Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Opinie o Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bartosz

Jesteście pewni, że nie warto starać się o pracę w firmie?

Zdecydowanie nie polecam. Jak ktoś chce potem jeszcze gdzieś pracować, niech omija van ameyde szerokim łukiem.

Pedro

Bardzo dziwne bo ja słyszałerm, że to firma o opinii dobrego pracodawcy!!

Kiepsko, atmosfera raczej gęsta... Pozdrawiam MB i EM - że też one tam jeszcze pracują.... Ludzie mogą zniszczyć firmę i na odwrót a tam właśnie tak się dzieje. Nie polecam!

Od ostatniej opinii związanej z Van Ameyde Polska Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

tołdi

Jest w porządku, bardzo fajna atmosfera pracy.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Van Ameyde Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

anonymous

Nie polecam. Oszukują jak mogą.

mz

słabizna

Pracowałeś kiedyś w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Van Ameyde Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o.