Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Opinie o Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Jakub

@snoopy, czy swoją opinię opierasz na doświadczeniu pracy dla Van Ameyde Polska Sp. z o.o.? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat tej firmy, jako pracodawcy? Wpisy na forum są regularnie czytane przez wielu użytkowników i pozwalają im zdobyć wiadomości na temat firmy. Ważne, aby wpis zawierał treści, które nie naruszają regulaminu serwisu.

Karo

Dziwię się że są jeszcze na rynku... Ogolnie nie polecam. Opinia w środowisku jest kiepska. Nikt nie che współpracować z tą firmą i się nie dziwię. Brak wypłat, kiepska obsługa, brak kontaktu miesiącami.... Jednym słowem (usunięte przez administratora) Śmieszą mnie tylko te pozytywne komentarze, pewnie ktoś z pracowników pisze albo szef hahaha. No ale jak ktoś jest zdesperowany to cóż, trudno.

snoopy

słabo i to bardzo, ogólnie bajzel na kółkach, brak szacunku dla pracowników i niestety dla klienta

Tymon

Idealnych firm nie ma. Często ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę a później są niezadowoleni!!

Tedy

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

TJ
@Tedy 31.07.2018 19:01

Dobre opinie? O czym Ty mówisz...

Bartosz

Jesteście pewni, że nie warto starać się o pracę w firmie?

były pracownik
@Bartosz 17.07.2018 14:54

Bartosz wiadomo starać się możesz a co z tego będzie nie wiadomo. jeśli jesteś przed emerytura i to Twoja ostatnia praca to jak najbardziej , pomeczysz się najwyżej. Gorzej jeśli po Vanameyde będziesz szukal pracy....

Zdecydowanie nie polecam. Jak ktoś chce potem jeszcze gdzieś pracować, niech omija van ameyde szerokim łukiem.

Pedro

Bardzo dziwne bo ja słyszałerm, że to firma o opinii dobrego pracodawcy!!

Kiepsko, atmosfera raczej gęsta... Pozdrawiam MB i EM - że też one tam jeszcze pracują.... Ludzie mogą zniszczyć firmę i na odwrót a tam właśnie tak się dzieje. Nie polecam!

Od ostatniej opinii związanej z Van Ameyde Polska Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

tołdi

Jest w porządku, bardzo fajna atmosfera pracy.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Van Ameyde Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

anonymous

Nie polecam. Oszukują jak mogą.

mz

słabizna

Pracowałeś kiedyś w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Van Ameyde Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o.