Sylwia Starosta LUX SPPO

Szczecin

Opinie o Sylwia Starosta LUX SPPO

Dom

Mam nadzieję, że coś się da fajnego tutaj ugrać jeśli chodzi o pracę, są jakieś ogłoszenia czy nic??

lala

Nie wiadomo kto rządzi tą agencją - co chwile jest ktoś inny, a niby ten sam właściciel. Wieczne problemy z przelewami, oczekiwanie nawet 2-3 miesiące lub w ogóle bo nie ma pieniędzy. Podchodzenie do sprawy nieprofesjonalne, wręcz "na odwal"...

Pieniędzy za 2014r do tej pory nie ma. Taki komentarz powinien wystarczyć, nic dodać nic ująć.

pola

Polecam pracodawce. Pani Pamela bardzo miła i łatwo się z nią dogadać. Mimo zapisu w umowie, że wynagrodzenie do 14 dni dostałam je po 7 dniach. Na pewno podejmę współpracę jeszcze raz jeśli bedzie taka mozliwosc

nie polecam pracodawcy . nie wypłaca pieniedzy jest bezczelna wobec pracownikow , moim zdaniem ma nadmierna chec żądzenia . pomimo ze pracownik wykonuje prace odpowiednio nie odzyska pieniedzy . nie moze nawet zrezygnowac z dni pracy bo grozi mu kara grzywny w dodatku tak jak widac kobieta zasłania sie sadem uwaza ze ma wieksze praawa niz pracownik broni sie od wyplacania pieniedzy nie polecam

1970

Pomówienie bezpodstawne, nieprawdziwe i szkalujące wypowiedzi żądam aby zostały usunięte. Rozliczenie terminowe wg umowy. Zlecenie wg wymogów klienta, przedstawione szczegółowo każdej osobie podpisującej umowę do zlecenia. Sprawę oddam do prawnika przeciwko osobie, która wpisała opinię.

Zostaw opinię o Sylwia Starosta LUX SPPO - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylwia Starosta LUX SPPO