika 25.10.2017 12:32
Xxxx ten koleś PP to oszołom to jego 1 praca jako dyrektor i beret mu potargało zwalnia wszystkich kto jest madrzejszy i mu zag...

MJ znalazł popychadlo i mu to pasuje. Ciekawe co na to Francuzi

Kolega z przedszkola
@Fanpizdzika 25.10.2017 19:33
MJ znalazł popychadlo i mu to pasuje. Ciekawe co na to Francuzi

Czy to prawda że jedyne osiagniecie PP DL to zwalnianie starych pracowników? No no jeśli to prawda to szeroko! Czytałem że nie ma szacunku dla pracowników no ale nie mówcie że również do J z HR ha ha

Julita

@Byłyrozumiem, że Ty pracowałeś w centrali. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Co warto wiedzieć o tej pracy? Każda merytoryczna informacja może być bardzo pomocna.

Były

Fajne te zarobki jako handlowcy, szkoda że centrala tyle nie zarabia a ciągle się na nią narzeka. Szansa na podwyzke dopiero jak odchodzisz i okazuje sie, że brak chętnych na twoje miejsce. Ludzie wracają bo albo ktoś ich ściągnął albo sami źle trafili. Dzial IT jest jaki jest i z tym szefem lepiej nie będzie. Nie pracuje sie źle, ale rodzinnej atmosfery to tam na pewno nie ma.

Katowice nocą
@Wiza 23.08.2017 15:14
haha no tutaj kolega popłynął i sam się popisał, bo premie to chyba są od wyników , więc gratuluje :)

Od jakich wyników, tych wspomaganych przez pyr-asów? Są tak skonstruowane abyś ich nie dostał/a lub dostał/a jak najmniej. Co to za premia skoro "piarowcu/piarowczyni centralna" uważasz, że jest super? Napisz kwotę, podaj konkret ile ty dostałeś/łaś. Jak masz ambicje do takich pieniążków to ja ci gratuluje, "siedź w tadmarku, siedź będzie ci dobrze i cieplutko tylko w portfelu może być słabiutko :) no i wtedy to można popłynąć"

obiektywny
@Katowice nocą 23.08.2017 17:14

Koleś trochę popłynąłeś- chcesz premie za brak wyników-niezłe masz o sobie mniemanie albo uważasz że za to że w ogóle do pracy przychodzisz powinni Tobie dodatkowo płacić.Koleś ogarnij się

YANEK

Mizio
@YANEK 17.08.2017 21:44
Jest oferta pracy dla magazyniera w Poznaniu.Ktoś może napisać jakie warunki pracy,jaka atmosfera i kasa?...

Atmosfera jak zwykle w tej firmie podobnie jak kasa jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na tym stanowisku ale jak lubisz stosować wazelinę to dasz radę.

YANEK
@Mizio 18.08.2017 19:21

No to chyba dam sobie spokój

Lechu

W Poznaniu to nędza ze Swarzędza rekrutuje, bo nawet zapomina zadzwonić. Zarobki marne. Magazyn nieogrzewany. Brak lokalizacji i skanerow. Istne średniowiecze. Poziom raben

Xxxx
@Lechu 04.08.2017 08:59

Po co im skanery jak IT nie umie ich skonfigurować i ludzią wytłumaczyć jak z nich korzystać

Zarzadzanie Produktami

Czy wie ktoś jakie trzeba spełniać warunki żeby zostać zatrudnionym na stanowisku Dyrektora Zarządzania Produktami?

Piotr

Widzę że kolega "obiektywny" to ewidentnie ręka zarządu i centrali, propaganda w najczystszej postaci, a przecież jeśli nawet kolega "obiektywny" uważa, że opinie są krzywdzące i to wylęgarnia tylko negatywnych opinii to, to może poproszę o konkrety tej pozytywnej zmiany, co się takiego zmieniło?Fakty i doświadczenie mòwią, że z każdej takiej negatywnej opinii można wyciągnąć jakieś wnioski, że coś jest na rzeczy. Nie widziałem jednak nigdy opinii negatywnej z konkretnymi problemami która by nie była prawdą. Każdy kto pracuje w firmie i ma choć trochę oleju w głowie po przeczytaniu tej dyskusji pokiwał głową z przekonaniem, że to czysta prawda. A pranie mózgu, tak jak to ktoś powiedział, jest faktem czasami zakrawając na hipokryzję. Ci co wiedzą co nieco nt. domyślają się o czym mòwię.

kolololo

Dla ewentualnych nowych - w Tadmarze się dobrze pracuje tylko poda warunkiem gdy lubicie mieć tzw. Amway-a robionego z mózgu czyli m.in. filmiki korporacyjne i jaką to wspaniałą rodzinką jesteśmy, a przy okazji każdy z pyr-asów tylko patrzy jak ci dokopać bo przecież pracuje tu dłużej niż ty (wiadomo, że chce się jakoś wykazać a najlepiej na czyichś błędach skoro się samemu nic lub niewiele robi to trzeba się czepić jak rzep do psiego ogona). Jeżeli jesteś inteligentny to dasz sobie radę bez Tadmaru. Przynajmniej będziesz mógł/mogła być sobą i nie słuchać głupszych od siebie pseudo przełożonych (czasami niejednokrotnie) bo przecież jak by byli mądrzejsi to już dawno by się odważyli stąd uciec :)

Grzegorz

"Obiektywny" to Ty na pewno nie jesteś, prawdopodobnie dostałeś zadanie poprawy wizerunku na forum i dlatego robisz wycieczki personalne. A skąd wiesz jak ja rozmawiam z klientem? Forum daje możliwość swobodnej wypowiedzi na temat, a jeśli jesteś osobą umocowaną w centrali to może poczytaj i wyciągnij wnioski, zadziałaj żeby było lepiej. Moje zdanie jest takie że firma jest skupiona na centrali i królewiczach i królewnach tam pracujących. Porozmawiaj z ludźmi na oddziałach i jak się nie będą bali to Ci powiedzą co na ten temat myślą i konkretnie wskażą osoby które są "betonem" blokującym rozwój tej firmy. Rozmowa z klientem tak - bardzo ważna - najważniejsza ale równolegle z tym idą warunki handlowe, których ostatnio bardzo bardzo mocno brakuje.

Grzegorz

No widzę, że i pijar należy w poprawiać więc i tu widzę rękę kogoś z samej "góry" Napisał kolega "obiektywny" że ludzie wracają do Tadmaru a ja zadam pytanie: kto? Pracuję tu parę lat i część tych osób znam. A dlaczego wracają? Bo wydawało im się, że gdzie indziej nie będą musieli robić nic tak jak to robili w Tadmarze, a dostaną za to lepszą kasę, poszli według zasady: kolega idzie to ja też. Bo kręcili się trochę po rynku po różnych firmach dostali po łbie a teraz grają wielkich fachowców.A firmie potrzebny jest taki pijar, że ludzie do nas wracają. Ja zadam pytanie: dlaczego klienci do nas nie wracają? To jest najważniejsze. Czy Tadmar płaci lepiej? musi bo niestety marka jest zepsuta i jedynie na co mogą się połakomić się potencjalni pracownicy to pieniądze ale odbudowa marki potrwa nie rok i nie dwa, keśli wogòle jest to możliwe. To ciężka praca szczególnie w tej chwili gdzie konkurencja mocno osadziła się w rynku.

obiektywny
@Grzegorz 26.07.2017 21:07
No widzę, że i pijar należy w poprawiać więc i tu widzę rękę kogoś z samej "góry" Napisał kolega "obiektywny&quo...

Kolego bez pracy nie ma kołaczy. Klient sam do Ciebie nie przyjdzie. Pracujesz w handlu ,wiesz że kto pierwszy ten lepszy-to lepiej więcej rozmawiaj z klientami a nie pisz jak jest źle w firmie w której pracujesz- trochę żenujące jest opisywać własną firmę na forum że jest taka i owaka. Każda ma swoje wady i zalety- nie podoba się - masz okazję sobie polepszyć idąc do konkurencji która niby wszystko ma

Julita

@50new40 w swoim komentarzu wspominasz, że w firmie jest lepiej niż u konkurencji. Mógłbyś rozwinąć tą kwestię? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w Saint-Gobain Polska obecnie?

HR
@Julita 25.07.2017 09:50

Podstawy w mieście wojewódzkim Magazynier 2 - 2.5 tys. netto, DT od 3 tys. do 4 tys. netto w zaleznosci od sily przebicia., DTH od 3.5 tys. netto wzwyż, Manager/Kierownik od 4.5 tys. netto, DR od 7 tys. netto wzwyż. Pozdrawiam.

Darek

Kasia
@Darek 20.07.2017 02:52
c.d. mam tylko nadzieje ze dyrektorka dotrzyma slowa i da mi tyle ile obiecala przy rozmowie na poczatku ale dam znac...........

Kolego uważaj z tą kasą bo ona zwykle nie dotrzymuje słowa, jedyne co potrafi t rotować ludźmi a sama jest cienka w negocjacjach i w zarządzaniu, ponadto nie potrafi przekazać wiedzy bo sama myśl, że jej nie ma. U nas na Podkarpaciu miała przez tyle lat tylko dwie może max trzy firmy które odwiedzała aby robić sztuczne km. Jedyne co może potrafi to oczarować swoim wdziękiem i piciem wódki bo w tym jest naprawdę dobra :) Łysy łyknął jej ściemę jak widać i nie boli go to, że ma zwykle ostatnią pozycję w rankingach. Ale to nie dziwne jak ktoś siedzi w tej firmie ponad 10 lat i zrobił karierę dzięki obleśnemu Pawłowi N.

Darek

Ja pracuje w Tadmarze od maja i na razie mocno nie narzekam. Wczesniej bylem zatrudniony w konkurencji przez dlugi okres czasuboponad 10 lat. Praca spokojna i jak na razie bezstresowa. Zarobki mam dobre jak na stacjonarna robote w moich okolicach, na poczatek dostalem podstawe 4 tys.na reke i licze ze pozniej wiecej zarobie. Kierowniczyna sie nie wpierdziela i przyjezdza 2-3 razy w tygodniu. Tera maja mi przedluzyc umowe wiec niejest zle.

Obiektywny

Jestem nowym pracownikiem TADMARU i przyznam, że część wypisywanych tutaj komentarzy pisze albo przestraszona pozytywnymi zmianami konkurencja, albo ludzie, którzy własnymi brakami próbują obarczyć innych! Wcześniej pracowałem w kilku innych firmach i powiem jedno. Dziś Tadmar to miejsce dla ludzi kreatywnych. Jeśli masz pomysł (także na własny rozwój) to odmieniony Tadmar może być miejscem dla ciebie. Nie mam ochoty słodzić bez sensu bo wiem, że dużo jest jeszcze do zrobienia, ale myslę, ze tylko ślepi nie dostrzegają pozytywnych zmian, które krok po kroku są wprowadzane. Widać, że nowy dyrektor wprowadził normalną atmosferę. Cześć decyzji może nie było trafionych w punkt, ale jak to się mówi - ten się nie myli co nic nie robi. Największy plus - ludzie. Największy minus - skomplikowane procedury.

50new40
@Obiektywny 19.07.2017 20:30
Myślę, że odszedłeś w trudnym okresie i pewnie miałeś prawo być sfrustrowany. Dziś to już inna firma (tak twierdzą pracownicy z...

Dla tych ktorzy szukaja informacji czy warto przyjsc do pracy do Tadmaru czyli dla tych ktorzy są tu zgodnie z celem założycieli strony: Lepiej u nas niż u Napierały itp u nas w mieście jest kultura konkurencji - bez podkładania świń i podkupowania ludzi (wyjątkiem jest wspomniany Pan Paweł, ale na to pracują wszyscy) minusy: towar nie na czas, slaba cena, bardzo wolne i awaryjne komputery Z całym szacunkiem ale Pan "Obiektywny" jesteś Pan pracownikiem której hurtowni? podpisz się Pan Dział Marketingu (czy tu Pan Dyrektor Piotr S, który jest jak wypłata w małzenstwie? kazdy slyszal nikt nie widzial) mało zawodowa próba reakcji na krytykę w internecie !!! dobra to teraz sprawdzian - ktore procedury sa skomplikowane ? zakładanie klienta? kredytowa? magazynowa? zakupowa? - niech Pan sie nie trudzi i pewnie nie wie Pan o czym pisze:) Widziales Pan kiedys procedury u duzej konkurencji? reszta wypowiedzi - bez komentarza - czysta propaganda

Obiektywny
@50new40 24.07.2017 19:44

Ideą przewodnią forum jest jego anonimowość. Dzięki temu właśnie możemy bez obawy o ewentualne konsekwencje wyrażać swoje myśli. Jeśli w związku z tym ktoś próbuje narzucić podpisywanie się, samemu jednocześnie chowając się za zasłoną anonimowości to jest to po prostu śmieszne. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, które chciałby Pan wyjaśnić na drodze osobistego kontaktu to możemy umówić się w dowolnym miejscu w Polsce i porozmawiać o dzielących nas różnicach w postrzeganiu organizacji w której pracujemy. Niestety anonimowość o której pisałem ma także swoje wady. Największa z nich to wylęgarnia krzywdzących opinii formowanych przez ludzi, którzy nie potrafią wyrazić ich w innej formie. A i dziękuję za "detektywistyczną" analizę mojej rzekomej osoby - bardzo mi ona schlebia :-) Info dla poszukujących informacji: Powtórzę najważniejszy fakt przytoczony wcześniej: LUDZIE WRACAJĄ DO TADMARU ! wyjaśnienia mogą być tylko trzy: - albo płacą lepiej - albo jest lepiej - albo jedno i drugie

trzydziestolatek śląskie

TADMAR to dom spokojnej starości i przechowalnia dla potencjalnych rencistów więc chętnie przyjmują tych co gdzie indziej się nie sprawdzili lub wylecieli. Jesteś ułomny skorzystaj z oferty pracy w tej firmie a zapewne będziesz zadowolony :)

Grzegorz

Wirusek powoli się kończy i za chwilę wrócimy do rzeczywistości która wcale się nie zmienia. Czasami to wydaje mi się, że dla Tadmaru w tej konfiguracji nie ma wielkich szans. Urośniemy z rynkiem przez miesiąc lub dwa. Tu trzeba chyba A jednak eksplozji, ktòra zmiecie ten "centralny" beton i dopiero na gruzach można coś pròbować budować. Zawsze wybudowanie nowego będzie tańsze niż remont starego, tym bardziej, że "stare" przerosło do stołkòw i opròcz "bomby" chyba nic go nie ruszy

Grzegorz

Cięcie kosztów -proszę bardzo tylko rozsądne a w tej firmie nic nie działa, informatyka pochodzi z czasów późnego komunizmu, sposób myślenia centrali - beton o najwyższej twardości, skupiają się na tworzeniu kolejnych procedur i zasad a rynek jest obok. Obudźcie się, prosperita skończyła się kilka ładnych lat temu , rynek się zapełnia, otwierają się nowe oddziały konkurencji trzeba wprowadzić innowacyjne rozwiązania a nie mieszać cały czas w tej samej zupie. Dopóki Kudłaty nie wyjdzie z tego Mordoru nie zrobi nic.

@Grzegorz 04.07.2017 21:30

Grzegorz dobrze gadasz zgoda z Tobą. Teraz wirusek na tapecie...pozdro

Stary ale jary

kilka faktów, które powiedzą nieco o sposobie rządzenia przez nowego dyrektora 1. nie przyszedł on do was z własnej woli 2. laska którą pociągnął to jego ulubienica (czytać miedzy wierszami) 3. nie ma lekko kto nie jest z nim 4. mistrz ciecia kosztów

Krzycho
@Stary ale jary 03.07.2017 16:32

podobno od pewnego czas woli bardziej naturalną brunetkę ale też z krótkimi włosami jak tamta laska tak więc chyba gusta się nie zmieniają :)

Mietek@

W każdej firmie bedzie lepiej niż w Tadmarze ,a mister P (i jego kulki)DL nowy nabytek kudłatego wykończy śląsk

JURAS

Pracowałem w różnych firmach ale tak zacofanej firmy jak TADMAR to nie widziałem. Totalna KOMUNA. Wystarczy tylko popatrzeć w jakiej firmie handlowej z konkurencji w Polsce pracują ludzie po 50-ce, a no w żadnej tylko w TADMARZE - to kołchoz dla przyszłych emerytów :). Cieszą się tym co będą mieli a inni mają już to od ponad 10 lat np. CRM ma wejść w tym roku :). Kolejny przewidywany sukces na ten rok - podobno wreszcie będzie się otwierał płynnie dokument pdf w acrobacie :) Totalny beton o MOVEX-ie nawet nie wspomnę bo czasami otwiera się na tyle długo, że klient zdąży wejść wypić kawę i wyjść a dalej trwa logowanie więc klient idzie po sąsiedzku do konkurencji :). PORAŻKA.... Nie polecam....

AntyKretyn:)
@JURAS 23.06.2017 21:28
już niedługo mam nadzieję bo jestem w trakcie rozmów z konkurencją :). pozdr.

Juras ja tobie kibicuje. Im szybciej tym lepiej, obecność takiego kretyna jak Ty to sabotaż każdej firmy :) jak jestes cipeusz a nie handlowiec to wszystko nie będzie pasowało. Mnie klienci nie zostawiają dla konkurencji bo komputer sie zacina, bo lubia ze mna wspolpracowac, a cala reszta moze troche pomagac albo troche utrudniac. Wez sie za robote, bo skoro w mlodym wieku już tyle firm widziałeś to prawdopodobnie nadajesz się jedynie do pchania karuzeli. Firma jak firma, podobny produkt na rynku maja wszyscy - wszystko zależy od zespołu. Pozdrawiam Kraków :)

@AntyKretyn:) 27.06.2017 22:38

z reguły jak ktoś nazywa się antykretynem :) to zapewne musi być kretynem w rzeczywistości a jak mówi, że jest handlowcem to zwykle jest cipeuszem :) Wiem wiem potrzebujesz się dowartościować :)...pozdrowienia dla prawdziwych Krakusów z Nowej Huty a nie pseudo-krakowskich cipeuszy :)

Grzegorz

Faktem jest, że wejście miał bardzo dobre, wielu ludzi mówiło, że teraz będzie lepiej, sporo ludzi w to uwierzyła, na to lepiej chyba niestety potrzebne są pieniądze, a właściciele chcieliby wyciągać, a nie inwestować. Firma jest w ( usunięte przez administratora ).konkurencja już dawno zaczęła żerować na naszych pracownikach których w tej sytuacji wyciągnąć jest bardzo prosto. Szkoda bo ja też byłem entuzjastą kudłatego, tym bardziej, że pracuję już tu kilka lat i uwierzyłem w to co mòwił. Entuzjazm słabł z kolejnymi miesiącami, a jak zobaczyłem, że stary "beton" został to w tym momencie u mnie zostały tylko marzenia o wielkim Tadmarze

jaro

Grzegorz zgadzam się ale myślę, że łysemu brak na takie ruchy odwagi on woli poczekać spokojnie do końca kontraktu bo przecież zarabia niezłą kasę. Później pójdzie ponownie do kogoś może z grupy, nie po to aby działać a po prostu pozarabiać i tak to się kręci na tych stanowiskach. Omamił nas wszystkich na początku a teraz czerpie ze źródełka ile się da i tyle :)

Grzegorz

Pamiętam kiedyś jak przyjechał do nas to pogadał z nami popytał i byłem przekonany, że idzie na lepsze. Chyba faktycznie stracił kontakt z ludźmi. W Poznaniu jest potrzebna rewolucja, a nie ewolucja. Faktycznie powinien wziąć się za Poznań i odchudzić tego tłustego wieloryba.

Piotr

Kudłaty źle celuje powinien wziąć się za centralę w Poznaniu i tam wyczyścić nierobów na których my w terenie musimy zasuwać i za tych co mają najwyższą kasę a nic nie robią lub ściemniają. Oni tylko potrafią go omamić albo dobrym bajerem albo wdziękiem jak ta nowa laska od MW, która pociągnął za sobą z Nortona. Rok temu obiecał podwyżki z automatu co roku i słowa nie dotrzymał bo u nas nikt nie dostał a to był celowy zabieg, żeby przytrzymać rok ludzi z nadzieją na lepsze zarobki. Za chwilę zabierze nagrody jubileuszowe i będzie ciął po pracownikach oddziałów aby dawać swoim poplecznikom. Lipa totalna.....

Grzegorz

UUUU, w "Warszawce" zmiany na całego. Okazuje się, że jednak kudłaty stracił orientację. A taka np. kaczka jak traci orientację to ląduje ( usunięte przez administratora ).... Absolutny brak rozeznania w personaliach.

Grzechu

Moim zdaniem za dużo jest DR tzn.powinno byc max 4 na całą Polskę tak jak w normalnych firmach i tu poszukałbym oszczędności. Wybrać najlepszych, którzy będą pomagać a nie udawać, że coś robią tzn. wożą puste powietrze i swoim działaniem pomagają ale jedynie konkurencji, bo przecież tam pracują bliscy koledzy z Tadmaru. Dla mnie to śmieszne że łysy tego nie kuma :).

Fun Thomas
@Grzechu 28.05.2017 12:11

W Tadmarze, widać jakieś zmiany. Wizerunkowe etc. Ale zastanawia mnie fakt, dlaczego wartościowi ludzie oddchodzą, lub dlaczego pozwala im się odejść. Dyrektorzy, Kierownicy, handlowcy, czy też logistyka. Tadmarowi zawiesił się GPS, na to wygląda. U nikogo z dystrytbucji nie było w ostatnim czasie takich zmian personalnych. Mimo wszystko, życze powodzenia.

Wojtek

Łysy na na początku zrobił bardzo dobre wrażenie według mnie dawno w firmie nie było takiego zaangażowanego gościa. Niestety popełnił kilka błędów i robi to nadal, zatrudnia pseudo managerów którzy nie mają bladego pojęcia o handlu i są oderwani od rzeczywistości. I ponownie zaczną się odejścia czyli kapitał ludzki się wykruszy i zasili jak zwykle konkurencję która dokopie nam z przyjemnością. Podczas gdy u nas trwają wewnętrzne wojny, konkurencja walczy z rynkiem i to jest ich potężna przewaga

Ewel

GM MJ łysy czy kudłaty jak go zwa w centrali nie ma pomysłu na to w którą stronę zmierzać ani odwagi na ruchy strategiczne związane z funkcjonowaniem Poznania a woli zatrudniać swoich popleczników i przydupaskow na napompowanych stanowiskach sztucznie stworzonych a zupelnie zbednych jak mniemam.

Stary ale jary
@Ewel 18.05.2017 18:09

Stare przyzwyczajenia...

małalala

problem tej firmy to zarządzanie tzn wg mnie kierownicy mają za dużo obowiązków administracyjnych, a dyrektorzy nie pomagają w żaden sposób a wręcz przeszkadzają, obiecują a nie dotrzymują słowa. Brak wsparcia ze strony DR np. wspólne wizyty na budowach u klientów itp. Przyjeżdżają do hurtowni i wkurzają wszystkich począwszy od kierowników po pracowników i wtedy atmosfera jest beznadziejna Sami dobrze wiedzą że nie są w stanie nic osiągnąć handlowo to taki niby nieudolny coaching a to raczej mobing :) totalna lipa a zarobki, na poziomie niższej niż w markecie typu biedronka czy carrefour nie polecam !!! Tylko przydupasy i lizuski mają tu super ale ja taka nie jestem i stąd uciekłam

Ika

Czy to prawda że dyrektorka na slasku sie pozybli ? takie informacje mnie doszly.

Johny Mnemonic
@Ika 15.01.2017 21:10

oficjalnie sam podał się do dymisji ;)

rita

Mówisz o Gdyni? Już dawno nie. Zawału dostał, na zwolnienia chodził i mu podziękowali.

Nieznajomy

Chciałbym się dowiedzieć coś o hurtowniach w Zielonej Górze i Poznaniu. Zależy mi na szczerych opiniach. Ostatnim czasie jest z nimi nie do wyrobienia. Napisałem delikatnie mówiąc. Interesują mnie opinie klientów.

Nieznajomy.
@3124doc 22.11.2016 19:26
Oho! Znalazł się Tajemniczy Klient! Czysta prowokacja, tylko po co? Proszę Pana, czy nie dość ciężko pracuje się bez takiego...

Mogę zapewnić Ciebie, że nie jest to prowokacja. Wszedłem na ten wątek z czystej ciekawości i chciałem uzyskać odpowiedź na moje pytanie. Moja wiadomość była w listopadzie i niestety nic się nie zmieniło w kwestii podejścia do stałych klientów.

NICK
@Nieznajomy. 13.01.2017 10:19

Dla stałych klientów, którzy płaca w miarę terminowo - obsługa bez zastrzeżeń :)

leszek

@Góral to się firmie bardzo chwali w takim razie, ja jestem totalnie za inwestowaniem w młodych. A powiesz, skąd wziąłeś ich aktualną ofertę pracy? Aplikowałeś przez sieć?

Góral

No ja jestem świeżo po studiach i zaprosili mnie na rozmowę. Zobaczymy co usłyszę :)

Góral

Witam. Mógłbym prosić o opinie pracy na stanowisku sprzedawca w Tadmarze (http://www.praca.pl/sprzedawca_1339884.html) ? Pensje jakieś godne, czy głodowe?

IKa

dan@, na szczęście to nie tylko moja opinia, ale dostawców i klientów też.

IKa

Miałam okazję pracowania w Tadmarze przez parę miesięcy. Niestety nie było to przyjemne doświadczenie szczególnie z młodym panem dyrektorkiem który potrafi tylko gnębic ludzi i klepac po plecach tych z ktorymi ma uklad. Jednym slowem duzo sie obiecuje i nic za tym nie idzie. Porazka.

Tomek

chodziło mi o stanowisko doradcy techniczno-handlowy. Było gdzieś napisane 3000 brutto

Tomek

a jak to jest z tym wynagrodzeniem ? , gdzieś było napisane 3000 brutto na rękę właśnie na tym stanowisku , a jak to jest w praktyce ?

agor
@Tomek 18.08.2016 15:19

3000 brutto to nie na rękę, na rękę netto będziesz miał z tego ok 2100 zł. Pensja faktycznie na czas, a z premiami zależy z jakiego regionu, jak hurtownia z jakiegoś wypiz...ka to będzie lipa zrobić 300-600 tys m-c

Ska
@agor 20.08.2016 08:40

Tego to mogliby zwolnić od razu. Nic nie umie,a czuje się Bogiem. Szykują się zmiany,ale czy na lepsze?

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska