Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Opinie o Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

abc1@op.pl
Zweryfikowany użytkownik

Wycenili koszty naprawy na blisko 1300zł., po reklamacji uznali blisko 2400zł., a prawidłowa naprawy wynosiła około 3600zł. Za najem wogóle nie wypłacili mimo że została zagubiona tablica rejestracyjna poszkodowanego i nie mógł jeździć do czasu odebrania nowej tablicy z urzędu. Uznali że nie ma faktur za naprawę. Sprawa poszła do Sądu. Wniosłem do KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO o zbadanie nieprawidłowości i ukaranie finansowe firmy za robienie problemów Poszkodowanemu przez profesjonalistę ubezpieczyciela. Kierujcie skargi.

Marcin P
Zweryfikowany użytkownik

UWAGA nieodpowiedzialna firma. minelo 6 miesiecy od kolizji gdzie bylem poszkodowanym. Firma van ameyde Polska do dzis NIE wyplacila odszkodowania. nie ma tez zadnych odpowiedzi, NIE POLECAM Moje sugestie dla Van Ameyde Polska Sp. z o.o.: PORAZKA Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic podejscie do klientow i pracownikow

SN

Miałem stłuczkę w listopadzie w Polsce, po opiniach w internecie słabo to widziałem... :( Po pierwszej wycenie rzeczoznawcy była poprawka czyli powtórna wycena zgodna z faktami i od tygodnia już mam pieniądze na koncie. W moim przypadku wszystko jest załatwione prawidłowo, jestem zadowolony i podziękowałem prowadzącemu pracownikowi,który był kompetentny.

Johny

Tragedia juz niedlugo nimi sie zajma jeszcze sie przelicza co oni z ludzmi wyrabiaja wprowadzaja w błąd wszystkich poszkodowanych jeszcze posmakuja poraszke nigdy nie spotkalem sie z tak perfidna firma a na infolini same glaby każdy ma inną wersje do gadania

A

Totalnie nieporozumienie. Firma nie posiada żadnych standardów dot. Wykonywania swoich obowiązków.

Ja

TRAGEDIA!!!!!

Żubr

To firma to totalna pomyłka.Nie wyobrażałem sobie że tak można prowadzić postępowanie odszkodowawcze nie wykazując żadnej inicjatywy. Bardziej wygląda to na znęcanie się nad poszkodowanym w wypadku / sprawca Belg/ aniżeli realne pokrycie szkód i strat .O wycenie samochodu nie ma co wspominać /ponad miesiąc czekałem na oględziny samochodu/bo zaufany rzeczoznawca postępuje zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy innymi słowy zaniża wartośc samochodu przed szkodą i odwrotnie po szkodzie.Dokumenty powypadkowe /policja, prokuratura /dostarczam ja,czasami nawet je gubią więc ponawiam , nie potwierdzają e-maili .Połączenie się z nimi to wysłychanie koncerty mniej lub bardziej poważnego.Konsultanci podają często sprzeczne ze sobą informacje. Po pewnym czasie odmowiono mi samochodu zastępczego chociaż wyjeżdżam tygodniowo 400-500km a więc samochód nie służy mi do spacerów weekendowych. Firmy oferujące samochody zastępcze kiedy usłyszą ,,Van Ameyde" żądają potwierdzenia chociaż e-mailowego pokrycia koszt ów wynajmu pojazdu. A postępowanie prowadzą już ponad 3 miesiące.Należało by założyć stowarzyszenie poszkodowanych przez Van Ameyde..Taka firma powinna zniknąć z rynku.Czy ktoś wie o zbiorowym pozwie????

Nick

Moje sugestie dla Van Ameyde Polska Sp. z o.o.: nie polecam. ciągłe zmiany decyzji, brak poczucia stabilności, praca po godzinach, w soboty do tego słaba atmosfera

Jakub

@snoopy, czy swoją opinię opierasz na doświadczeniu pracy dla Van Ameyde Polska Sp. z o.o.? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat tej firmy, jako pracodawcy? Wpisy na forum są regularnie czytane przez wielu użytkowników i pozwalają im zdobyć wiadomości na temat firmy. Ważne, aby wpis zawierał treści, które nie naruszają regulaminu serwisu.

Karo

Dziwię się że są jeszcze na rynku... Ogolnie nie polecam. Opinia w środowisku jest kiepska. Nikt nie che współpracować z tą firmą i się nie dziwię. Brak wypłat, kiepska obsługa, brak kontaktu miesiącami.... Jednym słowem (usunięte przez administratora) Śmieszą mnie tylko te pozytywne komentarze, pewnie ktoś z pracowników pisze albo szef hahaha. No ale jak ktoś jest zdesperowany to cóż, trudno.

snoopy

słabo i to bardzo, ogólnie bajzel na kółkach, brak szacunku dla pracowników i niestety dla klienta

Tymon

Idealnych firm nie ma. Często ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę a później są niezadowoleni!!

Tedy

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

TJ
@Tedy 31.07.2018 19:01

Dobre opinie? O czym Ty mówisz...

Bartosz

Jesteście pewni, że nie warto starać się o pracę w firmie?

były pracownik
@Bartosz 17.07.2018 14:54

Bartosz wiadomo starać się możesz a co z tego będzie nie wiadomo. jeśli jesteś przed emerytura i to Twoja ostatnia praca to jak najbardziej , pomeczysz się najwyżej. Gorzej jeśli po Vanameyde będziesz szukal pracy....

Zdecydowanie nie polecam. Jak ktoś chce potem jeszcze gdzieś pracować, niech omija van ameyde szerokim łukiem.

Pedro

Bardzo dziwne bo ja słyszałerm, że to firma o opinii dobrego pracodawcy!!

Kiepsko, atmosfera raczej gęsta... Pozdrawiam MB i EM - że też one tam jeszcze pracują.... Ludzie mogą zniszczyć firmę i na odwrót a tam właśnie tak się dzieje. Nie polecam!

Od ostatniej opinii związanej z Van Ameyde Polska Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

tołdi

Jest w porządku, bardzo fajna atmosfera pracy.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Van Ameyde Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

anonymous

Nie polecam. Oszukują jak mogą.

mz

słabizna

Pracowałeś kiedyś w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Van Ameyde Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Ameyde Polska Sp. z o.o.