Okno-Pol Sp. z o.o.

Opinie o Okno-Pol Sp. z o.o.

eee

prezesi traktuja ludzi z buta, z nikim sie nie licza, najwazniejszy jest tylko wysoki zysk, pensje sa dobre od 2,5tys do 6-7 tys na reke..lubia lizusow i tych co donosza

Zostaw opinię o Okno-Pol Sp. z o.o. - Morawica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Pol Sp. z o.o.