Rossegger

Wrocław

Opinie o Rossegger

romek
użytkownik zarejestrowany

dziwne, że piszesz @wiedzący, że firma nie istnieje, jak ja mam inne informacje, działają i ich strona internetowa tak samo działa. Z tego co widze oni proadza agencje reklamową, ale tez specjalizują sie w koncertach, festiwalach, organizacją większych imprez czy eventów, a doswiadczenie mają już cąłkiem spore.

wiedzący

ta firma już od dawna nie istnieje, więc nie masz tam czego szukać.

Ich

Firma niewypłacalna, szef - mitoman, czas na fakty

anonim 01 - 13-10-2009

Masz racje firma jest nie poważna jeżeli zatrudnia pracowników to powinna być wypłacalna, Ja już zakończyłam w czerwcu tego roku współpracę z tą firmą i czekam na pieniądze ale do tej pory ani, widu ani słychu o przelewie. W momencie kontaktu z osoba odpowiedzialną za te niedociągnięcia cały czas jest przesuwany termin wypłaty tak jak u ciebie. Zostałam poinformowana że do końca tego tygodnia lub na początku przyszłego tygodnia zostaną wypłacone. Czy to prawda to się okaż jak dostanę pieniądze.

anonin2

Ta firma jest nie poważna nie wypłaca wynagrodzenia i zbywa nas że nie mają pieniędzy do wypłat. Ale co nas to obchodzi jeżeli ta firma uważa się za bardzo dobrego pracodawcę to dlaczego jeszcze nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za 3 miesiące i za każdym razem jest przesuwany termin realizacji przelewu. Jednym słowem to (usunięte przez moderatora) tylko takie słowo mi się nasuwa na myśl. Nie decydujcie się na podpisywanie umów z firmą której nie znacie albo przeczytajcie info o nieznanych firmach na forum.

użytkownik zarejestrowany

ciekawa praca, choc czasami firma ma dlugi okres rozliczania ale zawsze rozliczała. Fajny zespół, duże firmy z którymi współpracuje we Wrocławiu jest niewiele takich agencji reklamowych.

Zostaw opinię o Rossegger - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossegger